Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Antalya İle İlgili Firmalar

Stok+cari+fatura+ceksenet+kasa sadece 49 ytl
Çıralı olymposta yeşillikler içerisinde 12 adet bungalovun yeraldığı aile işletmesi.
Antalya'nın batısında yer alan adrasan, bakir koyu ile yeşilin ve mavinin her türlü tonunu görebileceğiniz ender güzelliklerde doğal bir cennet.
Firmamız Antalya'da tur ve taşımacılık sektöründe faliyet göstermektedir.
Vip araçlar en uygun fiyatlara
Firmamız marka tasarım patent tescili konularında faliyet göstermektedir.
İki dağ arasında deniz manzaralı 10 dönüm bahçe içinde bungalow evlerden oluşan hotelimiz kent yaşamından kurtulup doğaya kavuşmak için ideal.
Firmamız turizm sektöründe hizmeti en çabuk ve mükemmel yurt içi ve yurt dışı; tüm havayollarına ait uçak biletlerinin alternatifi ücret ve parkurlarla teminini yapmaktadır.
Reklam ve Tanıtım ürünleri, Dijital ledli panolar, pleksiglas işleme, dijital baskı, promosyon çanta, aluminyum poster çerçeveleri, displayler konularında hizmet veren Antalya merkezli bir firmayız. Özenli hizmetimiz Ulusal firmaların bölge işlerini yapmamızda en önemli etkendir.
Pansiyonumuz doğa harikası çıralıda bulunmaktadır.
Antalya ve cevresinde oto kiralama hizmetleri havalimanı transferleri uygun fiyat garantisi ve full kasko sigortası güvencesi ile Arda rent a car
Yazılım ve bilgi işlem konularında hizmet vermekteyiz.
İngilizce, Rusça ve Almanca dillerinde bireysel ve kurumsal eğitimler veren firmamız Antalya'da faaliyette bulunmaktadır. Hafıza teknikleri destekli hızlı ve kalıcı kelime ezberleme tekniklerinin kullanıldığı dersler ile yabancı dil öğrenmeyi kolaylaştırmaktayız.
7000 çeşit teknoloji ürünlerini güvenle albileceğiniz sanal mağaza.
Ofis ve bahçe mobilyaları, büro koltuk masa ve takımları, rattan ve teak ithal ürünler, makam şef ve bekleme koltukları imalatı yapmaktayız.
Cctv güvenlik kamera, Alarm, Personel geçiş kontrol, Dadi takip, Cep telefonu, Bilgisayar, Ev elektroniği ve Oto elektronik.
Firmamız Antalya başta olmak üzere çevresine ve Sakarya, Bandırma, İzmir, Bursa bölgelerine satış yapmaktadır.
Bilgisayar, Notebook, Oem Malzemeleri ve Sarf Malzemeleri Satış Noktası. Muhtarlık Programı, Toplu SMS Gönderim Programı. ADSL Bağlantı Noktası