Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Antalya İle İlgili Firmalar

çadır , branda , tente , güneşlik tente sistemleri , inşaat ve afet çadırları imalatı.
çelik konstrüksiyon projelendirme mühendislik kumlama epoksi boya
Yapı Çatı ve İzolasyon Market
Firmamız sıhhi tesisat, elektrik tesisat taahüt, doğalgaz, kalorifer, güneş enerjisi, duşakabin, tadilat dekorasyon yapmaktadır.
Epoxy boya iç ve dış dekorasyon kumlama sistemi teknolojik boya sistemleri kaymaz zemin kaplamaları yüzey koruma sistemleri poliüretan pvc zemin kaplamaları inşai imalatlar ile hizmetinizdeyiz.
Firmam 1992 yılında A.Ş. olarak otomotivle ilgili çeşitli pazarlama, satış ve servisle kurumsallaşmaya girmiştir. Teknik spesial çalışma aletleri ve BMW'ye özel teknik bilgisayarlı arıza tesbit ve araç tanıtımla ilgili makineleşmeye geçmiştir. Tüm arızalar 3dk. içinde tesbit edilip müdaheleye geçilebilmektedir.
Yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize zamanında ve kaliteli hizmeti vermek bizim ana prensibimizdir. Farkı farkedin ve bizimle yaşayın.
Özellikle Laboratuvar cihazları bakım onarımı ve tüm cihazların elektronik kart onarımlarını yapmaktayız.
Dijital Baskı Folyo ve Brandaların İthali ve satışı ile iştigal eden firmamız GHERME markalı yüksek kalitedeki ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur.
Akdeniz Bölgesinde Toptan Erkek, Bayan ve Çocuk Giyimi Pazaarlaması. Serhatlı Triko ve New Elegance Akdeniz Bölge Bayisi. Personel Kıyafetleri ve Üniforma. Baskı Transfer İşlermleri. Promosyonlu Ürünler
Detay Danışmanlık Turizm Tic. Ltd. Şti., 2002 yılında, Antalya'da kongre, fuar, toplantı ve incentive organizasyonları düzenleyen profesyonel Acentalara organizasyonları esnasında ihtiyaç duyabilecekleri tüm alt yapı destek hizmetlerini tek elden sunabilmek amacıyla kurulmuş olup aradan geçen kısa süre zarfında kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla Türkiye geneli hizmet vermeye başlamış; kongre - toplantı sektöründe kendisini ispatlamış ve önemli bir yer edinmiştir.
Antalya Kaleiçi Satılık ve Kiralık Konaklar pansiyonlar
Türkiye emlak, gayrimenkul yatırım ofisleri portalı.
Akdeniz ve Ege'de outdoor doğa macera sporları organizayonu yapmaktayız.
E.B.S.Yazılım Muhtarlık , cari , fatura, veteriner ,üye takip, hal , ticari, kasa ,yıllık , Teknik Servis programları
Alüminyum ve pvc pencere kapı üretimi yapan firmamız pimapen üretici bayi, pimaş siding bölge bayidir.
Firmamız Antalya - Serik İlçesinde ve Türkiye Genelinde Emlak Pazarlaması, Kiralanması ve Aracılık Faliyetlerinde bulunmaktadır.
Bayi toplantıları yurt içi yurt dışı geziler organize ediyoruz.