Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Antalya İle İlgili Firmalar

Antalya'da düzenleyeceğiniz organizasyonlara indoor ve outdoor takım oyunlarıyla hizmetinizdeyiz.
Destek Patent Artık antalyada
Antalya çiçekcilik çiçekcilik sektörüne 1983 yılında başlamış bir fırmayız.antalya ili ve ilçeleri olmak üzere türkiye ve dünyanın her yerine çicek gönderilir.
Bilişim sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Antalya menşeili,bir ayağı İstanbul olan bir ajans olarak 6 yılı aşkın bir süredir reklam sektöründe faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Çalışmaya başladığımız ilk günden beri kaliteli hizmeti en uygun maliyetle titizlikle ve sorunsuz bir şekilde vermek gayretindeyiz.
Cctv kamera sistemleri,hırsız alarm sistemleri, yangın algılama ve söndürme sistemleri, detektörler
Firmamız Antalya - Serik İlçesinde ve Türkiye Genelinde Emlak Pazarlaması, Kiralanması ve Aracılık Faliyetlerinde bulunmaktadır.
Bayi toplantıları yurt içi yurt dışı geziler organize ediyoruz.
Antalya Kaleiçi Satılık ve Kiralık Konaklar pansiyonlar
Detay Danışmanlık Turizm Tic. Ltd. Şti., 2002 yılında, Antalya'da kongre, fuar, toplantı ve incentive organizasyonları düzenleyen profesyonel Acentalara organizasyonları esnasında ihtiyaç duyabilecekleri tüm alt yapı destek hizmetlerini tek elden sunabilmek amacıyla kurulmuş olup aradan geçen kısa süre zarfında kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla Türkiye geneli hizmet vermeye başlamış; kongre - toplantı sektöründe kendisini ispatlamış ve önemli bir yer edinmiştir.
Alüminyum ve pvc pencere kapı üretimi yapan firmamız pimapen üretici bayi, pimaş siding bölge bayidir.
Türkiye emlak, gayrimenkul yatırım ofisleri portalı.
Firmamız ısıtma soğutma sistemleri satış, satış sonrası montaj ve servis hizmetleri vermektedir.
Vipkennels köpek eğitim bakım pansiyon secereli ve yerli doğum yavru köpek satışı veterinerlik ve petshop hizmetleri merkezi
Kuyumculuk Sektörüne program satışı ve hizmeti veren firmamız ayrıca kuyum etiketleri, ribon satışıda gerçekleştirmektedir. Portföyünde CRM-Müşteri İlişkileri Yönetim Programı da bulunmaktadır.
Dijital Baskı Folyo ve Brandaların İthali ve satışı ile iştigal eden firmamız GHERME markalı yüksek kalitedeki ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur.
Yapmak istediğiniz her türlü harf kesimi, kolon tasarımı, logo kesimi yapmaktayız.
Proje taahhüt uygulama geoteknik danışmanlık hizmetleri