Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Bursa İle İlgili Firmalar

Firmamız uzun yıllar sonucu elde ettiği deneyim ve karoser tekniğini müşterilerine en iyi koşullarda sunmak için kurulmustur.
1978 yılında kurulan firmamız özellikle otomotiv ve yan sanayisine hizmet vermektedir.
Bursada Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren Ekdemir Sac İşleri, Sac kesim büküm kaynak hizmetlerinde profesyonel hizmetler sunar.
Kurumsal yabancı dil eğitimi agırlıklı, yabancı dillerle alakalı tüm calısmalarmızla, profesyonel ve tecrübeli bır kadro ile hizmetinizdeyiz..
Sektörümüzde her çeşit döşemelik kumaş, suni deri, döşeme malzemeleri ve kapitone ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Marangoz makineleri sektöründe hizmet veren firmamız çizicili yatar daire kenar bantlama makineleri başta olmak üzre tüm ihtiyacınız olan ürünleri siz kullanıcıya tedarik elme ve üretme amacındadır.
Sanayiye yönelik takım arabaları, çalışma masaları, raf sistemleri, malzeme dolapları üretimi yapmaktayız.
Her Marka ve model 2.el araç alınır - satılır...
Firmamız 1980 yılından beri bu sektörde hizmet vermektedir.
Firmamız lazer kesim, cnc apkant büküm, pres baskı, kaynak işleri yapmaktadır.
Uzman kadrosuyla bursanın her semtine 7/24 servis vermektedir ilgileriniz için teşekkur ederiz her türlü yürüyen,kemirgen,sürüngen ve uçan vb haşere aktivitelerine karşı kesin ve 1 yıl garantili olarak sorununuza çözüm oluyoruz
Amacınız; mekanlarınızı birlikte tasarlarken, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet kalitemizi sizlere sunabilmektir.
Firmamız 1989 yılında Bursa'da kurulmuş olup uzun yıllar fırın sektörüne kaliteli ürünleri ile hizmet etmektedir.
Temizlik maddeleri imalatı yapmaktayız.
Cnc tel erozyon kesimleri yapmaktayız 400mm kalınlığa kadar tel erozyon kesimi yapılmaktadır.
Altın çelik kapı 1997 yılı başında çelik kapı sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Ayni yılın sonunda Bursa Yeşil caddesindeki teshir sektöründe bir ilki temsil eden bir anlayışla açmıştır.
Nİ-KA Mekatronik Üretim Teknolojileri Ltd. Şti, Ağaç, Mobilya, Sunta, MDF, Alüminyum kalıp, Köpük (Strafor), Mermer, Granit, Mermerit, Corian, Plastik, Alüminyum levha işleme işlerine yönelik CNC Freze ve Router tezgahlarını tasarlayarak üretir.
Firmamız 13 yıllık tam eğitimli profesyonel ekibiyle başta Bursa olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinde faaliyet göstermektedir.