Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Bursa İle İlgili Firmalar

MARSO ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SAN. Ve TİC. LTD. Şirketi 30 ağustos 1999 tarihinde Bursa' da kurulmuştur. Soğutma sektöründe başka firmalarda yıllarca yönetici olarak görev yapan genç işadamlarının kurduğu firma, ;sorun yaratan değil çözüm üreten; yönetim politikasıyla 21.yy'ın yükselen yıldızlarından birisidir.
Şirketimiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti vermektedir,bizleri bu sektordeki rakiplerimizden ayıran özellik yurtdışında eğitim ve iş yasantımızı tamamladık bu yuzden sizlere en gercekçi ve açıklayıcı bilgiyi biz verebiliriz.
Firmamız elektrik taahhüt-trafo-jeneratör-elektrik malzemeleri konularında faliyet göstermektedir.
3000 çeşit kauçuk profil ve parça satışını yapan firmadır. Ayrıca sespa o-ringleri ve oks kauçuk profilleri bayiidir.
Projeden montaja anahtar teslimi mutfak, yemekhane, çamaşırhane, soğuk odalar, paket tip morg üniteleri konularında faliyet göstermekteyiz.
Yay klips ve bağlantı elemanları üretimi yapmaktayız.
Sanayi ve konut inşaatında siz hayal edin biz gerçeğe dönüştürelim sloganıyla hizmet vermektedir.
ÖM-KA Elektrik, 1998 yılından beri yüksek gerilim trafo merkezleri (34 kV, 154 kV, 380 kV), enerji nakil hatları, OG-AG dağıtım tesisleri, aydınlatma tesisleri (yol, kavşak, fabrika, stat) proje, taahhüt ve devreye alma konularında hizmet vermektedir.
birikimi ile
Firmamız alçak ve yüksek yoğunluklu polietilenden ürün en son teknoloji ile baskı uygulanabilen film, poşet ve her türlü ambalaj malzemesi üretmektedir. Otomatik dolum makinaları için polietilen ambalaj filmleri, baskılı ve baskısız filmler, schrink film, takviyeli maket tipi ve el geçme poşetleri üretiminin başlıca konularıdır.
Firmamız 1998 yılından bu yana otomotiv sektöründe faliyet göstermekteyiz.
1967 yılında kurulup eneji sektöründe faaliyet fösteren firmamız 1992 yılında aynı sektörde elektrik hava hattı bağlantı elemanları imalatına başlamıştır.
Modern yatak ve yemek odası üretimi ve satışı yapmaktayız.
Bursada daire,bursada işyeri,bursada arsa,bursada arazi,bursada satılık daire
DÜNYA MARKASI BEYAZ EŞYA-ELEKTRONİK-MOBİLYANIN BURSA'DAKİ ADRESİ
Firmamız uzun yıllar sonucu elde ettiği deneyim ve karoser tekniğini müşterilerine en iyi koşullarda sunmak için kurulmustur.
Temizlik maddeleri imalatı yapmaktayız.
Cam vitray genç odası yatak odası çocuk odası mobilyalarda folyo desen kaplama