Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Bursa İle İlgili Firmalar

Reklam, Tanıtım ve Organizasyon Aş.
Firmamız 1992 yılından beri Bursada İnşaat taahhüt sektöründe faaliyet göstermektedir.14 Yıllık tecrübemize 2006 yılında yüzme havuzları ve spor alanları zemin kaplama ve anahtar teslimi spor alanları inşaatlarını ekledik.Bu alandada iddiamızı sürdürmekteyiz.
Lcb ürünleri ile fumigasyon sistemiyle havadaki mikropları temizleme.
1994 yılından beri Bursada faaliyet gösteren firmamız; fabrika ve firmaların personel, öğrenci, turizm ve VIP servis taşımacılığı hizmetleri vermektedir.
iç ve dış mekan süs bitkileri yetiştiriciliği
Modern ve Klasik Oturma Grupları imalatçısı ve ihracatçısı!..
Her cesit mars kollektoru (oto,forklift,is makinası,deniz aracları,vs..)sarj yastık sarımı yapılmaktadır.
30 Yıllık gecmisi ile laboratuvar-kimya ve medikal konusunda değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız yenilenen ürün pörtföyü ile hizmetlerine devam etmektedir.
Hastanemizde 2 ameliyathane, 1 acil doğum salonu, 2 müdahale salonu, ilk yardım servisi, 2 bakteriyoloji ve biyokimya labaratuvarı mevcuttur.
Firmamız levha üretimi yapmakla beraber her türlü vakumlu parça imalatıda yapmaktadır.
Ford Transit Grubu Kaporta İmalatı ve Toptan Satış
Firmamız inşaat sonrası temizlik hizmeti vermektedir.
İyi ekip, iyi hizmet ve iyi sonuç; ''Koşulsuz Müşteri Mutluluğu''
Tesisaat taahhüt proje mühendislik işleri yapmaktayız.
2004 yılında kurulmuş olup, egepen ve shönline alman markası plastik kapı ve pencere üretmekteyiz. Malzemelerimiz kaliteli olup, işçiliğimizde de 1 numarayız.
MARSO ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SAN. Ve TİC. LTD. Şirketi 30 ağustos 1999 tarihinde Bursa' da kurulmuştur. Soğutma sektöründe başka firmalarda yıllarca yönetici olarak görev yapan genç işadamlarının kurduğu firma, ;sorun yaratan değil çözüm üreten; yönetim politikasıyla 21.yy'ın yükselen yıldızlarından birisidir.
Firmamız toptan malzeme satışı pano imalatı, yüksek gerilim konularında faliyet göstermektedir.
Firmamız modern stilde hazırlanmış oturma grupları (koltuk-kanepe-sofa)üretmekte, bu ürünleri Türkiye'nin tüm bölgelerine ve Yurt dışına sunmaktadır.