Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Bursa İle İlgili Firmalar

Firmamız ikini el forklift alım satımı, yedek parçası ve servis bakımlarını yapmaktadır.
2005 Yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız bulunduğu yerleşke içerisinde Metal Şekillendirme, Çatı Kaplama, Parça Taşıma ve Sevk Kasaları, Beton Kalıpları konusunda söz sahibidir.
Profil lastik sektöründe faaliyet gösteren firmamız inşaat, otomotiv, makina başta olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir.
Buhar kazanları, kalorifer kazanları,s üt pişirme ve soğutma tankları, gıda sektörüne ait pişirme autoclavları, depolama tankları, paslanmaz ve siyah sactan mamul tank imalatı.
Firmamız organik tarım ürünleri satışı yapmatadır.
AG OG Enerji iletim hatları,trafo tesis,montaj endüstriyel tesislerde kuvvet,kompozasyon ve kontrol sistemleri, taahhüt işleri
2002 yılında Bursa'da faaliyete geçmiş olan, 7 ayrı dilde eğitim veren ve bireyselden ziyade, yaancı dil eğitimi alanında "kurumsal" çalışmaları ile son derece büyük referanslara ve güncelpörtföye sahip bir "dil okulu" dur.
1990 yılında Burhan Besimoğlu tarafından kurulan berkanoto tamir ve bakım servisi her marka aracınızın tüm sorunlarına kesin çözüm üretme ve uygulama konusunda 20 yıllık bir tecrübeye sahip olmakla beraber gelişen otomobil teknolojilerinin de takipçisi olmuştur.
Merkez elektrik olarak, en kaliteli hizmeti vermek için uğraş göstermekteyiz.
Tekstil makineleri konusunda hizmet vermekteyiz.
Firmamız delikli sac ferforje imalatı yapmaktadır.
12 / 05 / 2004 Tarihinde Kurulan Firmamız Endüstriyel Bakım Kimyasalları Sektöründe Kendi Geleceğini Oluşturma Çabasında Sektörün Lider Sanayi Kuruluşları İle Kendi İlkeleri ve Sektörün gerçekleri İle Uyumlu Ve Uzlaşmacı Tavrı Ve Değişmeyen Kalitesi İle Türk Sanayi Sektörüne Hizmet Vermektedir...
En iyi hizmet, En kaliteli ürün "En iyi olmak" için...peyman inşaat
Standart Pompa Bursa Servisi
Göktepe Bilişim BURSA Bilgisayar Yazılım, Web Tasarım ve Teknik servis hizmetleri
1970 senesinden beri kauçuk sektöründeyiz
Soral Mobilya
Personel, öğreci, alışveriş merkezleri servis taşımacılığı ve turizm taşımacılığı yapmaktayız.