Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Bursa İle İlgili Firmalar

1987 yılında Bursa'da flok tozu üretimine başlamıştır. Ve bugüne kadar artan ürün kalitesi ve ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
LEVENTTEK Bursada 16yıldır işitme cihazı sektöründe bir EKOL TÜM RESMİ KURUMLARA FARKSIZ CİHAZ VERİLİR.
Grafik tasarım ve internet hizmetlerinde hizmet vermekteyiz.
Firmamız çelik ve betonarme proje,fabrika ve konut inşaatları,taahut işleri ve 3 boyutlu tasarım hizmetlerini vermektedir.
Marka,Patent,Tasarım Tescilleri,Hukuk ,Genel Sınai ve Fikri Mülkiyet Danışmanlığı BOSH-SIEMENS Ev Aletleri NİN danışmanı
Maraton pres makine 1997 yılında buyana hizmet vermektedir.
Çevre sağlığıhizmetleri,fumigasyon&dezenfeksiyon, haşere mücadelesi(pest kontrol), entegre zararlı mücadele(ıpm),zirai mücadele,mücadele alet ve ekipmanları
Bursa merkezli etiket üretici firma olan intersam baskılı ve baskısız olarak kendinden yapışkanlı etiketlerin imalatını yapmakta ve ribbon, barkod okuyucu ve barkod yazıcı gibi malzemelerin ticaretini yapmaktadır.
Firmamız ozalit çekimi ve A0 plan kopya hizmetleri vermektedir.
Her türlü ortopedi ve rehabilitasyon malzemeleri imalatı. alüminyum tekerlekli sandalye,baston,korse,dizlik vb...
Firmammız kauçuk malzelemeleri satışı yapmaktadır
Sağlıklı güvenli lezzetli doğal kaynak suyu.
Bursa ve Özellikle çevre illeri olmak üzere tüm türkiye geneline barkod yazıcı, barkod okuyucu gibi konularda hizmet vermekteyiz.
Web Tasarım, İnternet Programlama, Özel Yazılım ve Grafik Tasarım hizmetleri.
1985 yılından beri ahşap sandalye üretimi yapmaktayız alanlarımız otel bar restuarant kafe lokanta
Firmamiz 1983 yilindan buyana en iyi dekorasyon islerini yaparak günümüz teknolojisiyle en iyi aksesuarlarla yaptigimiz isleri zengin kilmaktir Hakkımızda Ural Mobilya & Dekorasyon olarak 1982 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz.
İNGİLTERE İÇİN KAMPANYAMIZ İngiltere 'de İngilizce öğrenmek isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar! 17 Eylül ve sonrası için 20 hafta kayıt olanlara 4 hafta bizden bedava! 30 hafta kayıt olanlara 6 hafta bizden bedava! Ayrıntılı bilgi almak için bizimle temasa geçiniz.
Halk sağlığı alanında haşere ve kemirgen mücadelesi yapan Bursa merkezli Türkiye çapında 15 ilde hizmet veren firmamız sağlık bakanlığından ruhsatlıdır.