Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Hizmetler İle İlgili Firmalar

1996 yılında mavi ay güvenlik ve temizlik hizmetleri olarak kurulmuş konularındaki profesyonel yaklaşımları sayesinde kısa zamanda sektörde tercih edilen bir firma haline gelmiştir.
firmamız 1999 yılından beri yurt içindeki ve yurt dışındaki birçok firmaya hizmet vermektedir, bizimle irtibata geçip teklif alabilirsiniz size özel istediğiniz modeli yapabiliriz web sitemizi ziyaret edin karar verin hizmet için biz varız.
Firmamız ankarda her dilde uzman kadrosuyla tercüme hizmetleri vermektedir.
Tüm dillerde yeminli tercüme hizmetleri vermekteyiz.
Firmamız geniş bir dil yelpazesinde hizmet sunmaktadır.
Tercüme Hizmetlerimiz: Ticari Tercümeler; Ticari dokümanlar, Sözleşmeler, Teklifler, Bankacılık, Finans işlemleri, Uluslararası taahhütler, İhaleler, Toplantı tutanakları, Raporlar, Fizibiliteler, Araştırmalar gibi her türlü ticari belge ve yazışmalarınız..
Irak Erbil yapı ve inşaat fuarı 4-7 Mart 2007 Erbil - Irak firmamız yurtdışında fuarlar organize eder.
Her Lisanda yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri
ALENUS Çeviri Hizmetleri, deneyimli ve uzman kadrosu ile her dilde ve her konuda profesyonel yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri sunmaktadır.
Amacımız yaşamı kolaylaştıran çözüm fikirleri ile yönlendirme, bilgilendirme ve korunmaktır.
Enso Mühendislik
20/20 Veri Toplama/Görüntüleme & Yönetim Sistemi, kablosuz operatör terminalleri aracılığıyla üretim hattı ve operasyon verilerini gerçek zamanlı olarak toplamak üzere tasarlanmış bir yönetim sistemidir. Sistem, yüzde 8-13 arasında üretkenlik kazancı sağlayarak 12 ila 15 ay içerisinde yatırımın geri dönüşünü sağlar.
Çeviri ve tecrümanlık hizmetleri vermekteyiz.
Kalorifer böceği ve fare mücadelesinde % 100 bitirme garantisi veriyoruz.
Denizlide sondaj kuyusu, dalgıç ve santrifüj pompa, hidrofor pompa, kolon boruları, kompresörle kuyu inkişafında lider kuruluş.
Bg temizlik hizmetleri temizlik sektöründe kalitesini ıspatlamış bir firmadır.
Temizlik güvenlik personel tasımacılıgı ve işçi tasereonlugu hizmetleri vermekteyiz.
Haşere ilaçlama böcek ilaçlama fare kemirgen yılan köstebek sülük her türlü zararlı haşere ve hayvan tuzakları ev bina tesis fabrika dezenfeksiyonu yapmaktayız.