Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Hizmetler İle İlgili Firmalar

Kayseride 1998 yılında kurulan firmamız geçen zaman içerisin de Türkiye'nin onlarca şehrinde verdiği düğün davet açılış kokteyl organizasyonları ile sektöründe aranan bir firma olmuştur. Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile çalışan firmamız hizmette kaliteyi ilke edinmiştir.
Hayat ve sağlık sigortaları alanında faaliyet göstermekteyiz.
Temizik sektöründe İstanbul'da kurulmuş olan firmamız size en mükemmel temizliği sunmaktan gurur duymaktadır.
Firmamız artun temizlik, inşaat sonrası temizlik cam temizliği cila ve bakım hizmetleri vermektedir.
42 dilde konusunda uzman noter yeminli çevirmen kadrosuyla, kurumsal ve bireysel, kurye servisiyle, güvenilir yazılı, sözlü, ardışık, simültane tercüme hizmetleri.
teknolift iş ve istif makinaları servisi ikinci el birinci el forklift satışı yedek parça ve forklift lastik satışı konusunda hizmet vermektedir
Böcek ilaçlama ,depo temizleme servisleri
Salonumuz her türlü tören ve kutlamalarınızda hizmetinizdedir.
7/24 çilingir hizmeti bariyer kapı kumanda çoğaltımı ev oto kasa anahtarları yapmaktayız.
Firmamız sigortacılık hizmetleri vermektedir.
Hatalı çeviri para ve itibarınızı kaybetmenize yol açar, yasalar önünde çok zor duruma düşürebilir. Omega Tercüme olarak biz uluslararası hukuk ve ticaret hukuku konusunda eğitim görmüş uzmanlarınızla hizmetinizdeyiz.
Firmamız fabrika okul banka yazlık ofis daire temizliği inşaat ve tadilat sonrası temizlik koltuk yıkama cila hizmetleri vermektedir.
Ankara Tercüme Hizmetleri 0312.425 65 67 www.yeminlitercuman.com
Bundan böyle, böcek veya haşere serbest şekilde ilaçlanamayacak. Bu iş için ilgili bakanlıktan mutlaka izin alınması gerekecek. Evet, Sağlık Bakanlığınca hazırlanan "halk sağlığı alanında haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkındaki yönetmelik" son şeklini aldı, kabul gördü ve Resmî Gazete'de yayımlandı.
Firmamız 1982 yılında bu güne kadar kapalı alanlarda ilaçlama sektöründe hizmet veren kuruluş firmamız sağlık bakanlığından uygulama izin begeli.tse ve iso 9001-2000 gelgelidir
Prensibimiz başta insan sağlığı olmak üzere hedef dışı canlıyı ve çevreyi korumaktır.
Su deposu dezenfekte temizlik tamir izolasyon yalıtım su arıtma filtreleme pest kontrol haşere ilaçlama fare yakalama böcek ilaçlama dezenfeksiyon depo temizliği hamamböceği iski depo temizliği hamidiye depo imalatı
Firmamız her türlü müzikal etkinliklerde müzisyen temini ve organizasyonu yapmaktadır.