Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Hizmetler İle İlgili Firmalar

Firmamız organizasyon ve seyahat acenteliği konularında faliyet göstermektedir.
Endüstriyel Yangın korunum ve Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren kurumumuz NFPA ve BSI esaslarına göre yerel yönetmelik ve kurallara uygun yangın sistemleri kurulumu test ve kalibrasyonları hizmetini vermktedir.
ıso 9001:2000, CE markalama, ıso 14001, ıso 22000
Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Arapça, Bulgarca, Rusça, Macarca, Yunanca, Çekce, Flamanca, Danimarkaca, Norveçce tüm dünya dillerinde tercüme ve çeviri hizmetleri vermekteyiz.
Her dil ve konuda yeminli veya özel tercüme hizmetleri.
Her Lisanda yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri
Haşere ve Kemirgen kontrol hizmetleri veren uzman ve profesyonel bir kuruluş.Firma ISO 9001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip.
Alperen Şirketler Grubu , faaliyet alanına başladığı günden beri çeşitli alanlarda Türk İnsanına Güvenlik ,Turizm ve Temizlik hizmetleri alanlarında farklı şirketleriyle hizmet vermektedir
Temizlik firmamız yıllardır sektöründe başarılı adımlar atmaktadır.halı yıkama,ilaçlama,cam silme,dış cephe asma iskele,periodik temizlik gibi birçok hizmet alanında öncü bir firmadır.
Ev ve ofis temizliğinde 10 yıllık tecrübe, kaliteli ve uzman ekip.
Firmamız sigortacılık hizmetleri vermektedir.
7/24 çilingir hizmeti bariyer kapı kumanda çoğaltımı ev oto kasa anahtarları yapmaktayız.
Hatalı çeviri para ve itibarınızı kaybetmenize yol açar, yasalar önünde çok zor duruma düşürebilir. Omega Tercüme olarak biz uluslararası hukuk ve ticaret hukuku konusunda eğitim görmüş uzmanlarınızla hizmetinizdeyiz.
Genel Temizlik Hizmetleri;İnşaat sonu temizliği,Giydirme cephe ve cam silimi,ev ve daire temizliği, ofis büro temizliği,temizlik şirketi, temizlik firması
Irak Erbil yapı ve inşaat fuarı 4-7 Mart 2007 Erbil - Irak firmamız yurtdışında fuarlar organize eder.
Firmamız fabrika okul banka yazlık ofis daire temizliği inşaat ve tadilat sonrası temizlik koltuk yıkama cila hizmetleri vermektedir.
Firmamız birçok dilde çeviri ve tercümanlık hizmetleri vermektedir.
Firmamız insan asansörleri özürlü ve yük asansörleri konularında faliyet göstermektedir.