Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Hizmetler İle İlgili Firmalar

Firmamız haşere ve böcek mücadelesi konusunda hizmet vermektedir.
Güzel olmak için bilinçsiz kullanılan ürünlere, sağlığınızı tehlikeye sokan metotlara gerek yok. Güzelliğe ve sağlıklı yaşama dair doğanın size söyleyeceği çok şey var.
Erp Mrp MrpII Crm ve diğer özel amaçlı program yazılımları. PLC cihazları geliştirme ve yazılımları. Akıllı Depo ve Barkod sistemleri kurulumları.Otomasyon
Firmamiz SERCONS 1996 yilinda merkez olarak Moskova'da ve 2000 yılında şube olarak İstanbul'da faaliyetlerini başlatmiştir. Ayrica genişleme politikamiz dahilinde 2 ay önce New York'ta ve şu anda kuruluş aşamasinda olan Almanya Köln'de şubelerimiz vardir. Firmamiz kuruldugu tarihten bugüne kadar sadece Rus Kalite Standart Belgesi "GOST-R" temini ile faaliyetlerini sürdürmektedir.Ayrıca 2000 yılından itibaren Ukrayna Kalite Sertfikası "UKR-SEPRO" temini çalışmalarımızda başlamıştır. Firmamız bugüne kadar yerli yabancı yaklaşık 7000 üretici firmayı sertifikalandırmıştır. Bu firmaların içinde günümüzde dünyaca bilinen çok büyük firmaların yanı sıra ,yerleşik Rus üretici firmalar da bulunmaktadır
Her türlü çeviri hizmetleri,tercümanlık ve yurtdışı eğitim danımanlığı
LingoTurk Çeviri ve Tercüme Hizmetleri 2002 senesinde Istanbul 'da çalışmalarına başlamıştır. Türkiye'de ilk kez tamamen online olarak çeviri hizmeti gerçekleştiren LingoTurk bu hizmetiyle halen ülkemizde tek olma unvanına sahiptir.
endüstriyel temizlik hizmetleri sanayide yeni adım üretim hattı ve makina temizlikleri şirket temizlikleri halı koltuk yıkama cam genel temizlik hizmetleri cila ve ilaçlama hizm. endüstriyel temizleyiciler satış
Hukuki, iktisadi, ticari, teknik metinleriniz Almanca´ya çevrilir.
Firmamız klima sektöründe satış&teknik servis olarak 30 yıldır hizmet vermektedir.
Her dilde profesyonel tercüme ve çeviri hizmeti.
Fabrika binalarından plazalara, hastanelerden otellere, ofis içinden binaların dış yüzeylerine, elbiselerinizden kullandığınız pek çok ev eşyalarının temizliğine kadar, iş artık profesyoneller tarafından yapılmaktadır.
Firmamız garantili temizlik hizmetleri sunmaktadır.
Suriye'de veya Ortadogu'da gerceklestireceginiz faaliyetler icin Bayii Bulma, Reklam, Katalog/Brosur veya Internet sitesi tercumesi hizmetlerini sunuyoruz.
Müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden doğru, dürüst ve ilkeli hizmet üreten bir sigorta acentesiyiz.
Firmamız merdiven sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız iş sağlığı ve güvenliği kapsamında basınçlı kapların ve kaldırma araçlarının test ve kontrollerini yapmaktadır.
Robotla havalandırma kanal temizliği-kurubuzla temizleme-mutfak havalkandırma kanal temizliğinde lider-
Her dilde ve konuda profesyonel tercümanlar tarafından çevirileriniz yapılmaktadır.