Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Hizmetler İle İlgili Firmalar

Firmamiz SERCONS 1996 yilinda merkez olarak Moskova'da ve 2000 yılında şube olarak İstanbul'da faaliyetlerini başlatmiştir.Ayrica genişleme politikamiz dahilinde 2 ay önce New York'ta ve şu anda kuruluş aşamasinda olan Almanya Köln'de şubelerimiz vardir.
1979 yılından bugüne kadar Türkiye'nin en geniş forklifti çeşiti ile kesintisiz forklift kiralama hizmeti verilmektedir. 1 den 45 tona kadar sıfır forkliftlerde toyota ve kalmar markaları ile uzun süreli kiralama yapılmaktadır.
Profesyonel temizlik hizmetleri vermekteyiz.
1990'dan beri değişmeyen bir ekibin catering ve organizasyon başarıları.
SANAİ ARAZİLERİ,TOPLU KONUT ARAZİLERİ,ARSA VE DAİRELERİN EN İYİ ŞEKİLDE PAZARLANMASI FAALİYETLERİ YAPILIR.
Firmamız klima sektöründe satış&teknik servis olarak 30 yıldır hizmet vermektedir.
Hukuki, iktisadi, ticari, teknik metinleriniz Almanca´ya çevrilir.
Firmamiz SERCONS 1996 yilinda merkez olarak Moskova'da ve 2000 yılında şube olarak İstanbul'da faaliyetlerini başlatmiştir. Ayrica genişleme politikamiz dahilinde 2 ay önce New York'ta ve şu anda kuruluş aşamasinda olan Almanya Köln'de şubelerimiz vardir. Firmamiz kuruldugu tarihten bugüne kadar sadece Rus Kalite Standart Belgesi "GOST-R" temini ile faaliyetlerini sürdürmektedir.Ayrıca 2000 yılından itibaren Ukrayna Kalite Sertfikası "UKR-SEPRO" temini çalışmalarımızda başlamıştır. Firmamız bugüne kadar yerli yabancı yaklaşık 7000 üretici firmayı sertifikalandırmıştır. Bu firmaların içinde günümüzde dünyaca bilinen çok büyük firmaların yanı sıra ,yerleşik Rus üretici firmalar da bulunmaktadır
Prensibimiz başta insan sağlığı olmak üzere hedef dışı canlıyı ve çevreyi korumaktır.
Fabrika binalarından plazalara, hastanelerden otellere, ofis içinden binaların dış yüzeylerine, elbiselerinizden kullandığınız pek çok ev eşyalarının temizliğine kadar, iş artık profesyoneller tarafından yapılmaktadır.
Firmamız ankarda her dilde uzman kadrosuyla tercüme hizmetleri vermektedir.
Stopar Ltd. Şti. sosyal ve kurumsal araştırmalar, organizasyon, kişisel gelişim, ürün tanıtım ve insan kaynakları konusunda özellikle Konya, Isparta, Antalya, Denizli, Burdur, Muğla ve Afyon illerinde hizmet veren bir kuruluştur.
Her dilde profesyonel tercüme ve çeviri hizmeti.
Her türlü çeviri hizmetleri,tercümanlık ve yurtdışı eğitim danımanlığı
Genel temizlik hizmetleri, ev ve ofis temizliği gemi yat temizliği hizmetleri vermekteyiz.
7/24 çilingir hizmeti bariyer kapı kumanda çoğaltımı ev oto kasa anahtarları yapmaktayız.
Firmamız sigortacılık hizmetleri vermektedir.
Böcek ilaçlama ,depo temizleme servisleri