Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Hizmetler İle İlgili Firmalar

2001 yılından bu yana, barkod tescil belgesi alınması, barkod master film üretimi konularında faliyet göstermekteyiz.
Tüm Dünya Dillerinde Tercüme Hizmeti
Haşere kontrol hizmetleri utrasonik sisleme yöntemi ile, dezenfeksiyon nemlendirme makineleri satışı, imalathane açma, HCCP, İSO belgelendirme hizmetleri verilmektedir.
Şirketimiz güvenlik sistemleri konusunda hizmet vermektedir.
Firmamız 1996 yılından bu yana düğün davet açılış organizasyon tanıtım hizmetleriyle İzmir'de faliyet göstermektedir.
1996 yılında mavi ay güvenlik ve temizlik hizmetleri olarak kurulmuş konularındaki profesyonel yaklaşımları sayesinde kısa zamanda sektörde tercih edilen bir firma haline gelmiştir.
firmamız 1999 yılından beri yurt içindeki ve yurt dışındaki birçok firmaya hizmet vermektedir, bizimle irtibata geçip teklif alabilirsiniz size özel istediğiniz modeli yapabiliriz web sitemizi ziyaret edin karar verin hizmet için biz varız.
Her Lisanda yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri
1997 yılından bu yana İstanbul genelinde hizmet veren uzman haşere kontrol hizmetleri sağlık bakanlığından sertifikalı haşere ilaçlama şirketiyiz.
Firmamız İzmir'in her yerine kapınıza kadar hizmet vermektedir.
İski su deposu dezenfekte temizlik tamir izolasyon işleri yapmaktayız.
beylikdüzü kuru temizleme ,beylikdüzü terzihane ,kuru temizleme ,istanbul kuru temizleme ,beylikdüzü tuhafiye ,kuru temizleme beylikdüzü ,terzihane beylikdüzü ,beylikdüzü kuru temizleme servis evlere işyerlerine servis ,ücretsiz servis kuru temizleme ,beykent kuru temizleme ,yakuplu kuru temizleme ,kavaklı kuru temizleme ,ihlas marmara kuru temizle
Firmamız trafik tescil işlemleri ilgili olarak hizmet vermektedir.
ALENUS Çeviri Hizmetleri, deneyimli ve uzman kadrosu ile her dilde ve her konuda profesyonel yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri sunmaktadır.
Çeviri hizmeti vermekteyiz.
Her dilde profesyonel tercüme ve çeviri hizmeti.
Fabrika binalarından plazalara, hastanelerden otellere, ofis içinden binaların dış yüzeylerine, elbiselerinizden kullandığınız pek çok ev eşyalarının temizliğine kadar, iş artık profesyoneller tarafından yapılmaktadır.
Firmamız garantili temizlik hizmetleri sunmaktadır.