Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Hizmetler İle İlgili Firmalar

Firmamız her türlü müzikal etkinliklerde müzisyen temini ve organizasyonu yapmaktadır.
endüstriyel temizlik hizmetleri sanayide yeni adım üretim hattı ve makina temizlikleri şirket temizlikleri halı koltuk yıkama cam genel temizlik hizmetleri cila ve ilaçlama hizm. endüstriyel temizleyiciler satış
Suriye'de veya Ortadogu'da gerceklestireceginiz faaliyetler icin Bayii Bulma, Reklam, Katalog/Brosur veya Internet sitesi tercumesi hizmetlerini sunuyoruz.
Müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden doğru, dürüst ve ilkeli hizmet üreten bir sigorta acentesiyiz.
LingoTurk Çeviri ve Tercüme Hizmetleri 2002 senesinde Istanbul 'da çalışmalarına başlamıştır. Türkiye'de ilk kez tamamen online olarak çeviri hizmeti gerçekleştiren LingoTurk bu hizmetiyle halen ülkemizde tek olma unvanına sahiptir.
Firmamiz SERCONS 1996 yilinda merkez olarak Moskova'da ve 2000 yılında şube olarak İstanbul'da faaliyetlerini başlatmiştir. Ayrica genişleme politikamiz dahilinde 2 ay önce New York'ta ve şu anda kuruluş aşamasinda olan Almanya Köln'de şubelerimiz vardir. Firmamiz kuruldugu tarihten bugüne kadar sadece Rus Kalite Standart Belgesi "GOST-R" temini ile faaliyetlerini sürdürmektedir.Ayrıca 2000 yılından itibaren Ukrayna Kalite Sertfikası "UKR-SEPRO" temini çalışmalarımızda başlamıştır. Firmamız bugüne kadar yerli yabancı yaklaşık 7000 üretici firmayı sertifikalandırmıştır. Bu firmaların içinde günümüzde dünyaca bilinen çok büyük firmaların yanı sıra ,yerleşik Rus üretici firmalar da bulunmaktadır
Firmamız garantili temizlik hizmetleri sunmaktadır.
Firmamız klima sektöründe satış&teknik servis olarak 30 yıldır hizmet vermektedir.
Hukuki, iktisadi, ticari, teknik metinleriniz Almanca´ya çevrilir.
Her dilde her konuda uzman kadroyla profesyonel çeviri hizmetleri
Açılış tanıtım fuar host hostes broşür dağıtımı animasyon kostüm karakterler ses sistemi hizmetleri vermekteyiz.
Robotla havalandırma kanal temizliği-kurubuzla temizleme-mutfak havalkandırma kanal temizliğinde lider-
Toplu yemek ve ikram hizmetleri
Trafik müşavirliği, şahıs, kurum ve şirketlerin motorlu araçlarının işlemleri yapılmaktadır.
Firmamız iş sağlığı ve güvenliği kapsamında basınçlı kapların ve kaldırma araçlarının test ve kontrollerini yapmaktadır.
Firmamız merdiven sektöründe faliyet göstermektedir.
Hızla büyüyen hizmet sektöründe ekonomik mücadeleye rağmen hizmetin en iyisini vermek kaydı ile yılların vermiş olduğu tecrube ve prensiplerimiz doğrultusunda bügüne kadar gurur ve kıvançla gelmenin gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Bundan sonra amacımız ise kalitesi ve güvencesi ile hizmet sektöründe mukemmeliği yaratmaktır.
Darbuka, bongo, tef vb müzik aletleri