Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Hizmetler İle İlgili Firmalar

Halı yıkama villa yalı temizliği ilaçlama hizmetleri itina ile hızlı şekilde veriyoruz.
Firmamız bilgi ve deneyim bakımından birinci sınıf mütercim tercümanlarla birlikte çalışarak şu anda alanında önde gelen firmalardan biri haline gelmiştir.
Firmamız 2004 yılında Ankara'da temizlik faaliyete başlamıştır.
Aksigorta Yetkili Acentesi Olarak Faliyet Göstermektedir.
Teknik ve Hukuki konularda tüm dillerde yazılı ve sözlü tercüme hizmeti
Her Dilde Çeviri Hizmetleri Tüm dillerde uzman, yeminli ve profesyonel tercüman kadrosuyla çalışan ve aynı zamanda, Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı konusunda hizmet veren bir kuruluştur. Tercüme hizmetleri
Her türlü tercüme konularında uzman ekibi ile her zaman yanınızda. Online destek, online fiyat, vs. gibi hizmetleriyle ABC Tercume firmanıza ozel ayrıcalıklar sunuyor.
Firmamız havai fişek gösterilerilerinde uzman, lisanslı ve eğitimli kadrosu tarafından dizayn ve icra edilmekte mekan ve konsepte uygun olarak mükemmel zamanlama ve akıllı kombinasyonlar ile gerçekleşmektedir.
Yeni su deposu imalatı, mevcut su depolarının izolasyonu ve dezenfektesini yapmaktayız.
A-Group bir Şirketler grubudur.. Türkiye' de Bilişim, Yazılım, Web Donanımları, Sigorta, Kent Mobilyaları, Mimarlık,İnşaat sektörlerinde yine Türkiye' nin en büyük firmalarıyla çözüm ortaklığı yaparak müşterilerine hizmet vermektedir.
Haşere mücadele ve dezenfeksiyon konusunda geniş ürün yelpazesine sahip firmamız izmirde faaliyet gösterip, tüm türkiye ye satış yapmaktadır.
Firmamız Bursa'da genel temizlik işleri sektöründe faliyet göstermektedir.
Satış sonrasi hizmet veren firmamız kalitesiyle ve hizmetleriyle sizlerle birliktedir.
Temizlik firmamız yıllardır sektöründe başarılı adımlar atmaktadır.halı yıkama,ilaçlama,cam silme,dış cephe asma iskele,periodik temizlik gibi birçok hizmet alanında öncü bir firmadır.
Ev ve ofis temizliğinde 10 yıllık tecrübe, kaliteli ve uzman ekip.
Haşere ve Kemirgen kontrol hizmetleri veren uzman ve profesyonel bir kuruluş.Firma ISO 9001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip.
Alperen Şirketler Grubu , faaliyet alanına başladığı günden beri çeşitli alanlarda Türk İnsanına Güvenlik ,Turizm ve Temizlik hizmetleri alanlarında farklı şirketleriyle hizmet vermektedir
Endüstriyel Yangın korunum ve Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren kurumumuz NFPA ve BSI esaslarına göre yerel yönetmelik ve kurallara uygun yangın sistemleri kurulumu test ve kalibrasyonları hizmetini vermktedir.