Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Hizmetler İle İlgili Firmalar

Darbuka, bongo, tef vb müzik aletleri
Her dilde her konuda uzman kadroyla profesyonel çeviri hizmetleri
Açılış tanıtım fuar host hostes broşür dağıtımı animasyon kostüm karakterler ses sistemi hizmetleri vermekteyiz.
Hızla büyüyen hizmet sektöründe ekonomik mücadeleye rağmen hizmetin en iyisini vermek kaydı ile yılların vermiş olduğu tecrube ve prensiplerimiz doğrultusunda bügüne kadar gurur ve kıvançla gelmenin gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Bundan sonra amacımız ise kalitesi ve güvencesi ile hizmet sektöründe mukemmeliği yaratmaktır.
Stopar Ltd. Şti. sosyal ve kurumsal araştırmalar, organizasyon, kişisel gelişim, ürün tanıtım ve insan kaynakları konusunda özellikle Konya, Isparta, Antalya, Denizli, Burdur, Muğla ve Afyon illerinde hizmet veren bir kuruluştur.
Firmamız ankarda her dilde uzman kadrosuyla tercüme hizmetleri vermektedir.
Ev ve iş yerlerinde Profesyonel ilaçlama ve Haşere Kontrol Hizmetleri Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı-TSE- ISO 9001-2000
Güvenlik sektörüne farklı bir boyut kazandıran elçi güvenlik personelli, fiziki, elektronik, bilişim, vip yakın koruma, risk analizi ve güvenlik planlarının yapılmasında konusunun uzmanı deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.
Tüm dillerde yeminli tercüme hizmetleri
İngilizce akademik ve bilimsel çevirilerde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Ücretsiz deneme çevirileri, editör kontrolünden geçen 100% garantili akademik tercümeler, yayınlarınızın gizliliği esasına dayanan kesintisiz hizmet.
Aksigorta acentesi-gazete seri ilan servisi-karel telefon santralleri-emlak
Şirketimizin uzman ziraat mühendisleri toprak koruma kanununa istinaden projeler üretmektedir.
Vipkennels köpek eğitim bakım pansiyon secereli ve yerli doğum yavru köpek satışı veterinerlik ve petshop hizmetleri merkezi
1983 den günümüze kadar ilaçlama sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti veren, uygun fiyatlarda yılların tecrübesi ile isim ve şekil değiştirmeden yıllar yılı en iyi kaliteyi sunan bir firmadır.
Gizli Müşteri, müşteri ve çalışan memnuniyeti çalışmaları..
Firmamiz SERCONS 1996 yilinda merkez olarak Moskova'da ve 2000 yılında şube olarak İstanbul'da faaliyetlerini başlatmiştir.Ayrica genişleme politikamiz dahilinde 2 ay önce New York'ta ve şu anda kuruluş aşamasinda olan Almanya Köln'de şubelerimiz vardir.
1979 yılından bugüne kadar Türkiye'nin en geniş forklifti çeşiti ile kesintisiz forklift kiralama hizmeti verilmektedir. 1 den 45 tona kadar sıfır forkliftlerde toyota ve kalmar markaları ile uzun süreli kiralama yapılmaktadır.
Profesyonel temizlik hizmetleri, Endüstriyel temizlik deterjanları pazarlaması, Endüstriyel temizlik makineleri pazarlaması, Endüstriyel temizlik kağıt ürünleri pazarlaması, Temizlik ekipman ve aparatları