Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Hizmetler İle İlgili Firmalar

Aksigorta acentesi-gazete seri ilan servisi-karel telefon santralleri-emlak
1983 den günümüze kadar ilaçlama sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti veren, uygun fiyatlarda yılların tecrübesi ile isim ve şekil değiştirmeden yıllar yılı en iyi kaliteyi sunan bir firmadır.
Gizli Müşteri, müşteri ve çalışan memnuniyeti çalışmaları..
Şirketimizin uzman ziraat mühendisleri toprak koruma kanununa istinaden projeler üretmektedir.
Trafik-Kasko-İşyeri Sigortası-Konut Sigortası-Deprem(Dask)-Nakliyat-Mühendislik-Yangın-Hırsızlık-Tarım-Sağlık VE Tüm Sigorta branşlarında ANKARA SİGORTA A.Ş güvencesiyle yapılır..
temizlik ve genel haşere mücadelesi alanında ıso 9001:2000 standartlarında ve sağlık bakanlığı ruhsatı kapsamında faaliyet göstermekteyiz
Her Lisanda yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri
ALENUS Çeviri Hizmetleri, deneyimli ve uzman kadrosu ile her dilde ve her konuda profesyonel yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri sunmaktadır.
Amacımız yaşamı kolaylaştıran çözüm fikirleri ile yönlendirme, bilgilendirme ve korunmaktır.
Pozitif Temizlik ve İhtiyaç Maddeleri, çağdaş işyerlerinde günlük tüketim ve ihtiyaç maddelerini ZAMANINDA-KALİTELİ-BÜTÇEYE UYGUNLUK ilkesiyle şirketinizin bir parçası gibi çözümlemek için kuruldu. Siz işinize daha çok vakit ayırın diye...
firmamız 1999 yılından beri yurt içindeki ve yurt dışındaki birçok firmaya hizmet vermektedir, bizimle irtibata geçip teklif alabilirsiniz size özel istediğiniz modeli yapabiliriz web sitemizi ziyaret edin karar verin hizmet için biz varız.
1996 yılında mavi ay güvenlik ve temizlik hizmetleri olarak kurulmuş konularındaki profesyonel yaklaşımları sayesinde kısa zamanda sektörde tercih edilen bir firma haline gelmiştir.
Firmamız İzmir'in her yerine kapınıza kadar hizmet vermektedir.
Rumeli tercüme, çeviri sektöründe hizmet, kalite ve müşteri memnuniyeti anahtarları ile yola çıkmış bir tercüme ve yerelleştirme ajansıdır.
1997 yılından bu yana İstanbul genelinde hizmet veren uzman haşere kontrol hizmetleri sağlık bakanlığından sertifikalı haşere ilaçlama şirketiyiz.
Tercüme Hizmetlerimiz: Ticari Tercümeler; Ticari dokümanlar, Sözleşmeler, Teklifler, Bankacılık, Finans işlemleri, Uluslararası taahhütler, İhaleler, Toplantı tutanakları, Raporlar, Fizibiliteler, Araştırmalar gibi her türlü ticari belge ve yazışmalarınız..
Firmamız ankarda her dilde uzman kadrosuyla tercüme hizmetleri vermektedir.
Firmamız 1994 yılından bu yana asansör montaj-bakım ve revizyon işleri yapmaktadır.