Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Insaat Sirketleri İle İlgili Firmalar

RwCAD , StCON, TrCAD, PrCON istinat duvarı, çelik yapı, çelik çatı makası, prefabrik yapı yazılımı ( programı )
İnşaat sektörü iş ve bilgi paylaşım platformu
Katlanır cam balkon sistemleri firması
firmamız 11 yıldır izolasyon seltöründe faaliyet göstermektedir. Çalışma alanlarımız bina su ısı izolasyonu, çatı izolasyonu ve yapım onarımı, su deposu temizliği, dezenfekte, bakım onarımı, paslanmaz su deposu imalat ve montajıdır.
2006 yılında kurulan firmamız Ankara'da aluminyum, silikon cephe ve kompozit üretimi yapmaktadır.
Firmamız uzaktan kumandalı garaj kapısı,kepenk,bariyer, kayar kapı vb sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Montaj ve teknik servis hizmetlerini firmamız kendisi üstlenmektedir.
Royal Asansör Firması , Komple asansör montajı taahhüd etmektedir.
Firmamız asma tavan, bölme duvar taşyünü tavan metal tavan gibi konularda hizmetinizde.
Modüler Kabin Prefabrik Ev Yapı Konut Bina Ofis Şantiye Ofis Konteyner Konteynir Seyyar Mobil Tuvalet Wc Duş Plastik Polietilen Polyester Güvenlik Bekçi Kulübesi Kulübe Fiber Kabinler Modüler Mobilya Kabini Emlak İnşaat Mobo Kabin Konteynır büfe kantin kantar kabinleri
Firmamız 2007 de kurulmuş olup bünyesinde bir iç mimar ve inşaat mühendisi bulundurmaktadır. Firmamızın yaptığı işler inşaat taahhüt-proje,laminant, masif ve bambu parke,ithal duvar kağıtları,cam tuğla gibi ürünlerimiz mevcuttur.
TÜRKİYE'DE İLK VE TEK ÜRETİCİSİ OLDUĞUMUZ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLER: 1200C derecede yanmayan antikorozif boya, 1200C derecede yanmayan oda sıcaklığında sertleşen sıvı seramik, 1200C derecede yanmayan ve ısı geçirgenlik katsayısı çok düşük sıva, Yangın, deprem kaçışlarında ve dekoratif amaçla da kullanılabilen, karanlıkta ışık veren FOSFORİX Fosforlu Boya ve Pigment, floresan ve mor ışığa duyarlı boya.
Panoramik asansörler araç asansörleri özürlü asansörler yürüyen merdiven makina dairesiz asansörler otomatik asansörler yatay asansörler sedye asansörleri yamaç asansörleri tamburlu yük asansörleri konularında faliyet göstermekteyiz.
Çelik taşıyıcılı prefabrik ofis, yemekhane ,yatakhane, wc-duş, lojman, hangar yapıyoruz.
Mavi Pencere Güzel Sanatlar Atölyesi,1975 yılından beri çalışmalarını sürdürmektedir. TGSO mezunu bir grup sanatçının başlattığı çalışma, sonraki yıllarda DGSA, MÜ çıkışlı genç arkadaşların katılımı ile gelişmiştir. Bugüne kadar pekçok özel konut, işyeri, kamu binası ve turistik kuruluşlarda mozaik, duvar resmi, fresk, rölyef, seramik, ve vitray çalışmalarının tasarım ve uygulaması gerçekleştirilmiştir.
İmalat montaj ve bakım hizmetleri vermekteyiz.
İnşaat malzemeleri inşaat makinaları yapı kimyaslları ısı ses su deprem izolatörleri
Doğalgaz boru ve parçaları. Sıhhi tesisat ve kalorifer malzemeleri. Seramik, granit, ahşap parke, pvc kapı pencere. Lavabo, batarya, musluk, banyo aksesuarları, jakuzi, küvet, duş teknesi, ayna takımları. Fıratboru, Kasvana, Madas, Sardoğan, Borusan, Trakya Döküm, Alsem, Graniser, Akgün, Reina, Winhouse, İdevit, Pentamix, İnterduş, Damla, Japar yetkili bayiliklerimiz. Bayilikler verilecektir.
İnşaat sektöründe yap sat usulde konut ve iş merkezi inşaatları yapan bir firmayız.