Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Insaat Sirketleri İle İlgili Firmalar

Cavusoglubims izolasyonlu hafif yapı elemanları,bims blok bims asmolen üretimi yapmaktadır.kapadokyanın dogasından 21.yüzyılın hafif yapı elamanlarını üretmektedir.
Firmamız uzaktan kumandalı garaj kapısı,kepenk,bariyer, kayar kapı vb sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Montaj ve teknik servis hizmetlerini firmamız kendisi üstlenmektedir.
Temelden çatıya tüm izolasyon, inşaat ve onarım işlemlerinizi yapan yeska inşaat size kaliteli ve garantili hizmet sunuyor.
Açık alanlarda fitness ve vücut geliştirme aletleri satışı ve kurulumu. Site bahçeleri, beeldiye parkları, koşu alanları için ideal.
PALİ MUTFAK / Mutfak ve Banyo Dolaları Amerikan Panel Kapı Sistmeleri Duşakabin Kabin ve Küvet sistemleri
Firmamaız jeoloji müteahitliği yapmaktadır,zemim etütü jeolojik rapor,su sondajı,madencilik alanlarında faaliyet göstermektedir.
Rize Ardeşe'de bulunan fabrikamızda iller bankası ve tse standartlarında beton ve betonarme boru imalatı yapmaktadır.
Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup inşaat tünel kolon kiriş kalıpları sektöründe faliyet göstermektedir.
Mavi Pencere Güzel Sanatlar Atölyesi,1975 yılından beri çalışmalarını sürdürmektedir. TGSO mezunu bir grup sanatçının başlattığı çalışma, sonraki yıllarda DGSA, MÜ çıkışlı genç arkadaşların katılımı ile gelişmiştir. Bugüne kadar pekçok özel konut, işyeri, kamu binası ve turistik kuruluşlarda mozaik, duvar resmi, fresk, rölyef, seramik, ve vitray çalışmalarının tasarım ve uygulaması gerçekleştirilmiştir.
ege seramik ,polisan boya ,duşa kabin,banyo dolapları,aksesuarlar,klozet kapakları,nalburiye,hırdavat
Firmamız asansör arıza bakım montaj revizyon modernizasyon ve mühendislik hizmetleri vermektedir.
Firmamız 2000 yılından itibaren Düz Asfalt ve Renkli & Desenli ASFALT Konusunda hizmet vermektedir.
Firmamız peyzaj kentsel tasarım ve iç mimarlık konularında faliyet göstermektedir.
Firmamız bims hammaddesi kullanarak sağlam,ısı, ses yalıtımlı yapılar için İzolasyonlu Hafif Yapı Blokları, Bims Blok ve türevleri Asmolen, Boş ve Dolu Blok üretimi yapmaktadır.
Mini Futbol Sahası Tenis Kortu Voleybol Sahaları Basketbol Sahaları Koşu Pisti Squash Spor Salonu Sauna ve Buhar Odaları Oyun Amaçlı Zeminler Spor Zeminleri Çadır Kapama
Firmamız 1998 yılında inşaat ve taah. üzerinde faaliyet göstermek için kurulmuştur.
Programlarımız uzun zaman alan konsol-kazık istinat çözümlerini dakikalara sığdırıp, size zaman ve rahatlık sunmaktadır.
Firmamız alçıpan profilleri, aksesuarları ve pvc destek sacı imalatı yapmaktadır.