Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Insaat Sirketleri İle İlgili Firmalar

2006 yılında Ankara merkezli olarak kurulan firmamız, otomatik - manuel sulama sistemleri ve çevre düzenleme hizmetleri konularında kullanıcılara hizmet vermektedir.
1200C derecede yanmayan antikorozif boya, 1200C derecede yanmayan oda sıcaklığında sertleşen sıvı seramik, 1200C derecede yanmayan ve ısı geçirgenlik katsayısı çok düşük sıva,
Hedefimiz yüksek standartlarda üretim yaparak, alanımızda alternatif olmak ve deprem kuşağındaki ülkemizde, gerçek mühendislik yapılarında öncü firmalar arasında yerimiz almak ve bu alanda hizmetler vererek uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.
Firmamız Adana'da 1995 yılında inşaat sektörünün çeşitli kollarında faaliyet göstermektedir.
Özellikle Karayolları, Belediyeler,Köy Hizmetleri ve yol yapım müteahhitleri olmak üzere, karayollarımızın dışa bagımlı olmaksızın,ülkemizde üretilen malzeme ile teknolojinin sagladıgı bütün olanaklarıda da kullanarak yol yapım ve bakımı için gerekli makina ekipmanlarını yurdumuza kazandırmıstır.
Firmamız iso 9001 standartlarında ahşap ev üretimini geçekleştirmektedir.
Firmamızın hizmetleri, Soğuk Su Sondajları, Jeotermal Sondajlar, Jeolojik ve Jeofizik Etütler, Wire-Line sistemle Karotlu Hammadde ve Maden Sondajları, Zemin Sondajları, Meyilli Sondajlar, Baraj, Gölet, Tünel ve Enjeksiyon İşleri, Sondaj Danışmanlık Hizmetleri, Zemin Etüd kapsamaktadır.
Firmamız her tür konteyner ve prefabrik imalatı kiralaması, ikinciel konteyner satışı yapmaktadır.
Firmamız boya dekorasyon konusunda faliyet göstermektedir.
Firmamız , jet grouting, fore kazık, ankraj, enjeksiyon gibi zemin iyileştirme işlerinde faaliyet göstermektedir.
Şirketimiz tecrübeli ekip ve teknik donanımıyla Alçı ve Çimento Esaslı Makine sıvası,boya, seramik, şap, izolasyon-mantolama uygulamalarını gerçekleştirmesnin yanısıra Göktürk Beldesinde faaliyet gösteren yapı marketi ile yüzlerce çeşit yapı malzemesinin de satışını gerçekeştirmektedir.
Firmamız branda, tente, şantiye çadırı imalatı yapmaktadır.
Firmamız otel resourant ve mefruşatcılara toptan satışlar yapmaktadır.
Şap makineleri, perdah makineler, hazır sıva makineleri satımı yapmaktayız.
Firmamız endüstriyel kaplamalarda hasarlı zeminlere çözüm önerileri getirip güzelleştirmeyi amaçlamaktadır.
Firmamız zemin kaplama, tekstil, branda imalatı ve pazarlamasını yapmaktadır.
Çatı izolasyon sistemleri üzerine faliyet göstermekteyiz.
ANGORA TAŞ ;Andezitin kullanılabileceği her türlü mimari yapılarda, çevre düzenlemelerinde günün teknolojik ve mimari anlayışına uygun tasarım, proje ve işçilik imkanları ile sektördeki haklı yerine kısa sürede ulaşmıştır. Andezite 1 Numara...