Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Insaat Sirketleri İle İlgili Firmalar

Estetik, güvenlik ve fiyat. Bu 3 kelime firmamızı anlatmaya yetecektir.
Firmamız inşşat malzemeleri toptan satışını yapmaktadır.
Firmamız kurulduğu günden itibaren sektöründe gösterdiği güvenilir ve başarılı çizgi sayesinbde Ankara'da vazgeçilmez bir firma haline gelmiştir.
Firmamız asansör arıza bakım montaj revizyon modernizasyon ve mühendislik hizmetleri vermektedir.
16 yıllık tecrübe ve birikimi ile Türkiye genelinde 5000 adet üzerinde referansı ile Yapı Otomasyon Sektörünün Türkiye'de ki ilk firmalarındandır. Ürünlerimiz : Otomatik Kapı Sistemleri, Fotoselli Kapılar, Çelik Kapılar, Yangın Kapıları, Garaj Kapıları, Bahçe Kapıları,Sanayi Kapıları, Otomatik Kepenk Kapılar
Çenesizler Toprak San.ve Tic. A.Ş., tuğla sektöründe ISO 9001, Kalite Yönetim belgesine sahip ilk firmalar arasındaki yerini almış olarak, Kalite Yönetim Sistemini NIS ZERT firması denetiminde titizlikle devam ettirmektedir.
Firmamız Çocuk Oyun Grupları Zemin Kaplama Malzemesi imalatı ve uygulaması, Açık Hava spor aletleri, Hertürlü spor sahası uygulaması Yapmaktadır.2006 yılından itibaren Kauçuk Zemin Malzemesi imalatı ve satışında profesyonel ekibi ile sizlere hizmet sunmaktan kıvanç duyacağız.
Firmamız kilit taşları, beton parke, drenaj taşı, yağmur oluğu, betonboru, betonarme boru,konularında faliyet göstermektedir.
İskele ayar borusu, çiroz, cup-lock, teleskopik dikme, ayar vidası konularında hizmet vermekteyiz.
Bims Sektöründe birket,asmolen,bordür,parke üretimi ve satışı yapılmaktadır.
Konteyner ve prefabrik kabin imalatı yapıyoruz.
Tüm inşaat ve tadilat işleriniz için hizmetinizdeyiz.
Türkiyenin çelik yapı sektöründe önde gelen gruplarından biri olan vefa group, bünyesinde bulunan dört şirketiyle, bireysel ve endüstriyel anlamda ürün ve hizmet üreterek faaliyetlerine devam etmektedir.
Bartın kumlucada el aletleri imalatı yapmaktayız.
Ankara'da villa, toplu konut, ticaret merkezi ve yarisma projeleri için profesyonel maket yapımı.
Firmamız zemin kaplama, tekstil, branda imalatı ve pazarlamasını yapmaktadır.
ANGORA TAŞ ;Andezitin kullanılabileceği her türlü mimari yapılarda, çevre düzenlemelerinde günün teknolojik ve mimari anlayışına uygun tasarım, proje ve işçilik imkanları ile sektördeki haklı yerine kısa sürede ulaşmıştır. Andezite 1 Numara...
Çatı izolasyon sistemleri üzerine faliyet göstermekteyiz.