Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Orman Urunleri İle İlgili Firmalar

Her boy ve ebatta siparişe göre fırınlanmış kereste imalatı. Plywood, masif panel, kapı sereni, kapı kasası paneli, sert ağaç, kontrplak çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.
Firmamız Kayseri'de 3500m² alan üzerine kurulmuş olup kereste ve inşaat malzemeleri sektöründe faliyet göstermektedir.
Plywood, osb, roofpan, inşaatlık kereste, doğramalık kereste, kayın, kestane, ıhlamur, döşeme ve lambiri satışı yapılmaktadır.
Fırın Küreği ve Ahşap Pizza Tabağı İmalat ve Pazarlama ile Müşterilerimize Hizmet vermekteyiz.
Şirketimiz Adana'da 4500 m2 alan içerisinde, 950 m2 kapalı alanı ile ağaç ambalaj sektöründe 1967 yılından itibaren faaliyet sürdüren bir aile kuruluşudur.
Ekşioğlu orman ürünleri İstanbul'da fikirtepe, modoko, pendik satış mağazaları ve Türkiye'nin en büyük kurutma ve kereste fabrikalarından biri olan şekerpınar Gebze üretim tesisleri ile hizmetinizde.
Her türlü plywood ve kontraplak ihtiyacınıza yüksek kalite ve uygun fiyatla karşılık veriyoruz. Çin malı,Rus malı,Endonezya malı,Letonya malı,Ukrayna malı ve Finlandiya malı için lütfen bize danışınız.
Faaliyet Alanlarımız: Kapı Grubu Ahşap Kaplamalı Kapı Masif Ahşap Kapı Amerikan Panel Kapı Laminant Kapı Lam Kapı Proje İşleri
İkitelli keresteciler sitesi'nde merkezi bulunan firmamiz, orman urunleri ve yapi malzemelerinin ithalat, ihracat ve yurtici satisiyla ilgilenmektedir.
Firmamız orman ürünleri sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız ilk olarak 1950 yılında Kastamonu 'nun sahil kasabası İnebolu'da kurulmuştur. Daha sonra merkez İstanbul-Aksaray'daki binamıza taşınmıştır. 1995 yılında ise Avcılar'daki şubemiz hizmetinize açılmıştır.
Firmamız; Her türlü Fabrika, Matador ve Kara Fırın kürek çeşitleri imalat ve satışını yapmaktadır. Her Ebat Fırın kürekleri özel ölçülerde istekleriniz doğrultusunda işletmemizde yapılmaktadır.
Firmamız kereste ve orman ürünleri konularında faliyet göstermektedir.
Fırın küreği ve ekipmanları üretim ve pazarlama.toptan ve perakende.
Samsun bolgesinde ahsap, pvc mebran kapak konularında faliyet göstermekteyiz.
Ahşap Oyun Parkı İmalatı ve Kent Mobilyası İmalatı
Firmamız Palet ve Ağaç Ambalaj ürünleri üzerine çalışmaktadır.
Filmli Plywood,Endonezya Malı Plywood,Malezya Plywood,Brezilya Plywood,Rus Birch Plywood,H20 Kiriş,Osb Levha ,İthal Taşyünü,İthal Camyünü,Kalıp Ayırma Yağı,Teleskobik Direk,Dış Cephe İskelesi/ İnşaat kalıp ve İskele Malzemleri.