Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Orman Urunleri İle İlgili Firmalar

Her türlü ahşap taahhüt işi, iç ve dış mekan ahşap zeminler, orman ürünleri, konularında hizmet vermekteyiz.
Her çeşit ahşap inşaat kalıplık malzeme ekipman ara mamül ve mamül ürünleri ile kalıp bağlama ekipmanları : çiroz , tayrot , kolon kelepçesi , iskele , vibratör , helikopter , perdah makinası , sıva makinası v.b. faaliyetimize İkitelli Org. san. Bölgesinde devam etmekteyiz.
37 yıldır faaliyet gösteren firmamız izmir merkezli olup türkiyenin büyük bölümünde bayilik ağını kurarak sektörde her zaman öncü firmaların başında gelmektedir. en son yeniliğimizde ahsap kaplamalı kapı panelleri( 2-4-5-6 göbekli) maun meşe kiraz ceviz ağaçlarından kaplanmış, 74-86-92 ebatlarında olan kapı panelleridir
İnsaat dekorasyon ve mobilya mahzemelerinde suntalam mdf mdflam elesgo laminat parke doorpan kapı paneli gibi ürünler yetkili satıcısıdır.
Arpres ltd. şti. mobilya sektörünün ihtiyacı olan ve yurtdışından getirilmek zorunda kalınan bilyeli mobilya çekmece raylarının 185mm.den 700mm.ye kadar tüm en-boy ve çeşitlerinin Türkiye'de ilk ve tek olarak üretimini yapmaktadır.
Avrupa ve deniz aşırı ülkelerden tedarikini yaptigimiz, kontrplak (plywood), filmli kontrplak (filmfaced plywood), kontrtabla (blockboard), ürün çeşitlerimizle, kalitede en uygun fiyat politikasiyla, iş ortaklariniz olarak yaninizdayiz.
Firmamız kereste ve agac ürünleri imalatı yapmaktadır.(insaatlık kereste,lambri,döseme,kayın,göknar,cam...)
Ekşioğlu orman ürünleri İstanbul'da fikirtepe, modoko, pendik satış mağazaları ve Türkiye'nin en büyük kurutma ve kereste fabrikalarından biri olan şekerpınar Gebze üretim tesisleri ile hizmetinizde.
Her cins ve ebatta kereste üretimi, ahşap yapı uygulamaları, kereste fırınlama ve fenni kurutma işlemleriyle 30 yıllık tecrübeyle hizmetinizdeyiz.
Plywood, OSB, H-20 ahşap kiriş
Fizmfirmamiz orman ürünleri sektöründe hizmet vermektedir ürnlerimiz,masif lamine laminat parke alüminyum parke profilleri ahsap merdiven amerikan panel kapi ve celik kapi konusunda satis ve uygulama yapmaktadir
Her Türlü plywood, osb, mdf, sunta, kereste ihtiyaclarınız karşılanır.
Firmamızın 1961 yılında ankara siteler'de kereste ticareti üzerine kurulmuştur.
Her boy ve ebatta siparişe göre fırınlanmış kereste imalatı. Plywood, masif panel, kapı sereni, kapı kasası paneli, sert ağaç, kontrplak çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.
Firmamız ISPM-15 ısıl işlemli paletler ve inşatlık kerestelerin imalatını yapmaktadır.
Her çeşit kaplamalı mdf sunta kontraplak ve film kaplı kontraplak
Dünyanın dört bir tarafından inşaat, mobilya, gemi ve uçak sektörü için tedarik ettiğimiz tüm playwood, kontraplak, H-20 Ahşap kirişlerle hizmetinizdeyiz.
Şirketimiz Adana'da 4500 m2 alan içerisinde, 950 m2 kapalı alanı ile ağaç ambalaj sektöründe 1967 yılından itibaren faaliyet sürdüren bir aile kuruluşudur.