Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Orman Urunleri İle İlgili Firmalar

Her boy ve ebatta siparişe göre fırınlanmış kereste imalatı. Plywood, masif panel, kapı sereni, kapı kasası paneli, sert ağaç, kontrplak çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.
Şirketimiz Adana'da 4500 m2 alan içerisinde, 950 m2 kapalı alanı ile ağaç ambalaj sektöründe 1967 yılından itibaren faaliyet sürdüren bir aile kuruluşudur.
Firmamız ISPM-15 ısıl işlemli paletler ve inşatlık kerestelerin imalatını yapmaktadır.
Her çeşit kaplamalı mdf sunta kontraplak ve film kaplı kontraplak
Dünyanın dört bir tarafından inşaat, mobilya, gemi ve uçak sektörü için tedarik ettiğimiz tüm playwood, kontraplak, H-20 Ahşap kirişlerle hizmetinizdeyiz.
Fırın Küreği ve Ahşap Pizza Tabağı İmalat ve Pazarlama ile Müşterilerimize Hizmet vermekteyiz.
Her türlü plywood ve kontraplak ihtiyacınıza yüksek kalite ve uygun fiyatla karşılık veriyoruz. Çin malı,Rus malı,Endonezya malı,Letonya malı,Ukrayna malı ve Finlandiya malı için lütfen bize danışınız.
Plywood, OSB, H-20 ahşap kiriş
Fizmfirmamiz orman ürünleri sektöründe hizmet vermektedir ürnlerimiz,masif lamine laminat parke alüminyum parke profilleri ahsap merdiven amerikan panel kapi ve celik kapi konusunda satis ve uygulama yapmaktadir
Firmamız kereste ve agac ürünleri imalatı yapmaktadır.(insaatlık kereste,lambri,döseme,kayın,göknar,cam...)
Firmamız 2005 yılında İstanbul Anadolu yakasında Yakacık semtinde kurulmuş olup faaliyet alanları içerisinde kontrplak, flimli kontrplak, osb ve süpürgelik (kontrplak üzerine ahşap kaplama) satışı bulunmaktadır.
Avrupa ve deniz aşırı ülkelerden tedarikini yaptigimiz, kontrplak (plywood), filmli kontrplak (filmfaced plywood), kontrtabla (blockboard), ürün çeşitlerimizle, kalitede en uygun fiyat politikasiyla, iş ortaklariniz olarak yaninizdayiz.
Her çeşit ahşap inşaat kalıplık malzeme ekipman ara mamül ve mamül ürünleri ile kalıp bağlama ekipmanları : çiroz , tayrot , kolon kelepçesi , iskele , vibratör , helikopter , perdah makinası , sıva makinası v.b. faaliyetimize İkitelli Org. san. Bölgesinde devam etmekteyiz.
Taciroğlu Orman Ürünleri Tic. ve San A.Ş. gerek yurtiçi piyasasında gerekse Uluslar arası pazarda tanınan ve öz kaynaklarıyla sürekli yatırım yaparak üretimini geliştiren, ilk günden beri müşterilerine en kaliteli ürünü en uygun fiyatla vermeyi kendine amaç edinen bir firmadır.
Ahsap sandalye denilince akla gelen ilk isim olan dostlar sandalye, markasını 26 yıldır Ankara sitelerde iki şubede sergilemektedir.
Firmamız Kayseri'de 3500m² alan üzerine kurulmuş olup kereste ve inşaat malzemeleri sektöründe faliyet göstermektedir.
Plywood, osb, roofpan, inşaatlık kereste, doğramalık kereste, kayın, kestane, ıhlamur, döşeme ve lambiri satışı yapılmaktadır.
Firmamızın 1961 yılında ankara siteler'de kereste ticareti üzerine kurulmuştur.