Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tasimacilik İle İlgili Firmalar

1993 yılında Mustafa Meral tarafından kurulmuştur. Bu süre içinde itinayı ön planda tutup eşya taşımacılığı, mobilya taşımacılığı, büro ve ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı fuar stant otel banka ses ve görüntü sistemleri taşımacılığı sektöründe belli bir müşteri potansiyeline ulaşmıştır.
Evden eve modern taşimacilik tel 0216 361 10 45-0216 384 34 95 - 0212 202 60 62 istanbul
Kendi öz malımız veya kolay taşıma ailesinin üyelerine ait olan araçlarla taşımacılık ile ilgili tüm hizmetler verilmektedir. Her boyutta ve kapasitede araclar bulunmaktadır.
Eğitimli profesyonel ekibimizle, uygun fiyatlarımızla A tipi gümrüklü genel antrepo ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.
Evden eve Şehirden Şehire Sigortalı Ambalajlı Marangozlu Deneyimli Kadromuzla 7 gün 24 saat Hizmetinizdeyiz.Size Hem Kaliteli Hemde Hesaplı Bir Taşıma Sözü Veriyoruz. Elemanlarımızın Hepsi Kendi Elemanlarımız olup Kendi Alanlarında Uzmandır.
Fırmamız orta dogu ülkelerıne kara yolu taşımacılık yapmaktadır.
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız yurtiçi nakliyesinde sizlere kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet vermeye devam etmektedir.
Şen nakliyat İzzet Demirci tarafından kurulan profesyonellerin hizmet verdiği dostane çalışanlarıyla sürekli büyüyen firmadır.
Sayın yetkili yurt içi nakliye işlerinde uzun yıllarda tecrübe edinmiş firmamız.Mevcut TIR ve KAMYONLAR ımızla her türlü çelik kondiksiyon,inşaat ekipmanları,kule vinç ve her türlü nakliye işleri yapmaktayız.
Firmamız 2000 yılında gümrük sektörüne hizmet vermek için kurulmuş'tur
ÖZBADAYLAR ULUSLARARASI TAŞIMACILIKGIDA İNŞ SAN VE TİC.LTD.ŞTİ
15.10.2001 yılında Ulus.taşımacılık ve ihracat ithalat faaliyetine girmiştir.
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
0262 644 18 80 Evden eve nakliyat
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Türkiye geneline yayılmış hizmet ağıyla Uluslararası ve Şehirlerarası Taşımacılık, Gümrükleme, depo, antrepo ve her türlü organizasyon hizmetleri sunmaktadır. Türkiye'nin başlıca firmalarının birlikte çalışmayı tercih ettiği BERK kalitesi, hızlı servisi ve güvenilirliği ile sizi bir adım öne geçirmeyi hedefliyor.
Ankara'da bulunan firmamız evden eve, kentten kente ev ve büro eşyası taşıma hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.