Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tasimacilik İle İlgili Firmalar

Yurdun her yerine toptan ve parça taşımacılık yapmaktayız.
Firmamız evden eve nakliyat ve mobilya sektöründe bir faliyet göstermektedir.
Şirketimiz şehirler arası nakliye sektöründe faliyet göstermektedir.
Eşyalarınız naylonlu özel ambalaj malzemesi ile kaplayıp bu şekilde taşıyoruz. Bu ambalaj malzemesi eşyalarınızı en güvenli biçimde taşımak içindir .Eşyalarınız taşıma süresince sigorta kapsamındadır.
Firmamız uluslararası kargo eşya ve dondurulmuş gıda taşımacılığı yapmaktadır.
Yılmazlar Nakliyat'ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Yılmazlar Nakliyat evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdiki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.
İzmir bornova!da merkez adresinde faaliyet gösteren temizlik ve taşımacılık firmasıdır.
Müşteri memnuniyeti temel ilkesiyle 1995 yılında evden eve nakliyat sektörüne yeni bir hizmet anlayışı getiren şirketimiz, kaliteden ödün vermeksizin her geçen gün siz değerli müşterilerimizle beraber büyümekteyiz.
Firmamız inşaat ve harfiyat alanlarında faliyet göstermektedir.
Firmamız Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin her köşesine nakliye hizmeti vermektedir.
Değişen şartlar ve talepler doğrultusunda hızlı taşımacılık ilkesinden taviz vermeden, şube sayısını her geçen gün arttırarak son model kamyon ve tırlarla kalitesini de yükselten Kent Kargo, "müşteri memnuniyeti" anlayışıyla emin adımlarla büyümeye devam edecektir. Bizimle çalışarak zamandan ve paradan kazanan ve bizlere mutluluk veren firmalara teşekkür ederiz.
Evden evde nakliyat müşteri bilgilendirme platformu. Nakliyat Firmalarını incelemek ve taşımacılık hakkında bilgiler vermek için oluşturulmuştur..
Akar Turizm olarak siz değerli müşterilerimizin özel günlerinde, şirketinizin düzenleyeceği hertürlü etkinlik, toplantı veya seminer gibi faaliyetlerde yanınızda bulunmaktan onur duymaktayız.Bu doğrultuda sizler için hazırladığımız araçlarımızla sizlerin otobüs-minibüs gib
Evden eve, şehir içi, şehirlerarası nakliyat ve taşimacılıkta uzman kadromuzla yılların tecrübesiyle güvenle taşımacılık. Size bir telefon kadar yakınız arayın görüşelim.
Yıllardır İzmit'e hizmet veren İkbal Koceli, İzmit-Sakarya,
Güzel Adapazarı-Bolu Ambarlarının birleşmesiyle kurulmuş olan Kocaeli Yalova Körfez Ambarı İzmit'te taşımacılığın tek adresi olmuştur.

Bünyesinde bulunan ambarlar geçmişte İzmit ve İstan
Şahsuvaroğlu Nakliyat'ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat ŞAHSUVAROĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdiki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.

“HER
2004 yılında ululararası yolcu taşımacılığı,gemi acentacılığı, turistik hizmetler (bilet satışı, otel rezervasyonu, araç kiralama, turlar ve geziler,rehberlik, kongre, incoming, outgoing, emlak, yatırım ve danışmanlık..vs) alanında hizmet vermek üzere Alma
Firmamız 2000 yılında faaliyete girmiştir. Uzun yıllardan bu yana taşımacılık sektöründe kendini ıspatlamış olan firmamız başta Gaziantep olmak üzere Türkiyenin her tarafına hizmetini taşımaktadır. Değişen ihtiyaç ve koşullara uyum sağlayarak teknolojinin sunmuş olduğu bütün imkanla