Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tasimacilik İle İlgili Firmalar

Sektörde Örnek, güvenilir ve Öncü olmayı hedefleyen ,yaratıcı,global bakış açısına sahip istikrarlı bir şekilde büyümeyi uzun vadelerde gerçekleştiren Gümrüklü ve Gümrüksüz Depolama ve Dağıtım Markası olmak.
Ekinciler nakliyat geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi ve şehirler arası ev-işyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.
Türki cumhuriyetlere, İran'a, Irak'a ve avrupa ülkelerine karayolu, denizyolu, konteyner taşımacılığı yapıyoruz.
Sayın yetkili yurt içi nakliye işlerinde uzun yıllarda tecrübe edinmiş firmamız.Mevcut TIR ve KAMYONLAR ımızla her türlü çelik kondiksiyon,inşaat ekipmanları,kule vinç ve her türlü nakliye işleri yapmaktayız.
Firmamız 2000 yılında gümrük sektörüne hizmet vermek için kurulmuş'tur
Firmamız kurye ve kurye hizmetleri, kargo ve kargo hizmetleri gibi dağıtım sektöründe hizmet vermektedir.
Firmamız uluslararası lojistik hizmeti vermektedir.
Firmamız personel ve öğrenci servis hizmeti sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız 1996 yılından bu yana Ankara merkezli olarak, sanayi ürünleri ve evden eve taşımacılık alanında faliyet göstermektedir.
Yılmazlar Nakliyat'ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Yılmazlar Nakliyat evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdiki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.
Deniz Taşımacılığı'nda ; dünyanın ve Türkiye'nin tüm limanlarından FCL , LCL ithalat ve ihracat olanağı. Hava Taşımacılığı'nda ; dünyanın tüm havaalanlarından ve İstanbul'dan hızlı ve sorunsuz servis olanağını siz değerli müşterilerimize yıllardır sunmaktayız ve müşteri memnuniyeti, kaliteli ve koordineli çalışma prensibinin asıl amaç olduğu firmamızda sizleri de aramızda görmekten gurur duyacağız.
Evden Eve sektöründe büyük bir öncü olarak sizlere hizmet vermekteyiz.Bizi tercih erderseniz emin olun ki memnun kalcaksınız. Yeni değişimleriniz için TIKLAYINIZ...
Şirketimiz 1983 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehir içi - şehir dışı, ev ve iş yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet vermektedir.
ÖZBADAYLAR ULUSLARARASI TAŞIMACILIKGIDA İNŞ SAN VE TİC.LTD.ŞTİ
15.10.2001 yılında Ulus.taşımacılık ve ihracat ithalat faaliyetine girmiştir.
Evden eve taşımacılıkta " söz verdiğimiz gibi" sizlere hizmet sunmaktayız. Fuar, fabrika, banka, şirket taşımacılığında tek adres.
Firmamız açık ve kapalı yük taşımacılığı sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız İzmir'in gelişmesine paralel olarak artan makina ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmaktadır.