Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Bahce İle İlgili Firmalar

Tüm dünyaya çiçek
Firmamız Isparta'da çiçek konusunda hizmet vermektedir.
Peyzaj, otomatik sulama, çim tohumu, sebze tohumları, çocuk oyun alanları, çevre düzenleme, bahçe bakım, danışmanlık
İç ve dış mekanlarınızı düşlediğiniz güzelliklere kavuştuyoruz.
Peyzaj mimarlığı ve çevre düzenleme alanlarında müşterilerimizin zevklerine uygun fikirler üretmek ve uygulamak. Tasarımlarında görsel, sanatsal ve rekreasyonel peyzaj elemanlarını fonksiyonel bir şekilde kullanarak kreatif ve estetik tasarımlar gerçekleştirmek üzere çalışıyoruz.
Sitemiz üzerinden İstanbul genelinde Tüm balon süslemesi , baskılı ve baskısız balon siparişleri , İşyeri açılışları ve sevdiklerinize Uçan balon demetleri gönderebilirsiniz.Ayrıca düğünlerinizde havai fişek gösterilerinin yanında masa sandalye kiralama ve masa sandalye süslemeleri de yaptırabilirsiniz.
Firmamız 1985 yılından beri faliyet göstermektedir, her türlü peyzaj ve kesme çiçek üretiminde hizmet vermektedir.
2000 senesinde Bandırma da başlattığımız, üretim materyallerini market ve çiçekçilerden temin ettiğimiz anaçlık çiçek soganlarını, titizlikle, itinalı bir şekilde ithal torf, saksı, sera, açık alanlarda türlerine ve cinslerine göre uyguladığımız çalışmaların sonucunda, üretim faaliyetine geçmiş bulunmaktayız.
Firmamız tabiat ve doğa severlere sonbahar ve kış aylarında bahçe ve çiçek sevgilerini yaşatmak için %100 Türk malı hafif, kendinden renkli, boya ve bakım gerektirmeyen su ve izalasyon sağlayan, antikorozif, paslanmaz ve çürümeyen, elektriği iletmeyen kompozit profil borudan imal edilen hobi seraları, bitki ve çiçek masaları imalatı yapmaktadır.
Çiçek siparişlerinizi interFlora kalite ve güvencesiyle sevdiklerinize ulaştırıyoruz.
Türkiye'nin ve dünyanın heryerine çiçek gönderilir. Antakya Hataydaki çiçek siparişleriniz için bir telefonunuz yeterlidir.
Çiçekleri sizin için konuşturuyoruz. Yurt içi ve yurt dışına onlıne çiçek siparişi
Uluslararası çiçekçiler derneği üyesi olan firmamızdan dilediğiniz her yere online çiçek siparişi verebilirsiniz.
Firmamız Avcılarda çiçek sektöründe faliyet göstermektedir.
Dünyanın heryerine çiçek gönderebileceğiniz çiçekçiniz kaliteyi sunar
30 yılın verdiği tecrubesiyle kurulan firmamızda kesme çiçek, bitki, yapay çiçek ve davet organizasyon alanlarında hizmet vermekteyiz.
Firmamız çevre düzenlemesi, peyzaj alanında proje ,3D Model,Uygulama ve Tekmik danışmanlık hizmetleri ile birlikte her türlü bitki,bahçe mobilyası,gübre,toprak,torf ve çiçek tohumu temin etmektedir.
Firmamız Ankara'da fidan üretimi temini ve satışını yapmaktadır, ayrıca peyzaj proje ve uygulama konusunda ve ithal çim tohumu çeşitleri satışını Türkiye çapında yapmaktadır.