Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tasimacilik İle İlgili Firmalar

Elektrikli ve hidrolik teleskopik asansör seçenekleri ile evden eve, şehirler arası ve şehir içi taşımacılığını yapmaktayız.
Her turlu taşımacılık.ve kurtarma işleri yapılır
evden eve tasımacılık hizmeti
Depolama, Gumrukleme, Nakliyat, Paketleme, Sigorta, Sanat eserleri tasimasi
Kurye ve kurye malzemeleri konusunda hizmet vermekteyiz.
Firmamız Detay Kargo&Kurye dağıtım hizmetleri olarak 1995 yılında faaliyete geçmiş olup şehir içi ve şehir dışı hizmetlerine devam etmektedir.
Motorlu Kurye ve Dağıtım Hizmetleri
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız deneyimli ve uzman kadrosuyla 10 seneyi aşkın zamandır karoser imalatı alanında faliyet göstermektedir.
Firmamız İzmir'de evden eve nakliye sektöründe faliyet göstermektedir.
Personel ve okul taşımacılığı konusunda faaliyet gösteren şirketimiz, seçkin firmalara taşımacılıkla ilgili her türlü hizmeti vermektedir.
istanbul içi motorlu kurye , toplu dağıtım , araçlı kurye hizmeti vermekteyiz.hızlı ekonomik ve kaliteli hizmetten yararlanın
Balcıoğlu Nakliyat ; müşteri odaklı hizmet anlayışı ile en uygun koşulları hazırlayarak; tecrübeli ve eğitimli personeli dahilinde, ev eşyalarınızı ve aile huzurunuzu yeni evinize güvenle taşımayı hedefler.
Firmamız şehir içi, şehirler arası, ofis ve evden eve nakliyat yapmaktayız.
Lider nakliyat olarak 1972 yılından buyana hizmet vermekdeyiz.
Evden eve Şehirden Şehire Sigortalı Ambalajlı Marangozlu Deneyimli Kadromuzla 7 gün 24 saat Hizmetinizdeyiz.Size Hem Kaliteli Hemde Hesaplı Bir Taşıma Sözü Veriyoruz. Elemanlarımızın Hepsi Kendi Elemanlarımız olup Kendi Alanlarında Uzmandır.
Firmamız, UIuslararası Grupaj-Komple Kara Taşımacılığı, Hava Kargo ve Deniz Yolu taşımacılık hizmetlerini, çağımızın şartlarına uygun genç-dinamik ve konusunda tecrübeli kadrosuyla; İhracatçı-NAKLİYECİ-İthalatçı işbirliği ve hoşgörü bilinci içinde yürütmektedir.
Hizmetlerimiz arasında, kısmi nakliyatlar yoluyla asgari nakliyatlardan komple nakliyatlara kadar her türde sevkıyat bulunmaktadır.