Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tasimacilik İle İlgili Firmalar

Elektrikli ve hidrolik teleskopik asansör seçenekleri ile evden eve, şehirler arası ve şehir içi taşımacılığını yapmaktayız.
Her turlu taşımacılık.ve kurtarma işleri yapılır
evden eve tasımacılık hizmeti
Taşımacılıkta sigortalı kaliteli hizmet
İata üyesi uluslararası hava & deniz yolu & kara taşıma hizmeti vermekteyiz.
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Evden eve nakliyat-Ayazoğlu evden eve nakliyat sektöründe 1. sınıf hizmeti sizlere sunuyor. Merkez : 0216 362 56 64(pbx) - Şube : 0216 227 50 84 evden-eve-nakliyat sektorunde bir numara ayazoglu evden eve nakliyat
Firmamız Ankara'da evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Garanti evden eve nakliyat ile size taşınma sıkıntılarınızdan kurtarmayı ve kaliteli taşımacılık anlayışımızla sizin en büyük yardımcınız olamayı hedefliyoruz.
Türkiye'nin en kaliteli ve en çok aranan müşteri odaklı taşıma ve depolama şirketi olmak ve tüm müşterilerimizin dünya çapındaki taşınma ve depolama ihtiyaçlarına yenilikçi, kişiye özel yaklaşımlarla ve toplam kalite anlayışıyla çözüm üretmektir.
Şirketimiz evden eve nakliyat sektöründe en üst düzeyde profesyonelce hizmet verebilmek için gerekli departmanlarda görev alan personeli evden eve nakliye konusunda üst derecede bir eğitime tabi tutmaktadır. Özçevik evden eve nakliyatın en önemli prensiplerinin başında disiplin, profesyonellik, hijyen, memnuniyet ve güler yüzlü olmak gelmektedir.
Bursa şehir içinde acil gönderi ve toplu dağıtımlar gerçekleştiren referansları güçlü çalışkan ve hızlı bir firmayız.
Türkiye+İtalya+Türkiye hattında özmal araçlarıyla komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapan ve Gümrüklü depolama hizmetleri veren C2 Yetki Belgeli firmamız,2003 yılında ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Belgesini almaya hak kazanmış olup, sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almaktadır.
Uluslararası kara ve deniz taşımacılığı yapmaktayız.
Kurye, Kuryeturk Dagitim Hizmetleri Ltd Sti. Kuryeturk Zaman kazandirir. Kalite, güven ve hiz itiyaciniz olan tam hizmet burada .
Personel ve okul taşımacılığı konusunda faaliyet gösteren şirketimiz, seçkin firmalara taşımacılıkla ilgili her türlü hizmeti vermektedir.
istanbul içi motorlu kurye , toplu dağıtım , araçlı kurye hizmeti vermekteyiz.hızlı ekonomik ve kaliteli hizmetten yararlanın
Firmamız deneyimli ve uzman kadrosuyla 10 seneyi aşkın zamandır karoser imalatı alanında faliyet göstermektedir.