Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Bursa İle İlgili Firmalar

Depolama sistemleri konusunda uzmanlaşmış firmamız, müzeler için tarihi eser saklama sistemleri konusunda da hizmet vermektedir.
2.el ve sıfır tüm motorlu araçların satışa ve gösterime sunulduğu platformumuzda araç sahiplerinin irtibat bilgilerine kolayca ulaşabilir ve ücretsiz ilan verebilirsiniz.
Şirketimiz EV - mobilyası üretmektedir ve bu mobilyaların tarzı , çizgisi çok özeldir, bu mobilyaların tümü Magma dizayn markası ile tescilidir, şirketimiz Mimarın Mobilyası sloganı ile sektörün içinde yer almaktadır bu konuda yeni ve teknolojik yatırımlar yaptık lütfen detaylı kataloglarımızı isteyiniz ve yurt içinde ve yurt dışında çalışma yapılıyor bu konuda Bayilikler verilecekdir
Firmamız ortopedi taban imalatı, ayakkabı, ayakkabı malzemesi, toptan ve perakende satışını yapmaktadır.
Ahşap Parke üretimi ve satışı yapmaktayız. MoonLOC Laminat Parkeninde bayiliği bulunmaktadır.
firmamız 1986 yılından itibaren testil sektöründe faliyet göstermektedir.
Ülkersan makina sizlere tüm teknik malzemelerin satışını, zamanında ve en ucuza yapmak için hazır.
Toptan zeytin imalat paketleme alım-satım ticareti yapıyoruz.
Firmamız ev mobilyaları ile ilgili yoxfurniture tescilli olan markamızla (iç tasarım,dizayn & proje uygulamaları) hizmet vermektedir. Ayrıca üretimini yaptığımız bazı concept ürünler ile ilgili (plazma tv & LCD tv duvar üniteleri) toptan satış yapmakta olup, yurt içi ve yurt dışı bayilikler verilecektir.
Yıllardır elektronik kart tamiri ve endüstriyel otomasyon çözümleri üzerindeki tecrübelerimizi bünyemizde sizlere daha kaliteli hizmet vermek için birleştirdik.
Hertürlü temizlik ve üretime destek hizmetleri
Firmamız haşere ve fare mücadele sektöründe faliyet göstermektedir.
1992 yılında faaliyete geçen ünite eğitim hizmetleri, ana amaçları doğrultusunda her zaman ilkeli,dürüst, yapıcı, en son teknolojileri ve gelişmeleri takip etmeyi kendine hedef edinmiş bir firmadır.
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
Otomatik kapı sistemleriyle hizmetinizdeyiz.
Uludağ Üniversitesi Görükle kampüsüne 10 dakika uzaklıkta kız öğrenci için duş-wc'li lüks odalar.
Grafik tasarım ve internet hizmetlerinde hizmet vermekteyiz.
Marka,Patent,Tasarım Tescilleri,Hukuk ,Genel Sınai ve Fikri Mülkiyet Danışmanlığı BOSH-SIEMENS Ev Aletleri NİN danışmanı