Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Bursa İle İlgili Firmalar

Depolama sistemleri konusunda uzmanlaşmış firmamız, müzeler için tarihi eser saklama sistemleri konusunda da hizmet vermektedir.
2.el ve sıfır tüm motorlu araçların satışa ve gösterime sunulduğu platformumuzda araç sahiplerinin irtibat bilgilerine kolayca ulaşabilir ve ücretsiz ilan verebilirsiniz.
Şirketimiz EV - mobilyası üretmektedir ve bu mobilyaların tarzı , çizgisi çok özeldir, bu mobilyaların tümü Magma dizayn markası ile tescilidir, şirketimiz Mimarın Mobilyası sloganı ile sektörün içinde yer almaktadır bu konuda yeni ve teknolojik yatırımlar yaptık lütfen detaylı kataloglarımızı isteyiniz ve yurt içinde ve yurt dışında çalışma yapılıyor bu konuda Bayilikler verilecekdir
Firmamız ortopedi taban imalatı, ayakkabı, ayakkabı malzemesi, toptan ve perakende satışını yapmaktadır.
firmamız 1986 yılından itibaren testil sektöründe faliyet göstermektedir.
Ahşap Parke üretimi ve satışı yapmaktayız. MoonLOC Laminat Parkeninde bayiliği bulunmaktadır.
Yıllardır elektronik kart tamiri ve endüstriyel otomasyon çözümleri üzerindeki tecrübelerimizi bünyemizde sizlere daha kaliteli hizmet vermek için birleştirdik.
Firmamız haşere ve fare mücadele sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız ev mobilyaları ile ilgili yoxfurniture tescilli olan markamızla (iç tasarım,dizayn & proje uygulamaları) hizmet vermektedir. Ayrıca üretimini yaptığımız bazı concept ürünler ile ilgili (plazma tv & LCD tv duvar üniteleri) toptan satış yapmakta olup, yurt içi ve yurt dışı bayilikler verilecektir.
Hertürlü temizlik ve üretime destek hizmetleri
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
Toptan zeytin imalat paketleme alım-satım ticareti yapıyoruz.
1992 yılında faaliyete geçen ünite eğitim hizmetleri, ana amaçları doğrultusunda her zaman ilkeli,dürüst, yapıcı, en son teknolojileri ve gelişmeleri takip etmeyi kendine hedef edinmiş bir firmadır.
Ülkersan makina sizlere tüm teknik malzemelerin satışını, zamanında ve en ucuza yapmak için hazır.
Otomatik kapı sistemleriyle hizmetinizdeyiz.
Firmamız: Avrupa Birliği Tarımsal Kalkınma projeleri hazırlayarak ülke ekonomisinin kalkınmasına da hizmet vermektedir. Ayrıca; ISO 9001 : 2000, OHSAS, ISO 14001, HACCP, ISO 22000:2005 danışmanlık hizmetlerini, doğru ve yararlı bilgilerle donanmış uzman personeliyle vermektedir.
Yumer tercüme, profesyonel Bulgarca tercuman olan Alekber Yumer tarafından 2007 yılının şubat ayında dosab bölgesinde kurulmuştur. Tüm dillerde kaliteli ve uygun fiyatlı tercüme hizmetleri vermektedir.
1979 yılında kurulan ER-ÇİM gida endüstrileri için çeşitli makina ve ekipman üretmekdedir?