Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Makina Sanayii İle İlgili Firmalar

1995 yılından bu yana tutucu takımlar imalatı olarak tezgah mengenesi matkap mengenesi ve sport ve kollu saç makası üretmekteyiz.
Araç üstü ekipman imalatı, itfaiye, kanal açma, karla mücadele, çöp, yol bariyer yıkama ithalatı yapmaktayız.
Firmamız yürüyen silaj makinası imalatı yapmaktadır.
Firmamız anahtar teslimi endüstriyel tesis kuruluşları ve bu tesislerin ihtiyacı ekipman montajlarını yapmaktadır.
Teleskobik mobil vinçler, katlanır bomlu hiablar, forklift, tır, kamyon, taşımacılık hizmetleri fabrika montaj ve demontajları ve liman hizmetleri vermekteyiz.
Ülkersan makina sizlere tüm teknik malzemelerin satışını, zamanında ve en ucuza yapmak için hazır.
Diyaframlı ve pnömatik pompa imalatında Türkiye'nin ilk profesyonel üreticisi ran pompa; 18 adet ana, 54 adet opsiyonel ürün gamıyla, akışkan ve akışkan olmayan transfer sorunlarınıza çözümler üretiyor.
Endüstriyel kilit menteşe ve aks imalatı yapan firmamız iç pazarda olduğu gibi dış pazardada 20 ye yakın ülkeye ihraacat yapmaktadır.
Firmamız 1980 yılında döküm sektöründe faaliyetine başlamış ve alanında kendini kanıtlamıştır.
Firmamız heidelberg roland marka 2. el matbaa makinalari konusunda faliyet göstermektedir.
Sera kremayeri(kramayeri), sera redüktörü,yüksek dereceli fırınlar,endüstriyel tav fıruınları,amortisör imalatıyla Konya'da yaklaşık 10 senedir hizmet vermektedir. Konya'nın yanı sıra Adana, Mersin, İzmir, Antalya gibi illerde faaliyetimiz sürmektedir. Ayrıca Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü işbirliğiyle çeşitli mühendislik konularında Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir.
Firmamız 1981 yılından itibaren müşterilerine kaliteli üretim sunmaktadır.
Firmamız tek yönlü rulmanlar, kavramalar, tekstil rulmanları ve yedek parçaları üzerine faaliyetini sürdürmektedir. Konumuzdaki tüm marka ve çeşitteki rulmanların ithalatını yapmaktayız.
Firmamız bi çok marka forklift tamiri ve servis bakımı yapmaktadır.
Alpa hidrolik makina sanayii limited şirketi 1979 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Önceleri melamin ve bakalit presleri üretmiştir. 1981 yılından itibaren deri işleme sektörüne de hizmet vermeye başlamıştır. Hızla gelişen bu sektörde alpa deri ütü ve desen presleri üretimindeki öncü konumunu sürdürmektedir.
Firmamız sanayi makinaları imalatı yapmaktadır.
Firmamız sektördeki faaliyetimiz 1997 yılında bu yana devam etmektedir.
Adler marka Alman malı şerit testerelerin Türkiye dağıtımı, ayrıca yağ sıyırıcı (oil-skimmer) makinalarının üretimini ve pazarlamasını yapmaktayız.