Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Adana İle İlgili Firmalar

Lüks Adana Seyahat Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı Lojistik Hiz. Tic. Ltd. Şti. Sektörümüzün kaliteli ulaşım, artan talep ve istenilen hizmet arayışını tam anlamıyla karşılayabilmek ve maksimum derecede bu isteklere cevap verebilmek hedefi ile 1980 tarihinde firmamız yolcu taşımacılığına başlamıştır.
Firmamız çelik sektöründe faliyet göstermektedir.
Ana faaliyet konularımız kaynak dumanı emme sistemleri, egzoz dumanı emme sistemleri, her çeşit ve özellikte teknik hortumlar, endütriyel havalandırma sistemleri, fanlar, aspiratörler ve toz toplama sistemleridir.
Firmamız anahtar teslimi endüstriyel tesis kuruluşları ve bu tesislerin ihtiyacı ekipman montajlarını yapmaktadır.
Makina yedek parça imalatı yapan firmamız Çimento sektörüne yoğunlaşmıştır.
1975 yılında elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız uzun yıllardır konusunda uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile üretime devam etmektedir.
Alüminyum cam cephe giydirme sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.
Lider Zaman Kont. Ve Güvenlik Sis. Tic. Ltd. Şti. uzmanlık alanı olarak; İşçi Kart Basma Saatleri, Bilgisayarlı Personel Devam Kontrol Sistemleri(PDKS),Kartlı Geçiş Sistemleri, Parmak izli Personel Devam Takip Sistemleri,Parmak İzi Tanıma Sist. Bekçi Tur Kontrol Sistemleri, Otopark ve Turnike Sistemleri, Personel Kimlik Kartları CCTV Kamera & Güven
Ag-og elektrik pano, dikili tip pano, modüler pano, dağıtım panosu, kompanzasyon panosu, sayaç panosu, duvar tipi pano, konsol tipi pano İmalatı.
KOBİGEM Kobi Geliştirme Merkezi
Firmamız sigortacılık sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız şirketlere yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri, bireysel terapi, grup terapileri, psikodrama, ölçme ve değerlendirme hizmetleri vermektedir.
Adana'da yangın söndürme tüpü imalatı yapmaktayız.
Cam yünü normal ve istediğiniz ortama göre renkli asmatavan ve sinema, toplantı, stüdyo, anfi vb.s alonlarda ses kalitesini ve akustiği sağlamak için duvar panelleri, bölme duvar ürünlerinin türkiyedeki tek üreticisiyiz.
Demir Doğrama, Ferforje, Çelik Konstrüksiyon, Çelik Çatı, Asma Tavan, Yangın Merdiveni imalatı
Size ve mekanlarınıza özel uygulanan iç ve dış kapı vitray çalışmaları, tavan aydınlatmaları, dekoratif ayna çalışmaları.
Firmamız sanal mağaza veya on-line satış sitesi niteliğindedir.
Fabrika teknik tesisat-ot kontrol malzemeleri konusunda proje-taahhut ve ticaret yapmaktadır.