Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Adana İle İlgili Firmalar

Lüks Adana Seyahat Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı Lojistik Hiz. Tic. Ltd. Şti. Sektörümüzün kaliteli ulaşım, artan talep ve istenilen hizmet arayışını tam anlamıyla karşılayabilmek ve maksimum derecede bu isteklere cevap verebilmek hedefi ile 1980 tarihinde firmamız yolcu taşımacılığına başlamıştır.
Makina yedek parça imalatı yapan firmamız Çimento sektörüne yoğunlaşmıştır.
Ana faaliyet konularımız kaynak dumanı emme sistemleri, egzoz dumanı emme sistemleri, her çeşit ve özellikte teknik hortumlar, endütriyel havalandırma sistemleri, fanlar, aspiratörler ve toz toplama sistemleridir.
Firmamız çelik sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız anahtar teslimi endüstriyel tesis kuruluşları ve bu tesislerin ihtiyacı ekipman montajlarını yapmaktadır.
1975 yılında elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız uzun yıllardır konusunda uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile üretime devam etmektedir.
Alüminyum cam cephe giydirme sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.
Acil Emniyet duşları , göz duşu , vücut duşu , göz ve vücut duşları imalatı , maskeler,solunum setleri , kişisel koruyucular ,gazölçüm cihazları ,
Goba web interaktif güvencesiyle, teknodeal web ve bİlişim hİzmetleri, domain kayıt, web hosting, web tasarım ve web danışmanlık hizmetlerini sunan bir firmadır.
Web tasarımı internet reklamciligi katalog tasarımı grafik logo afis tasarımı sektorel dergicilik firma rehberi internet danismanligi Hosting hizmetleri vermekteyiz.
Firmamız sanal mağaza veya on-line satış sitesi niteliğindedir.
Firmamız adana basta olmak uzere kartvizit-brosur-afiş-karton canta-kutu-naylon poset konularında tum turkıye'ye hızmet vermektedir.
Gizem Oto Kiralama Her insan özeldir ve her şeyin en güzelini, en iyisini hak eder. Biz; siz özel müşterilerimiz için en özel, en son model arabalarla ve en özel şoförlerle en iyi hizmeti veriyoruz. Profesyonel hizmet anlayaşımızla sizin konforlu ve güvenli seyahat etmeniz için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Referanslarımızın ve araç say
File Çuval, PP Cam Çuval, PP Çuval ve PP Harar Çuval üretimi yapanfirmamız, ayrıca zeytin toplama sergileri, üzüm sergileri, dolu filesi, Gölgelik, Arı Tülü ve İnşaat dış cephe koruması için PP File Kumaş ve PP Kumaş üretimi de yapmaktadır.
Günlük Araç Kiralama Filo ve Uzun Dönem Araç Kiralama Yurtiçi ve Yurtdışı Araç Kiralama Şoförlü Servis Hizmetleri Havalimanı Transfer Hizmetleri Hotel Transfer Hizmetleri Minibüs Kiralama Hizmetleri
Murata Savio schlafhorst rieter seramik plastik metal malzemeler imalat ve satışı
Firmamız beyaz kağıt fabrikası olarak çocuk bezi ve deterjan üretimi yapmaktadır.
Firmamız endüstriyel teknik fabrika malzemeleri satışı