Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Saglik İle İlgili Firmalar

Alzehimer, demans, parkinson, felç, yatağa bağımlı kişilere bakım hizmetleri vermektayiz.
Medport Medikal ortopedi ürünleri alanında faaliyet göstermektedir.
Firmamız ABD menşeli Lifecore Biomedical Inc. implant ve biomedical malzemelerinin satışı ve pazarlamasını yapmaktadır.
Acu-life sağlıklı yaşam kliniğinde bireylerin bedensel ve ruhsal ihtiyaçlarına özgü öneri,uygulama ve tedavi hizmetleri, uzman kadromuz tarafından belirlenerek size daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunmaktadır.
Firmamız Ankara'nın ilk ve Tek iso 9001-2000 Kalite Belgeli ÖZEL AMBULANS,ACİL YARDIM,HASTA NAKİL ve CENAZE Hizmetleri Firmasıdır.
Vakumlu kan alma sistemleri, plastik labaratuar malzemeleri, pataloji labaratuarı malzemeleri.
Ambulans kiralama hizmeti vermekteyiz.
Ortopedi fizik tedavi ve ameliyat malzemeleri ile ilgili parakende ve toptan satışı olan firmamız 6 yılı aşkın sizlere hizmet vermektedir.
Firmamız medikal sektöründe hizmet vermektedir.
Firmamız 2003 den bu yana medikal sektörde en iyi olmayı hedeflemiş yavaş yavaşta isteklerine kavuşmuş bir firmadır müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmakta siz müşterilerimize mahçup olmamaktayız.
FİRMAMIZ HASTANE DEMİRBAŞI-AMELİYATHANE MALZEMELERİ VE GİSİLERİ- DİYALİZ-KVC-DİYABET-KBB-LABORATUVAR SARF MALZEME VE DİSKLERİ-GENEL SARF MALZEMELR SATIŞINI YAPMAKTADIR..
firmamız 1991 yılından bu yana hizmet vermektedir.hastahane demirbaş malz.ortopedik ürünler fizik tedavi demirbaş ve cihazları imalatını yapmaktadır.ayrıca tüm tıbbi cihaz ve sarf malzemelerin alım satımındada hep bir adım önde olmayı başarmıştır.
Firmamız profesyonel haşere mücadele, pest kontrol hizmetleri vermektedir.
Hera Med Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi olarak uzman kadromuzla beraber 2006 yılının başından itibaren Ankaralılara hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Lazer Epilasyonda uzmanlasmis kadromuz ve ekonomik fiyatlarımızla hizmet vermekteyiz.
Oksijen Tüpleri ve Diğer Medikal Tüpler Oksijen Konsantratörü-Cerarahi Aspiratörler ve ambulans Tipi Oksijen Konsantratörleri İmalatları
Kaliteli diyaliz tedavisi
Earnet audibel helix anaton markalı digital ve analog işitme cihaz üretim satış ve tamir servisi yapmaktayız.
DIETRINE Patch ile artık kilo vermek çok kolay ve zahmetsiz. Üstelik kaybettiğiniz o eski kiloları kesinlikle ve kesinlikle geri almayacaksınız. İşin sırrı tamamen bitkisel özlerden oluşmuş zayıflama bandımızın içeriğinde saklı.0216 337 76 00