Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

Firmamız ABD menşeli Lifecore Biomedical Inc. implant ve biomedical malzemelerinin satışı ve pazarlamasını yapmaktadır.
1975 yılında elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız uzun yıllardır konusunda uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile üretime devam etmektedir.
Firmamız Konya merkezde ev ve hastane mobilyası üretmektedir. Ayrıca evde yatan yatalak hastalar için elektronik kumandalı kolay kullanımlı karyolalar üretmektedir.
Firmamız medikal sektöründe hizmet vermektedir.
Beyin cerrahi ve ortopedi
Şirketimiz kauçuk ve plastik alanında hizmet vermekte ve üretim yapmaktadır. Şİrketimizde geniş ürün yelpazesi olarak eczane ve hastane malzemeleri üretilmektedir.
MİKADO Medikal, insan sağlığı ve medikal alanın hassasiyetinin bilinciyle bugüne kadar gösterdiği özenli çalışmasını, gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.
Firmamız 2003 den bu yana medikal sektörde en iyi olmayı hedeflemiş yavaş yavaşta isteklerine kavuşmuş bir firmadır müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmakta siz müşterilerimize mahçup olmamaktayız.
FİRMAMIZ HASTANE DEMİRBAŞI-AMELİYATHANE MALZEMELERİ VE GİSİLERİ- DİYALİZ-KVC-DİYABET-KBB-LABORATUVAR SARF MALZEME VE DİSKLERİ-GENEL SARF MALZEMELR SATIŞINI YAPMAKTADIR..
PROTEZ ORTEZ ÜRÜNLERİ VE ORTOPEDİK BOT TABANLIKLAR KORSELER KOLTUK DEYNEKLERİ VS...DOĞAN ORTOPEDİ YAŞAMA DESTEK...
Alternatif Tıp, Anne Çocuk, Cilt Bakımı, Cinsel Sağlık, Diyet, Doğal Bitki Çayları, Fizik Tedavi, Masaj, Ortopedi, Tansiyon Aletleri, Varis Çorapları, Zayıflama Ürünleri.
Firmamız merkezi sistem medikal gaz sistemleri hastane demir baş malzemeleri sarf malzeme imalat ve montajını yapmaktadır.
Firmamız 2002 de ankarada kurulmuş olup medikal sektörde ortopedi ve travmatoloji beyin cerrahi ürünleri ithalatı yapmakta ve türkiye genelinde pazarlamaktadır. örnek olarak çimentolu çimentosuz kalça protezi,diz protezi revizyon kalça ve diz protezi cerrahi motor spinal sistemler ve sentetik kamik greftleri
firmamız 1997 tarihainden itibaren uygun fiat ve kaliteli medikal malzemelerin satışını yapmaktadır
Dermakozmetik cihazlar tibbi cihazlar sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Ankara'da faaliyet gösteren firmamız medikal gaz sitemleri üzerinde uzmanlaşarak ürün yelpazesini artırmış olarak üretimine devam etmektedir.
Medikal sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Firmamız 2001 yılında yayınlanan genelgeye göre 112 acil kıyafetlerinin üretimini yapmakta ve Türkiye'nin birçok ilinde bulunan 112 acil sağlık hizmetleri ve UMKE (ulusal medikal kurtarma ekibi personeli) kıyafet ihtiyacını karşılamaktadır.