Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

Firmamız ABD menşeli Lifecore Biomedical Inc. implant ve biomedical malzemelerinin satışı ve pazarlamasını yapmaktadır.
1975 yılında elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız uzun yıllardır konusunda uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile üretime devam etmektedir.
Şirketimiz kauçuk ve plastik alanında hizmet vermekte ve üretim yapmaktadır. Şİrketimizde geniş ürün yelpazesi olarak eczane ve hastane malzemeleri üretilmektedir.
Firmamız Konya merkezde ev ve hastane mobilyası üretmektedir. Ayrıca evde yatan yatalak hastalar için elektronik kumandalı kolay kullanımlı karyolalar üretmektedir.
Firmamız medikal sektöründe hizmet vermektedir.
Beyin cerrahi ve ortopedi
MİKADO Medikal, insan sağlığı ve medikal alanın hassasiyetinin bilinciyle bugüne kadar gösterdiği özenli çalışmasını, gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.
Firmamız 2003 den bu yana medikal sektörde en iyi olmayı hedeflemiş yavaş yavaşta isteklerine kavuşmuş bir firmadır müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmakta siz müşterilerimize mahçup olmamaktayız.
FİRMAMIZ HASTANE DEMİRBAŞI-AMELİYATHANE MALZEMELERİ VE GİSİLERİ- DİYALİZ-KVC-DİYABET-KBB-LABORATUVAR SARF MALZEME VE DİSKLERİ-GENEL SARF MALZEMELR SATIŞINI YAPMAKTADIR..
Medikal sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Endüstriyel ve Biomedikal Kalibrasyon Hizmeti ve Kalibrasyonlu Ölçü Aletleri Satışı
Dermakozmetik cihazlar tibbi cihazlar sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Taktim medikal sektördeki gelişme ve yenilikleri sürekli takip ederek kullanıcıların ihtiyaçlarına deneyimli kadrosu ile cevap vermeyi ilke edinmiştir.
12 yıllık geçmişimizle Diyarbakır ve çevre illerinde tüm medikal alanında faliyet göstermekteyiz. Bize duyulan ilgiye ve güvene sonsuz teşekkür ve saygılarımızla.
Alke dental teknik; tüm diş hekimliği demirbaş cihazları satışı ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini vermektedir.
Firmamız 2002 de ankarada kurulmuş olup medikal sektörde ortopedi ve travmatoloji beyin cerrahi ürünleri ithalatı yapmakta ve türkiye genelinde pazarlamaktadır. örnek olarak çimentolu çimentosuz kalça protezi,diz protezi revizyon kalça ve diz protezi cerrahi motor spinal sistemler ve sentetik kamik greftleri
Firmamız hairbeam lazer saç tarağı Türkiye distribütörlüğü, saç ve cilt bakım ürünleri, medikal sarf malzemeleri gibi alanlarda faliyet göstermektedir.
Firmamız 2001 yılında yayınlanan genelgeye göre 112 acil kıyafetlerinin üretimini yapmakta ve Türkiye'nin birçok ilinde bulunan 112 acil sağlık hizmetleri ve UMKE (ulusal medikal kurtarma ekibi personeli) kıyafet ihtiyacını karşılamaktadır.