Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

Firmamız ABD menşeli Lifecore Biomedical Inc. implant ve biomedical malzemelerinin satışı ve pazarlamasını yapmaktadır.
1975 yılında elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız uzun yıllardır konusunda uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile üretime devam etmektedir.
Firmamız Konya merkezde ev ve hastane mobilyası üretmektedir. Ayrıca evde yatan yatalak hastalar için elektronik kumandalı kolay kullanımlı karyolalar üretmektedir.
Beyin cerrahi ve ortopedi
Firmamız medikal sektöründe hizmet vermektedir.
Şirketimiz kauçuk ve plastik alanında hizmet vermekte ve üretim yapmaktadır. Şİrketimizde geniş ürün yelpazesi olarak eczane ve hastane malzemeleri üretilmektedir.
MİKADO Medikal, insan sağlığı ve medikal alanın hassasiyetinin bilinciyle bugüne kadar gösterdiği özenli çalışmasını, gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.
Firmamız 2003 den bu yana medikal sektörde en iyi olmayı hedeflemiş yavaş yavaşta isteklerine kavuşmuş bir firmadır müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmakta siz müşterilerimize mahçup olmamaktayız.
FİRMAMIZ HASTANE DEMİRBAŞI-AMELİYATHANE MALZEMELERİ VE GİSİLERİ- DİYALİZ-KVC-DİYABET-KBB-LABORATUVAR SARF MALZEME VE DİSKLERİ-GENEL SARF MALZEMELR SATIŞINI YAPMAKTADIR..
NeedleZapper Enjektör iğne ucu imha cihazı
Firmamız ortez protez medikalve ortopedik sarf malzemelerin teminini yapmaktadır.
Firmamız bu sektörde medikal gaz sistemleri, basınçlı hava tüpleri, gaz armatürleri, hasta yatak başı üniteleri, her türlü hastane ekipmanları ve bu sektörde kullanılan çeşitli tıbbi cihazlar alanında faliyet göstermekdedir.
ATAÇ MEDİKAL İÇ VE DIŞ TİCARET 2006 yılında yeni bir vizyonla kurulmuş ve Gaziantep'te medikal cihazlar ve tıp alanındaki diğer ürünlerin satış ve pazarlanmasını yapmak üzere çalışmalarına devam etmektedir.
tansiyon aleti,şeker cihazı,masaj aletleri ortopedi malzemeleri,spor ürünleri,işitme cihazları,sakat arabaları,hasta yatakları,vs..
Firmamız 1999 yılın da kurulmuştur firmamız bünyesindeki ürünler k.b.b cerrahi aletler diyaliz sarf malzemeleri göz cerrahisi ve sarf malzemelri genel sarf mazlzemeler infüzyon pompa cihazları pca cihazları katater çeşitleri ilk yardım ürünleri yara bakım ürünleri süt sağma pompaları medikal tekstil ürünleri labaratuar sarf malzemeleri tıbbı demirbaş malzemeleri ve radyoloji ürünleri kalitenin adresi.
Şirketimiz 1990 yılından bugüne istanbulda faliyet göstermektedir.
Oksijen Tüpleri ve Diğer Medikal Tüpler Oksijen Konsantratörü-Cerarahi Aspiratörler ve ambulans Tipi Oksijen Konsantratörleri İmalatları
Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup 2001 yılından beri paslanmaz ürünler imalatı yapmaktadır.