Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

Firmamız ABD menşeli Lifecore Biomedical Inc. implant ve biomedical malzemelerinin satışı ve pazarlamasını yapmaktadır.
1975 yılında elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız uzun yıllardır konusunda uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile üretime devam etmektedir.
Şirketimiz kauçuk ve plastik alanında hizmet vermekte ve üretim yapmaktadır. Şİrketimizde geniş ürün yelpazesi olarak eczane ve hastane malzemeleri üretilmektedir.
Firmamız medikal sektöründe hizmet vermektedir.
MİKADO Medikal, insan sağlığı ve medikal alanın hassasiyetinin bilinciyle bugüne kadar gösterdiği özenli çalışmasını, gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.
Beyin cerrahi ve ortopedi
Firmamız Konya merkezde ev ve hastane mobilyası üretmektedir. Ayrıca evde yatan yatalak hastalar için elektronik kumandalı kolay kullanımlı karyolalar üretmektedir.
Firmamız 2003 den bu yana medikal sektörde en iyi olmayı hedeflemiş yavaş yavaşta isteklerine kavuşmuş bir firmadır müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmakta siz müşterilerimize mahçup olmamaktayız.
FİRMAMIZ HASTANE DEMİRBAŞI-AMELİYATHANE MALZEMELERİ VE GİSİLERİ- DİYALİZ-KVC-DİYABET-KBB-LABORATUVAR SARF MALZEME VE DİSKLERİ-GENEL SARF MALZEMELR SATIŞINI YAPMAKTADIR..
Firmamız 114 kalem ortopedi sarf malzemesi üretmektedir.
Taktim medikal sektördeki gelişme ve yenilikleri sürekli takip ederek kullanıcıların ihtiyaçlarına deneyimli kadrosu ile cevap vermeyi ilke edinmiştir.
Alke dental teknik; tüm diş hekimliği demirbaş cihazları satışı ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini vermektedir.
Firmamız hairbeam lazer saç tarağı Türkiye distribütörlüğü, saç ve cilt bakım ürünleri, medikal sarf malzemeleri gibi alanlarda faliyet göstermektedir.
12 yıllık geçmişimizle Diyarbakır ve çevre illerinde tüm medikal alanında faliyet göstermekteyiz. Bize duyulan ilgiye ve güvene sonsuz teşekkür ve saygılarımızla.
Firmamız mastectomy ameliyatı geçirmiş olan bayanlar için gerekli olan meme protez ve yan ürünlerini sağlamaktadır.
Firmamız 2002 de ankarada kurulmuş olup medikal sektörde ortopedi ve travmatoloji beyin cerrahi ürünleri ithalatı yapmakta ve türkiye genelinde pazarlamaktadır. örnek olarak çimentolu çimentosuz kalça protezi,diz protezi revizyon kalça ve diz protezi cerrahi motor spinal sistemler ve sentetik kamik greftleri
Tıbbi Malzeme Deposu
Firmamız 2003 yılında kurulmuş olup diabet ürünleri üzerine satış yapmaktadı diğer sarf malzemelerde bünyemizde bulunmaktadır şehir içine motorlu kuryelerimiz mevcuttur.