Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Konya İle İlgili Firmalar

1995 yılından bu yana tutucu takımlar imalatı olarak tezgah mengenesi matkap mengenesi ve sport ve kollu saç makası üretmekteyiz.
Her türlü promosyon Sağlık Karnesi Kabı, Ruhsat Kabı, Fotoğrafçılar için Promosyon Malzemeler, Ajanda vs.
1993 yılında hizmete başalayan aktif dağıtım, şu ana kadar 174 bölge bayiliği ile tüm Türkiyede dağıtımına devam etmektedir.
Firmamız deniz kimya ve akdeniz plastik ürünlerinin Konya Aksaray Karaman Niğde distribütörüdür.
oto dizayn oto döşeme çelik jant deri koltuk döşeme mp3
Firmamız Konya merkezde ev ve hastane mobilyası üretmektedir. Ayrıca evde yatan yatalak hastalar için elektronik kumandalı kolay kullanımlı karyolalar üretmektedir.
Alkış Damlama; Konya'da Damla sulama sistemleri imalatı, damlama sulama sistemleri, damla sulama borusu ve bağlantı elemanları, drip irrigation systems, sunstream, hidrosiklon, damla sulama gübre tankı, damla sulama filtreleri, dam
Monoblok dolu kapı ve çelik kapıda Türkiye'nin kapı markasıyız.
Firmamız 1995 yılında dört ortak tarafından kurulmuş , ilerleyen dönemde iki hissedarın haklarını devretmesi ile bugün iki kardeş sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir.
Firmamız Sebze tohumları, Yem bitkileri tohumları ve Tarla bitkileri tohumlarının üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır.Tamamen deneyimli mühendis ekibi ile yurt içi ve yurt dışında kalitesini ispatlamıştır.Firmamız özel sektör, Tarımsal Araştırma kuruluşu belgelerine sahiptir.
İddialıyız,Gururluyuz, Çünkü:Onbinlerce mezunumuzun referansına sahibiz...
Ajansımız bünyesinde bulunan Mahvi Türk Müziği ve Sema Topluluğumuz ile Türk Müziği konserleri ve Sema Gösterisi ( Mevlevi Ayin-i) icra etmekteyiz.
Şalgamın hammaddesi olan siyah havucu biz üretiyoruz.
Konya'da İlk EN13015 Bakım Standartı Belgeli Asansör Firmasıyız
Hidrolik silindirler tarım aletleri konularında hizmet vermekteyiz.
Firmamızda istenilen spesifikasyonlarda pik ve sfero dökümü yapılmaktadır.Yapmanız gereken tek şey bizi aramak.
Yağmurlama, damla sulama sistemleri, plastik küresel vana iamalatıı, plastik boru üretimi, makine ve kalıp imalatı yapmaktayız.
Konya'da güvenlik sektöründe etkili ve yetkili tartışmasız tek isim vesspa güvenlik tüm projeleriniz için bizimle görüşmeden karar vermeyin.