Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Türkiye ilk ve tek online alış veriş sistemi ile av ve doğa ürünlerimizi sergilemekteyiz.Av Malzemeleri,Kurusıkı Ses Tabancaları,Kabze ve Kılıflar ve nicelerinin doğru adresi...
Cömert merdiven ürettiği merdivenlerle tüm sektörlere yönelmektedir.
Firmamız çelik sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız paslanmaz çelik boru ve bağlantı elemenlarını ithalat ve satışını yapmaktadır.
Makina yedek parça imalatı yapan firmamız Çimento sektörüne yoğunlaşmıştır.
Biz firma olarak TSE ile uyum içindeki ham maddeleri kullanmaktayız. Firmamızın esas pazarını Balkanlar, Türki Cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Orta Asya ülkeleri oluşturmaktadır. Tüm alüminyum aksesuarlar kendi imalatımızdır. Misyonumuz müşterilerimize kaliteli hizmet sağlayıp, satış sonrası desteğimizi sürdürmektir. Vizyonumuz kuruluşumuzdan bugüne kadar ve ilerisi için aynı hizmet anlayışı ve kaliteyi sunmaktır.
Firmamız türk patent enstitüsünden aldığı 2 adet faydalı model patenti ile imalat yapmaktadır. dünyada bir eşi olmayan bacafan ve bacavalf.
Kısa zamanda kaliteli ürünleri, geniş müşteri portfoyu ve gelişmiş hizmet olanakları sayesinde sektöründe lider firmalar arasına girmiş olan 2000 yılından itibaren tecrübeli kadrosuyla, özellikle sanayicimizin ve makine imalatçılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için yapmış olduğu üst düzeydeki ithalatlarıyla, kendi piyasasına damgasını vurmuştur.
Şirketimiz deneyimli elemanları ile siparişlerinizi kaliteli ve gününde teslim eder.
Şirketimiz her türlü demir çelik ürününün yurt dışından uygun fiyat ve teslimat şartlarında sağlanması konusunda faliyet göstermektedir.
Elektrostatik Toz Boya yapılmaktadır
Çakıroğlu çelik eşya matbaa dolapları arşiv dolapları ışıklı montaj masaları soyunma dolapları raf sistemleri ve teknik çözümler sunmaktadır.
Firmamız Saplama Kaynak Sistemleri, Somun Perçin, Pop Perçin, Kafes somun ve Çkma Somun ürünlerin satışını yapmaktadır.
Endüstriyel paslanmaz mutfak cihazları, tezgahlar, pişiriciler, buzdolapları, bulaşık makinalrı, çamaşır makinaları, soğuk odalar konuşarında faliyet gösteriyoruz.
Firmamız paslanmaz çelik çelik tencere, tava, düdüklü, spaghetti tenceresi, musluklu tencere imalatı ve pazarlaması yapmaktadır.
Paslanmaz metal mamülleri üreten firma: flanş, nipel, manşon, tapa, tee, dirsek ve rekor gibi paslanmaz çelik ürünlerin üretimide yapmaktadır.
SKs metal Sanayii ve Ticaret Limited Sirketi ve Tosac Limited sirketleri Sabri Kücüksabanoglu tarafindan yönetilen aile sirketidir.
Mangan fosfat kaplama, kadmiyum kaplama, galvaniz, siyah çinko kaplama, meneviş kaplama üzerine ostimde faliyet göstermekteyiz.