Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Türkiye ilk ve tek online alış veriş sistemi ile av ve doğa ürünlerimizi sergilemekteyiz.Av Malzemeleri,Kurusıkı Ses Tabancaları,Kabze ve Kılıflar ve nicelerinin doğru adresi...
Cömert merdiven ürettiği merdivenlerle tüm sektörlere yönelmektedir.
Firmamız çelik sektöründe faliyet göstermektedir.
Makina yedek parça imalatı yapan firmamız Çimento sektörüne yoğunlaşmıştır.
Firmamız paslanmaz çelik boru ve bağlantı elemenlarını ithalat ve satışını yapmaktadır.
Biz firma olarak TSE ile uyum içindeki ham maddeleri kullanmaktayız. Firmamızın esas pazarını Balkanlar, Türki Cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Orta Asya ülkeleri oluşturmaktadır. Tüm alüminyum aksesuarlar kendi imalatımızdır. Misyonumuz müşterilerimize kaliteli hizmet sağlayıp, satış sonrası desteğimizi sürdürmektir. Vizyonumuz kuruluşumuzdan bugüne kadar ve ilerisi için aynı hizmet anlayışı ve kaliteyi sunmaktır.
Kısa zamanda kaliteli ürünleri, geniş müşteri portfoyu ve gelişmiş hizmet olanakları sayesinde sektöründe lider firmalar arasına girmiş olan 2000 yılından itibaren tecrübeli kadrosuyla, özellikle sanayicimizin ve makine imalatçılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için yapmış olduğu üst düzeydeki ithalatlarıyla, kendi piyasasına damgasını vurmuştur.
Firmamız türk patent enstitüsünden aldığı 2 adet faydalı model patenti ile imalat yapmaktadır. dünyada bir eşi olmayan bacafan ve bacavalf.
Şirketimiz deneyimli elemanları ile siparişlerinizi kaliteli ve gününde teslim eder.
Şirketimiz her türlü demir çelik ürününün yurt dışından uygun fiyat ve teslimat şartlarında sağlanması konusunda faliyet göstermektedir.
Paslanmaz metal mamülleri üreten firma: flanş, nipel, manşon, tapa, tee, dirsek ve rekor gibi paslanmaz çelik ürünlerin üretimide yapmaktadır.
Firmamız raf ve dekorasyon sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız tomotiv enerji makina parçaları yan sanayi sektöründe faliyet göstermektedir.
Asansör sektöründe geçmişi 1971 yılına dayanan ilgenler ltd. şti. adoor markalı otomatik asansör kat ve kabin kapıları üretimi yapmaktadır.
Firmamız çelik madeni endüstriyel mutfak eşyası imalatı yapmaktadır.
Firmamız;Siparişe uygun çelik konstrüksiyon yapı elemanları, özel endüstriyel makine ve ekipman imalatı konusunda uzmanlaşmıştır.
Firmamız paslanmaz çelik çelik tencere, tava, düdüklü, spaghetti tenceresi, musluklu tencere imalatı ve pazarlaması yapmaktadır.
5 ve 6 inç eksiz oluk üretimi, her türlü çatı detay çözümü, çatılarda kar kaymasını önleyici sistemler...