Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Türkiye ilk ve tek online alış veriş sistemi ile av ve doğa ürünlerimizi sergilemekteyiz.Av Malzemeleri,Kurusıkı Ses Tabancaları,Kabze ve Kılıflar ve nicelerinin doğru adresi...
Cömert merdiven ürettiği merdivenlerle tüm sektörlere yönelmektedir.
Firmamız çelik sektöründe faliyet göstermektedir.
Makina yedek parça imalatı yapan firmamız Çimento sektörüne yoğunlaşmıştır.
Firmamız paslanmaz çelik boru ve bağlantı elemenlarını ithalat ve satışını yapmaktadır.
Biz firma olarak TSE ile uyum içindeki ham maddeleri kullanmaktayız. Firmamızın esas pazarını Balkanlar, Türki Cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Orta Asya ülkeleri oluşturmaktadır. Tüm alüminyum aksesuarlar kendi imalatımızdır. Misyonumuz müşterilerimize kaliteli hizmet sağlayıp, satış sonrası desteğimizi sürdürmektir. Vizyonumuz kuruluşumuzdan bugüne kadar ve ilerisi için aynı hizmet anlayışı ve kaliteyi sunmaktır.
Firmamız türk patent enstitüsünden aldığı 2 adet faydalı model patenti ile imalat yapmaktadır. dünyada bir eşi olmayan bacafan ve bacavalf.
Kısa zamanda kaliteli ürünleri, geniş müşteri portfoyu ve gelişmiş hizmet olanakları sayesinde sektöründe lider firmalar arasına girmiş olan 2000 yılından itibaren tecrübeli kadrosuyla, özellikle sanayicimizin ve makine imalatçılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için yapmış olduğu üst düzeydeki ithalatlarıyla, kendi piyasasına damgasını vurmuştur.
Şirketimiz deneyimli elemanları ile siparişlerinizi kaliteli ve gününde teslim eder.
Şirketimiz her türlü demir çelik ürününün yurt dışından uygun fiyat ve teslimat şartlarında sağlanması konusunda faliyet göstermektedir.
Firmamızda her türlü bağlantı elemanı satışı yapılmaktadır.
Firmamız spor sahaları, galvaniz, pvc tel örgülü çit sistemleri imalat ve montajıyla hizmetinizdedir.
Firmamız depolama ve teşhir ekipmanı çözümleri, el arabaları ve çok maksatlı malzeme taşıma arabaları imalatı yapmaktadır.
Metal plastik hurda atıklarını değerinde alıyoruz.
Firmamız demir doğrama çelik çatı posta kutusu ve çelik çatı imalatı yapmaktadır.
Firmamız tse standartlarına uygun çelik kapı imalatı yapmaktadır.
Firmamız; çelik granül, çelik grit, cam küre, alüminyum oksit, nozul, kabinler başta olmak üzere bütün kumlama malzemelerinin satışı ile ilgilidir.
Vasıflı çelikler iç ve dış ticareti.