Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Firmamız Fason Cnc Lazer Kesim , Cnc Punch Kesim , Cnc Abkant Büküm , Kaynak Ve Boya, Elektronik Cihaz Kutuları , Medikal Cihaz Kutuları işleri yapmaktadır..
2000 yılında Malatya'da kurulan şirketimizde sac demir profil kesim ve büküm işleri yapmaktadır.
Her tür ve çeşit (bakır, sarı, çubuk, bronz, kızıl,vb.)Metal Maden alım satımı. Son el olarak yüksek fiyat seçenekleri ve peşin ödeme.
Konya'da faliyetine devam etmekte olan firmamız 3 ton dan 75 ton a kadar hidrolik vinç imalatı yapmaktadır.
Firmamız 11 yıldır gelen taleplerle, müşterilerimize en iyi fiyat, en kaliteli ürün ve vermiş olduğumuz sözdeki teslim süresiyle hizmetimizi, sizlerinde iş birliği ile devam ettirmektedir.
Firmamız tanker, silo, silindir, bombe ve büküm sanayisinde faliyet göstermektedir.
Uzun yıllardır sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız tecrübesi, hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarıyla değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Aras Paslanmaz olarak, sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız.
Karakaya çelikeşya 1980 yılında kurulmuş olup bu güne kadar siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.
asansör motor imalatı ve satışı
Firmamız her ebatta demir boru ve profil üretimi yapmaktadır.
Lama silme kare ve köşebentte 10,000ton aylık üretimimizle iç ve diş pazardayız.
Firmamız alüminyum küpeşte ve dekorasyon işleri yapmaktadır.
Çelik Çatı, Çelik Konstrüksiyon Yapı, Ferforje, Korkuluk, Profil Doğrama, Tasarım İç-Dış Merdiven,Paslanmaz Krom Çelik Sistemleri ile siz değerli müşterilerimize çözümler sunarız..
Firmamız köşe profil ve köşe profil makinası imalatı yapmaktadır.
2001 yılında faaliyete geçen firmamız; dikişsiz çelik çekme boru, dikişli siyah&galvaniz boru ve ek parçaları konusunda faaliyet göstermektedir.Siz değerli müşterilerimize kaliteyi prensipli hizmeti kendisine ilke edinmiş olan firmamız ; satışını yaptığı ürünler konusunda da gerekli hassasiyeti müşterilerine sunmaktadır
1937'de Herman Gutmann tarafından kurulduğu günden bu yana, firma gelişmeye devam etmiştir ve bugün alanında son derece itibar gören bir konuma sahiptir. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerin sağladığı güç ve uzmanlık zengin ürün portföyümüze yansımıştır.
Firmamız hss ve sert metal kesici takımlar kalıp malzemeleri pimleri yayları sert metal plaket uçlar konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.
Demir doğrama, ferforje uygulama, çelik konstrüksiyon ve metal imalat konularında 1972 yılından bu yana faliyet gösteren bir firmadır. Kampanyalarımız için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.