Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Firmamız Fason Cnc Lazer Kesim , Cnc Punch Kesim , Cnc Abkant Büküm , Kaynak Ve Boya, Elektronik Cihaz Kutuları , Medikal Cihaz Kutuları işleri yapmaktadır..
Türkiye'de ürettiği her ürün ile lider konumunda olan ASAŞ gücünü; entelektüel birikimlerini paylaşan, müşteri odaklı düşünen kadrosu ile kaliteyi ilke edinerek sürekli teknolojiye yatırım yapmadaki kararlı adımlarından almaktadır.
Firmamız 11 yıldır gelen taleplerle, müşterilerimize en iyi fiyat, en kaliteli ürün ve vermiş olduğumuz sözdeki teslim süresiyle hizmetimizi, sizlerinde iş birliği ile devam ettirmektedir.
Her tür ve çeşit (bakır, sarı, çubuk, bronz, kızıl,vb.)Metal Maden alım satımı. Son el olarak yüksek fiyat seçenekleri ve peşin ödeme.
2000 yılında Malatya'da kurulan şirketimizde sac demir profil kesim ve büküm işleri yapmaktadır.
Pirinç Tel ve Çubuk bizim işimizdir.Misyonumuz çevreci bir firma olarak, çevreye ve insanliga zarar vermeden üretim yapmaktir. Yuvarlak, Altıköşe, Kare, Dikdörtgen kesitli çubuklar ve kullanıcı özel dizayn ve ölçülerinde kalibreli çubuklar yapılmaktadır.
Uzun yıllardır sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız tecrübesi, hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarıyla değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Aras Paslanmaz olarak, sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız.
Firmamız hss ve sert metal kesici takımlar kalıp malzemeleri pimleri yayları sert metal plaket uçlar konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.
Talaşlı İmalat
asansör motor imalatı ve satışı
Firmamız her ebatta demir boru ve profil üretimi yapmaktadır.
Boral Alüminyum A.Ş. 1989 yılından beri alüminyum sektöründe faaliyet göstermektedir.Yaklaşık 900 ton/ay lık bir üretim kapasitesine sahip firmamızda 1200 ve 2750 tonluk iki adet pres mevcuttur.
Çelik halat, tel ,yalık tel, halat ve ayrıca bağlantı elemanları (klemens, gerdirme, kanca, radansa, firdöndü, mapa kilit, zincir aksesuarları, aybold, karabina, makara, krom (paslanmaz) halat, yaylık tel, PVC (izole), halka, polyester sapan, örgü ve kurşun baskılı sapanlar, vb.,) satışı da yapmaktayız.
Firmamız köşe profil ve köşe profil makinası imalatı yapmaktadır.
Çelik Çatı, Çelik Konstrüksiyon Yapı, Ferforje, Korkuluk, Profil Doğrama, Tasarım İç-Dış Merdiven,Paslanmaz Krom Çelik Sistemleri ile siz değerli müşterilerimize çözümler sunarız..
1937'de Herman Gutmann tarafından kurulduğu günden bu yana, firma gelişmeye devam etmiştir ve bugün alanında son derece itibar gören bir konuma sahiptir. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerin sağladığı güç ve uzmanlık zengin ürün portföyümüze yansımıştır.
Firmamız tanker, silo, silindir, bombe ve büküm sanayisinde faliyet göstermektedir.
Firmamız 1990 yılından beri faaliyette olup, sıcak demir çekme haddeciliği ile uğraşmaktadır.