Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

5 ve 6 inç eksiz oluk üretimi, her türlü çatı detay çözümü, çatılarda kar kaymasını önleyici sistemler...
Firmamız dosya dolabı, soyunma dolabı, çelik dolap, compact arşiv dolap, klasör dolap, kartoteks dolabı imalatı yapmaktadır.
Sermed Mühendislik 12 yıllık deneyimiyle aşınan ve aşınma etkisi altında çalışan yüzeylerin seramik,tungsten karbür stellite,alaşımlı alaşımsız çelik, molibden, bakır kaplanması konularında hizmet vermektedir
Asansör sektöründe geçmişi 1971 yılına dayanan ilgenler ltd. şti. adoor markalı otomatik asansör kat ve kabin kapıları üretimi yapmaktadır.
Bağlantı sistemleri demir,çelik,paslanmaz,pirinç ve polyamid malzemelerden üretilen civata somun pul vida rondela vb. ürünlerin satış ve imalat hizmeti vermekteyiz.
Endüstriyel paslanmaz çelik mutfak ekipmanları imalatı kuzine pasta börek fırın fritöz ızgara benmari self servis evye tezgah davlumbaz etejer raf servis arabası bulaşık yıkama makinası buz hamur et kıyma ekmek kesme
Firmamız depolama ve teşhir ekipmanı çözümleri, el arabaları ve çok maksatlı malzeme taşıma arabaları imalatı yapmaktadır.
Firmamız spor sahaları, galvaniz, pvc tel örgülü çit sistemleri imalat ve montajıyla hizmetinizdedir.
Firmamızda her türlü bağlantı elemanı satışı yapılmaktadır.
Vasıflı çelikler iç ve dış ticareti.
Yay üretimi konusunda geniş bir yelpazede üretim yapan firmamızda ürünlerimiz CNC makinelerde ve hassas tolerans değerlerinde gerçekleştirilmektedir.
Firmamız demir doğrama çelik çatı posta kutusu ve çelik çatı imalatı yapmaktadır.
Firmamız bünyesinde bulunan ince ve hassas sac malzemeleri için çeşitli kesim ve büküm makinelerimiz hizmetinizdedir.
Rulman ve özel tekstil parça ve rulmanları
Ana faaliyet konumuz. Su buhar akaryakıt doğalgaz tesisatları boru bağlantı Flanş Dirsek ve Redüksiyonlarının üretimi olup, Diğer tüm tesisat ürün markalarının satışıdır..
Firmamız; çelik granül, çelik grit, cam küre, alüminyum oksit, nozul, kabinler başta olmak üzere bütün kumlama malzemelerinin satışı ile ilgilidir.
Firmamız ziraat aletleri imalatı, satışı, bakım ve servisini yapmaktadır.
Kamalı İskele İmalatı ve Karoser ekipmanları imalatı