Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Firmamızda her türlü bağlantı elemanı satışı yapılmaktadır.
Vasıflı çelikler iç ve dış ticareti.
Firmamız ziraat aletleri imalatı, satışı, bakım ve servisini yapmaktadır.
Kamalı İskele İmalatı ve Karoser ekipmanları imalatı
SAHSUVAR kalitenin mutlak müşteri memnuniyeti olduğunun bilinci ile yoğrulmuş ve iyi eğitilmiş uzman kadrosu ile dünya standartlarında üretim yapmayı ilke edinmiş bir kuruluştur.
Firmamız demir çelik ürünleri, ray demiri, çelik çekme boru, kutu profil, siyah ve galvaniz boru, hasır çelik üretimi yapmaktadır.
Her türlü hurda demir bakır alüminyum krom nikel alım satımı yapmaktayız.
Firmamız alüminyum profil malzemelerin imalatını ve pazarlamasını yapmaktadır.
Firmamız alüminyum ve krom korkuluk uygulamaları ve aksesuar satışı yapmaktadır.
Sac, paslanmaz, alüminyum, bakır, galveniz, boyalı galveniz levhalar projenize uygun 16 mm kalınlık, 6100 mm boy olarak soğuk kesim ve büküm. Ayrıca 3~400 mm kalınlıklar için oky-fuel projenize uygun kesim hizmetleri yapılmaktadır.
2005 Yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız bulunduğu yerleşke içerisinde Metal Şekillendirme, Çatı Kaplama, Parça Taşıma ve Sevk Kasaları, Beton Kalıpları konusunda söz sahibidir.
Boru,Profil yada Sac parcalarin kesilme sonucu olusan Capaklari temizleyen Yüksek performans fircalar ile calisan makinalar. Tel fircalar, Daire testereler. Otomatik Kesme, temizleme, Ölcme sistemeleri.
Firmamız her türlü plastik ve zamak kalıbını cnc ortamında üzün ömürlü şekilde yapmaktadır.
Firmamız rulo sac, sıcak çekilmiş paket sac, levha sac ticareti yapmaktadır.
Firmamız Metal Çekmece Rayı, Kapı Menteşeleri ve birçok mobilya aksesuarı malzemesi üretimi yapmaktadır.Ürünlerimiz için lütfen web sayfamızı ziyaret ediniz.
Çelik konstrüksiyon imalat makina bakım onarımı
Arslan metal sementasyon çelikleri, ıslah çelikleri, imalat çelikleri, otomat çelikleri, soğuk iş çelikleri, sıcak iş çelikleri, plastik kalıp çalikleri ve yüksek hız çelikleri pazarlama ve dağıtımı yapmaktadır.
Firmamız paslanmaz çelik bayrak direği, paslanmaz çelik merdiven korkuluğu, özel imalat oturma bankları, özel imalat teşhir standları yapmaktadır.