Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

çelik konstrüksiyon projelendirme mühendislik kumlama epoksi boya
Firmamız demir çelik ürünleri, ray demiri, çelik çekme boru, kutu profil, siyah ve galvaniz boru, hasır çelik üretimi yapmaktadır.
SAHSUVAR kalitenin mutlak müşteri memnuniyeti olduğunun bilinci ile yoğrulmuş ve iyi eğitilmiş uzman kadrosu ile dünya standartlarında üretim yapmayı ilke edinmiş bir kuruluştur.
Hedefimiz, sizlere kaliteyi, hizmeti ve dürüstlüğü ön planda tutarak ürünlerimizi sunmaktır. Siz sayın üretici bayilere destek sacı alanında en iyi koşulları sağlamayı hedefliyoruz.
Firmamız alüminyum profil malzemelerin imalatını ve pazarlamasını yapmaktadır.
Her türlü hurda demir bakır alüminyum krom nikel alım satımı yapmaktayız.
Firmamız Saplama Kaynak Sistemleri, Somun Perçin, Pop Perçin, Kafes somun ve Çkma Somun ürünlerin satışını yapmaktadır.
Elektrostatik Toz Boya yapılmaktadır
SKs metal Sanayii ve Ticaret Limited Sirketi ve Tosac Limited sirketleri Sabri Kücüksabanoglu tarafindan yönetilen aile sirketidir.
Firmamız laser kesim 5+1 eksen paslanmaz alüminyum dkp boru ve plaka plasma cnc kesimi yapmaktadır.
Çakıroğlu çelik eşya matbaa dolapları arşiv dolapları ışıklı montaj masaları soyunma dolapları raf sistemleri ve teknik çözümler sunmaktadır.
Endüstriyel paslanmaz mutfak cihazları, tezgahlar, pişiriciler, buzdolapları, bulaşık makinalrı, çamaşır makinaları, soğuk odalar konuşarında faliyet gösteriyoruz.
Firmamız tomotiv enerji makina parçaları yan sanayi sektöründe faliyet göstermektedir.
Paslanmaz metal mamülleri üreten firma: flanş, nipel, manşon, tapa, tee, dirsek ve rekor gibi paslanmaz çelik ürünlerin üretimide yapmaktadır.
Firmamız paslanmaz çelik çelik tencere, tava, düdüklü, spaghetti tenceresi, musluklu tencere imalatı ve pazarlaması yapmaktadır.
Soylu Metal Çelik İnşaat Sanayi
Makrofit bağlantı elemaları olarak prinç paslanmaz çelik bağlantı elemanları üretimi yapmaktayız
Firmamız paslanmaz sac, boru, çubuk, lama, profil, fittings, köşebent, altıköşe ithalatı ve toptan perakende satışı yapmaktadır.