Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Uluslar arası standartlara uygun endüstriyel depo ve dekoratif raf sistemleri üreten şirketimiz;ihtiyaç tesbiti,optimum proje tasarımı,montaj ve periyodik bakım hizmetleri ile firmaların çözüm ortağı olmaya 25 yıldır devam etmektedir.
Formtek olarak; lazer, punch, cnc abkant ve kaynaklı montaj hattımızla her türlü fason imalatınızda siz değerli müşterilerimizin yanındayız.
Sanayileşen Türkiye için kalite ve fiyatın önemine inanan firmamız 1980 yılından itibaren demir-çelik sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.
Hardox, dillidur, durostat, ar 400, raex, 400 brinel, zırh çelikleri imalatı yapmaktayız.
Firmamız lazer markalama, lazer kaynak ve lazer pantograf dallarında fason üretim yapmaktadır.
2005 Yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız bulunduğu yerleşke içerisinde Metal Şekillendirme, Çatı Kaplama, Parça Taşıma ve Sevk Kasaları, Beton Kalıpları konusunda söz sahibidir.
Sac, paslanmaz, alüminyum, bakır, galveniz, boyalı galveniz levhalar projenize uygun 16 mm kalınlık, 6100 mm boy olarak soğuk kesim ve büküm. Ayrıca 3~400 mm kalınlıklar için oky-fuel projenize uygun kesim hizmetleri yapılmaktadır.
Firmamız galveniz dkp, silisli, siyah, hrp ve boyalı sac üzerine uzmanlaşmış bir ticaret firmasıdır.
Firmamız alüminyum yapı sistemleri ile alakalı imalat ve montaj amaçlı 1981 yılında kurulmuştur üretim alanları alüminyum yapı sistemleri silikon cephe sistemleri klasik kapaklı giydirme cephe sistemleri
Her türlü baskı, tel form, çekme, bant yayları otamatik makinalarda itina ile yapılır
Demir, hurda, hırdavat işleri, ikinci el iş makinası alım satımı.
Paslanmaz sac ve diğer paslanmaz ürünlerde çeşit ve kalitemiz ile hizmetinizdeyiz.
Firmamız paslanmaz çelik bayrak direği, paslanmaz çelik merdiven korkuluğu, özel imalat oturma bankları, özel imalat teşhir standları yapmaktadır.
Firmamız alüminyum profil malzemelerin imalatını ve pazarlamasını yapmaktadır.
Firmamız alüminyum ve krom korkuluk uygulamaları ve aksesuar satışı yapmaktadır.
Her türlü demir çelik ürünleri satışını yapmaktayız.
Arslan metal sementasyon çelikleri, ıslah çelikleri, imalat çelikleri, otomat çelikleri, soğuk iş çelikleri, sıcak iş çelikleri, plastik kalıp çalikleri ve yüksek hız çelikleri pazarlama ve dağıtımı yapmaktadır.
Demir alünimyum doğrama, çelik kontrüksiyon ve karasör imalatı yapmaktayız.