Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Modüler paslanmaz, galvanizli, boyalı su depoları imalatı
Firmamız makina sanayisinde kullanılan Bronz, Bakır, Alüminyum dökümü yapmaktadır. Bu dökümlerden; her türlü makina parçası, dişli, burç ve sanayinin ihtiyacı olan çeşitli parçaları dökmekteyiz. Sizin üretiminize katkıda bulunmamız amacı ile her geçen gün kalitemizi artırmaktayız. Firmamızı daha yakından tanımanız için yeni açılan web sitemize ziyaretinizi bekliyoruz.
1996'dan beri sektöre hizmet vermektedir.Kurusıkı ses tabancaları, havalı tüfek ve tabanca imalatı yapılmaktadır.
Firmamız paslanmaz 304, 316 boru, çubuk, levha, lama pirinç ms58 ms 63 boru, alüminyum 6013,6063,7075 boru üretimi yapmaktadır.
Endüstriyel paslanmaz mutfak ekipmanları imalat, taahhüt, proje
Ayakkabı, fora makinası ve civata kaynak makinası üretmektedir kullanım alanları reklam ve tasarım, pano, asansör vb.
Firmamız dosya dolabı, soyunma dolabı, çelik dolap, compact arşiv dolap, klasör dolap, kartoteks dolabı imalatı yapmaktadır.
Firmamız tomotiv enerji makina parçaları yan sanayi sektöründe faliyet göstermektedir.
Arslan metal sementasyon çelikleri, ıslah çelikleri, imalat çelikleri, otomat çelikleri, soğuk iş çelikleri, sıcak iş çelikleri, plastik kalıp çalikleri ve yüksek hız çelikleri pazarlama ve dağıtımı yapmaktadır.
Firmamız paslanmaz çelik çelik tencere, tava, düdüklü, spaghetti tenceresi, musluklu tencere imalatı ve pazarlaması yapmaktadır.
Mangan fosfat kaplama, kadmiyum kaplama, galvaniz, siyah çinko kaplama, meneviş kaplama üzerine ostimde faliyet göstermekteyiz.
Firmamız raf ve dekorasyon sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız çelik madeni endüstriyel mutfak eşyası imalatı yapmaktadır.
Sermed Mühendislik 12 yıllık deneyimiyle aşınan ve aşınma etkisi altında çalışan yüzeylerin seramik,tungsten karbür stellite,alaşımlı alaşımsız çelik, molibden, bakır kaplanması konularında hizmet vermektedir
Asansör sektöründe geçmişi 1971 yılına dayanan ilgenler ltd. şti. adoor markalı otomatik asansör kat ve kabin kapıları üretimi yapmaktadır.
5 ve 6 inç eksiz oluk üretimi, her türlü çatı detay çözümü, çatılarda kar kaymasını önleyici sistemler...
Firmamız;Siparişe uygun çelik konstrüksiyon yapı elemanları, özel endüstriyel makine ve ekipman imalatı konusunda uzmanlaşmıştır.
Endüstriyel paslanmaz mutfak cihazları, tezgahlar, pişiriciler, buzdolapları, bulaşık makinalrı, çamaşır makinaları, soğuk odalar konuşarında faliyet gösteriyoruz.