Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Firmamız lazer markalama, lazer kaynak ve lazer pantograf dallarında fason üretim yapmaktadır.
İstanbul Metal Sanayi ve Ticaret AŞ. metaller, ferro- alışımlar, gümüş, grafit tozları, döküm ilaçları ve daha birçok malzemenin ithalat ve dağıtımını yapmakta olup, konusunda ülkemizin önde gelen firmalarından biridir.
Formtek olarak; lazer, punch, cnc abkant ve kaynaklı montaj hattımızla her türlü fason imalatınızda siz değerli müşterilerimizin yanındayız.
Sanayileşen Türkiye için kalite ve fiyatın önemine inanan firmamız 1980 yılından itibaren demir-çelik sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.
Hardox, dillidur, durostat, ar 400, raex, 400 brinel, zırh çelikleri imalatı yapmaktayız.
Elektrostatik Toz Boya yapılmaktadır
SKs metal Sanayii ve Ticaret Limited Sirketi ve Tosac Limited sirketleri Sabri Kücüksabanoglu tarafindan yönetilen aile sirketidir.
Firmamız her türlü plastik ve zamak kalıbını cnc ortamında üzün ömürlü şekilde yapmaktadır.
Çelik kapı ve elektrostatik toz boya iştigal alanımız. Bizim için verilen söz ve kalite önemlidir.
Firmamız Metal Çekmece Rayı, Kapı Menteşeleri ve birçok mobilya aksesuarı malzemesi üretimi yapmaktadır.Ürünlerimiz için lütfen web sayfamızı ziyaret ediniz.
TÜRKİYEDE İLK KROM JANT KAPLAMA
Firmamızda istenilen spesifikasyonlarda pik ve sfero dökümü yapılmaktadır.Yapmanız gereken tek şey bizi aramak.
Şirketimiz, 21.02.2004 tarihinde ayser metal adıyla kurulmuştur. Sac ve demir ticareti üzerine alım ve satım yapmaktayız. 16 yıllık tecrübemizle otomotiv yan sanayi sektörüne mamül, yarı mamül malzeme teminini sağlıyoruz .
Firmamız laser kesim 5+1 eksen paslanmaz alüminyum dkp boru ve plaka plasma cnc kesimi yapmaktadır.
Makrofit bağlantı elemaları olarak prinç paslanmaz çelik bağlantı elemanları üretimi yapmaktayız
Firmamız paslanmaz sac, boru, çubuk, lama, profil, fittings, köşebent, altıköşe ithalatı ve toptan perakende satışı yapmaktadır.
Firmamız 1968 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, yay imalatı, tel ürünleri, çeşitli özel imalat yan ürünleri ile sektöründe aranan bir firma haline gelmiştir.
Boru,Profil yada Sac parcalarin kesilme sonucu olusan Capaklari temizleyen Yüksek performans fircalar ile calisan makinalar. Tel fircalar, Daire testereler. Otomatik Kesme, temizleme, Ölcme sistemeleri.