Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Firmamız bünyesinde CNC Laser Kesim, CNC Abkant Büküm, CNC Giyotin Kesim, Metal İşleme, Çelik KOnstrüksiyon ve Boya hizmetleri verilmektedir.
Her türlü hurda çeşitleri, ikinci el inşaat malzemeleri, ikinci el makine ve ekipmanları alım satımı yapmaktayız.
Soylu Metal Çelik İnşaat Sanayi
Firmamızda baskı yayları, cekme yaylar, torsiyon yayları(kollu yaylar) form yaylar, serit (bant) yaylar, paslanmaz-krom yaylar üretilmektedir.
Sanayileşen Türkiye için kalite ve fiyatın önemine inanan firmamız 1980 yılından itibaren demir-çelik sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.
1993 yılından itibaren tecrübeli kadrosu ve dürüst ticaret anlayışıyla, özellikle sanayicimizin ve makine imalatçılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için yapmış olduğu üst düzeydeki ithalatlarıyla, kendi piyasasına damgasını vurmuştur.
Firmamız Fason Cnc Lazer Kesim , Cnc Punch Kesim , Cnc Abkant Büküm , Kaynak Ve Boya, Elektronik Cihaz Kutuları , www.cnclazerkesim.com Medikal Cihaz Kutuları işleri yapmaktadır..
Formtek olarak; lazer, punch, cnc abkant ve kaynaklı montaj hattımızla her türlü fason imalatınızda siz değerli müşterilerimizin yanındayız.
Firmamız Dökümhane Sarf Malzemeleri ve İş Güvenliği malzemeleri üzerine çalışmaktadır. Çalıştığımız Sektörler: Dökümhaneler, Dövmehaneler,Seramik ve Çimento Fabrikaları, Meyve Suyu Fabrikaları
Firmamızda mevcut malzemeler siyah sac..baklavalı sac..dkp sac..baskılı sac...köşebent..lama..silme..te demiri..profil çeşitleri...npu demiri..npi demiri..paslanmaz sac..galvaniz sac.. ayrıca firmammız kesim büküm makinalarıyla hizmetinizde ilginizden dolayı teşekürler
vida, civata, perçin, bağlantı elemanları imalat ve satışı
Üretim ve sonrasında yapılan titiz çalışmalar sonucunda Gamaraf Sistemleri siz müşterilerine verimli ve kolay kullanılabilir çözümler sunmaktadır
Firmamız Pano İmalat sektöründe elektrik sayaç pano serisi, taban sayaçlı pano serisi sayaç ve vana muhafaza serisi, kombi muhafaza kabinleri gibi alanlarda hizmet vermektedir. İmalathanesinde büyük ve en kaliteli makineleri mevcut olan firmamız bu makineler sayesinde müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına uygun olarak hizmet verebilmektedir.
Firmamız 1990 yılından beri faaliyette olup, sıcak demir çekme haddeciliği ile uğraşmaktadır.
Alanında Türkiye'nin bir numaralı, Avrupa'nın sayılı dergileri arasında yer alan Alüminyum Yapı Dergisi kalitesi ve içeriği ile sektörel dergilerin en büyük handikapı olan dağıtım problemini, kullanıcı gruba göre belirleyen tek yayın olma özelliği taşımaktadır.
Modüler paslanmaz, galvanizli, boyalı su depoları imalatı
Firmamız çeşitli çaplarda yuvarlak imalat çelikleri üretimi yapmaktadır.
Ana faaliyet konumuz. Su buhar akaryakıt doğalgaz tesisatları boru bağlantı Flanş Dirsek ve Redüksiyonlarının üretimi olup, Diğer tüm tesisat ürün markalarının satışıdır..