Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Firmamız dkp hrp siyah galvaniz rulo ve paket sac toptan ve perakende satışı ile hizmetinizdedir.
Firmamız bünyesinde genişletilmiş metal, kapalı sondaj borusu, düz ve köprü tip filtreli boru, manşonlu kolon borusu, manşon, perfore sac ve petek ızgara imalatı yapılmaktadır.
1995 Yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde Kurulmuş olup her çeşit ölçü ve ebatta yatak ve yay üretimi yapmaktayız.
Her ebatta savurma bronz boru, burç, yatak, dişli dökümü yapmaktayız.
Ana faaliyet konumuz. Su buhar akaryakıt doğalgaz tesisatları boru bağlantı Flanş Dirsek ve Redüksiyonlarının üretimi olup, Diğer tüm tesisat ürün markalarının satışıdır..
1993 yılından itibaren tecrübeli kadrosu ve dürüst ticaret anlayışıyla, özellikle sanayicimizin ve makine imalatçılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için yapmış olduğu üst düzeydeki ithalatlarıyla, kendi piyasasına damgasını vurmuştur.
Firmamız Fason Cnc Lazer Kesim , Cnc Punch Kesim , Cnc Abkant Büküm , Kaynak Ve Boya, Elektronik Cihaz Kutuları , www.cnclazerkesim.com Medikal Cihaz Kutuları işleri yapmaktadır..
Firmamız çeşitli çaplarda yuvarlak imalat çelikleri üretimi yapmaktadır.
Firmamız Dökümhane Sarf Malzemeleri ve İş Güvenliği malzemeleri üzerine çalışmaktadır. Çalıştığımız Sektörler: Dökümhaneler, Dövmehaneler,Seramik ve Çimento Fabrikaları, Meyve Suyu Fabrikaları
Firmamızda baskı yayları, cekme yaylar, torsiyon yayları(kollu yaylar) form yaylar, serit (bant) yaylar, paslanmaz-krom yaylar üretilmektedir.
Üretim ve sonrasında yapılan titiz çalışmalar sonucunda Gamaraf Sistemleri siz müşterilerine verimli ve kolay kullanılabilir çözümler sunmaktadır
Firmamız Pano İmalat sektöründe elektrik sayaç pano serisi, taban sayaçlı pano serisi sayaç ve vana muhafaza serisi, kombi muhafaza kabinleri gibi alanlarda hizmet vermektedir. İmalathanesinde büyük ve en kaliteli makineleri mevcut olan firmamız bu makineler sayesinde müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına uygun olarak hizmet verebilmektedir.
Firmamızda mevcut malzemeler siyah sac..baklavalı sac..dkp sac..baskılı sac...köşebent..lama..silme..te demiri..profil çeşitleri...npu demiri..npi demiri..paslanmaz sac..galvaniz sac.. ayrıca firmammız kesim büküm makinalarıyla hizmetinizde ilginizden dolayı teşekürler
Firmamızdan Kutu Profiller, Dikdörtgen Profiller, Köşebentler, Kare Demirler, Lama ve Silme Demirler, NPI Demirleri, NPU Demirleri, T Demirleri, Galvanizli Su Borusu, Siyah Su Borusu, Sanayi Boruları, Baklavalı Saçlari Levha Saçlar, Baskılı Saçlar, Çelik Hasır, Ferforje ve Kaynak Elektrot aliminyum paslanmaz galvaniz rolu boy kesme silindir 20 mm ekadar sac kesim büküm toptan ve parakende satış ve imalat yapılmaktadır
Alanında Türkiye'nin bir numaralı, Avrupa'nın sayılı dergileri arasında yer alan Alüminyum Yapı Dergisi kalitesi ve içeriği ile sektörel dergilerin en büyük handikapı olan dağıtım problemini, kullanıcı gruba göre belirleyen tek yayın olma özelliği taşımaktadır.
Firmamız paslanmaz 304, 316 boru, çubuk, levha, lama pirinç ms58 ms 63 boru, alüminyum 6013,6063,7075 boru üretimi yapmaktadır.
Endüstriyel paslanmaz mutfak ekipmanları imalat, taahhüt, proje
Modüler paslanmaz, galvanizli, boyalı su depoları imalatı