Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Konya Soba Dökümleri bir SEFA DÖKÜM kuruluşudur.
Uluslar arası standartlara uygun endüstriyel depo ve dekoratif raf sistemleri üreten şirketimiz;ihtiyaç tesbiti,optimum proje tasarımı,montaj ve periyodik bakım hizmetleri ile firmaların çözüm ortağı olmaya 25 yıldır devam etmektedir.
Firmamız Konya ili bozkır ilçesinde bulunmaktadır. Firmamız güneş enerji sİstemleri ve eksiz oluk sistemleri imal etmektedir.
çelik kapılarımız ölçülere özel imal edilmektedir.İstanbul Çelik kapı, ferforje, demir kapı imalatı yapan firmamız, uygun fiyat ve kaliteli üretimi ile hizmetinizde
2000 yılında kurulmuş bir aile firmasıdır. 2005 yılındada kendi binasını alıp, ticari faliyetini daha aktif olarak sürdürmektedir.
Firmamız lazer markalama, lazer kaynak ve lazer pantograf dallarında fason üretim yapmaktadır.
Hardox, dillidur, durostat, ar 400, raex, 400 brinel, zırh çelikleri imalatı yapmaktayız.
İstanbul Metal Sanayi ve Ticaret AŞ. metaller, ferro- alışımlar, gümüş, grafit tozları, döküm ilaçları ve daha birçok malzemenin ithalat ve dağıtımını yapmakta olup, konusunda ülkemizin önde gelen firmalarından biridir.
Formtek olarak; lazer, punch, cnc abkant ve kaynaklı montaj hattımızla her türlü fason imalatınızda siz değerli müşterilerimizin yanındayız.
Sanayileşen Türkiye için kalite ve fiyatın önemine inanan firmamız 1980 yılından itibaren demir-çelik sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.
Maraton pres makine 1997 yılında buyana hizmet vermektedir.
Firmamız 1985 yılındaTürk sanayisine hizmet vermeye başlamış olup o günkü teknolojik imkanların kısıtlı olmasına rağmen yapmış olduğu ürünlerin kalitesi ve müşteriyi ön planda tutan hizmet anlayışıyla, gün geçtikçe sektördeki yerini sağlamlaştırarak günümüze kadar gelmiştir.
Firmamız 1965 yılından beri depo ve raf sistemlerinde hizmet vermektedir.
Firmamız kalıp imalatı ve tel erozyon kesimi yapmaktadır.
Firmamız Paslanmaz Çelik dikişli dikişsiz boru, polisajlı boru ,profil ,sac ,çubuk ,lama ,bağlantı elemanları, paslanmaz tel ve elektrot ihtalarını ve toptan perakende satışını yapmaktayız.
Firmamız pres baskı işleri, çelik konstrüksiyon, metal eşya imalatı, paslanmaz yatçılık ve deniz ekipmanları imalatı sektöründe büyük tecrübesiyle yoluna devam ediyor.
Her türlü hurda çeşitleri, ikinci el inşaat malzemeleri, ikinci el makine ve ekipmanları alım satımı yapmaktayız.
Firmamız bünyesinde CNC Laser Kesim, CNC Abkant Büküm, CNC Giyotin Kesim, Metal İşleme, Çelik KOnstrüksiyon ve Boya hizmetleri verilmektedir.