Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

vida, civata, perçin, bağlantı elemanları imalat ve satışı
Firmamız bünyesinde genişletilmiş metal, kapalı sondaj borusu, düz ve köprü tip filtreli boru, manşonlu kolon borusu, manşon, perfore sac ve petek ızgara imalatı yapılmaktadır.
1995 Yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde Kurulmuş olup her çeşit ölçü ve ebatta yatak ve yay üretimi yapmaktayız.
Firmamız bünyesinde CNC Laser Kesim, CNC Abkant Büküm, CNC Giyotin Kesim, Metal İşleme, Çelik KOnstrüksiyon ve Boya hizmetleri verilmektedir.
Her türlü hurda çeşitleri, ikinci el inşaat malzemeleri, ikinci el makine ve ekipmanları alım satımı yapmaktayız.
Firmamız dkp hrp siyah galvaniz rulo ve paket sac toptan ve perakende satışı ile hizmetinizdedir.
Firmamız 1985 yılındaTürk sanayisine hizmet vermeye başlamış olup o günkü teknolojik imkanların kısıtlı olmasına rağmen yapmış olduğu ürünlerin kalitesi ve müşteriyi ön planda tutan hizmet anlayışıyla, gün geçtikçe sektördeki yerini sağlamlaştırarak günümüze kadar gelmiştir.
çelik kapılarımız ölçülere özel imal edilmektedir.İstanbul Çelik kapı, ferforje, demir kapı imalatı yapan firmamız, uygun fiyat ve kaliteli üretimi ile hizmetinizde
2000 yılında kurulmuş bir aile firmasıdır. 2005 yılındada kendi binasını alıp, ticari faliyetini daha aktif olarak sürdürmektedir.
Maraton pres makine 1997 yılında buyana hizmet vermektedir.
Soylu Metal Çelik İnşaat Sanayi
Firmamız 1965 yılından beri depo ve raf sistemlerinde hizmet vermektedir.
Firmamız 1995 yılında Ankara Ostim'de kurulmuş olup kumlama ve vibrasyon makinaları satışını yapmaktadır.
Fason punch işleri-cnc kesim ve cnc büküm işleri yapılır.
Güvenliği, teknolojiyi, estetiği ve kaliteyi makul fiyatlara kapınızın önüne getiriyoruz.
Firmamız Demir Çelik sektöründe uzun yıllara dayalı tecrübesiyle Assan Alüminyum ve Assan Galvaniz yetkili satıcısıdır. Assan Alüminyum yassı mamül ürünleri rulo, levha ve folyo olmak üzere 1000, 3000, 5000, 8000 grubu alaşım serileri satışı yapmaktadır.
Çelik konstrüksiyon imalat makina bakım onarımı
Firmamız ağaç freze bıçakları, iskarpela, ağaç oyma kalemi, düz iskarpela, pvc kapı ve pencere grup bıçakları, cnc freze bıçakları, cerman kalemi, düztaban tığı özel tasarım sanayi bıçakları, gıda ve tekstil bıçakları imalatı yapmaktadır.