Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Erciyes metal sanayii 15 yıldır dürüst kaliteli iş yaparak müşteri memmnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firmadır.
Firmamız tel-boru şekillendirme, her tip elektrik direnç kaynak makinaları üreticisi olan konusunun lider kuruluşlarının türkiye mümessilliğini yapmaktadır.
Sıcak hadde ve soğuk çekme ünitelerinde TSE VE ISO garantili çelik mil, kare, altıköse..vs üretimi ve çeşitli ebatlarda ithal dövülmüş kabuk soyulmuş haddelenmiş mamuller
Firmamız 2000 yılından itibaren Hasır Tel imalatına başlamıştır.Bununla ilgili çalışmalarını Panel Çit,Düz Tel Hasır,Galvenizli-Boyalı Tel olarak imalatına geniş üretim yelpazesiyle devam etmektedir
Her ebatta savurma bronz boru, burç, yatak, dişli dökümü yapmaktayız.
Firmamızdan Kutu Profiller, Dikdörtgen Profiller, Köşebentler, Kare Demirler, Lama ve Silme Demirler, NPI Demirleri, NPU Demirleri, T Demirleri, Galvanizli Su Borusu, Siyah Su Borusu, Sanayi Boruları, Baklavalı Saçlari Levha Saçlar, Baskılı Saçlar, Çelik Hasır, Ferforje ve Kaynak Elektrot aliminyum paslanmaz galvaniz rolu boy kesme silindir 20 mm ekadar sac kesim büküm toptan ve parakende satış ve imalat yapılmaktadır
Firmamızda baskı yayları, cekme yaylar, torsiyon yayları(kollu yaylar) form yaylar, serit (bant) yaylar, paslanmaz-krom yaylar üretilmektedir.
Firmamız kalıp ve mobilya aksesuarları imalatı yapmaktadır.
Demir doğrama, ferforje uygulama, çelik konstrüksiyon ve metal imalat konularında 1972 yılından bu yana faliyet gösteren bir firmadır. Kampanyalarımız için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.
Konya Soba Dökümleri bir SEFA DÖKÜM kuruluşudur.
Bünyemizdeki lazer kesme ve cnc bükme ile her türlü sac kutu stand ve lcd askı aparatları imalatı yapılmaktayız.
0,45 mm den 12,00 mm' ye kadar çok çeşitli tel.
Değiştirilebilir uçlu Kesici Takım (Torna Kateri) imalatı yapmaktayız. Dış Tornalama , İç Tornalama , Vida açma , Kesme ve Kanal Açma takımları imal etmekteyiz.
Firmamız her ebatta demir boru ve profil üretimi yapmaktadır.
asansör motor imalatı ve satışı
Pirinç Tel ve Çubuk bizim işimizdir.Misyonumuz çevreci bir firma olarak, çevreye ve insanliga zarar vermeden üretim yapmaktir. Yuvarlak, Altıköşe, Kare, Dikdörtgen kesitli çubuklar ve kullanıcı özel dizayn ve ölçülerinde kalibreli çubuklar yapılmaktadır.
Türkiye'de ürettiği her ürün ile lider konumunda olan ASAŞ gücünü; entelektüel birikimlerini paylaşan, müşteri odaklı düşünen kadrosu ile kaliteyi ilke edinerek sürekli teknolojiye yatırım yapmadaki kararlı adımlarından almaktadır.
1996 yılında Bayrampaşa'da 1000 m2’lik tesiste hizmet vermeye başlamakla birlikte 1996 ve 2007 yılları arasında sektörün talebini karşılayabilmek amacıyla bünyemize 3000 m2’lik İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki ek tesisi