Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Metal Sanayii İle İlgili Firmalar

Çelik halat, tel ,yalık tel, halat ve ayrıca bağlantı elemanları (klemens, gerdirme, kanca, radansa, firdöndü, mapa kilit, zincir aksesuarları, aybold, karabina, makara, krom (paslanmaz) halat, yaylık tel, PVC (izole), halka, polyester sapan, örgü ve kurşun baskılı sapanlar, vb.,) satışı da yapmaktayız.
Çelik halat, zincir, halat ekleri, yük kaldırma donanım araç ve gerçleri konusunda aradığınız her şey
Bünyemizdeki lazer kesme ve cnc bükme ile her türlü sac kutu stand ve lcd askı aparatları imalatı yapılmaktayız.
0,45 mm den 12,00 mm' ye kadar çok çeşitli tel.
Firmamız Fason Cnc Lazer Kesim , Cnc Punch Kesim , Cnc Abkant Büküm , Kaynak Ve Boya, Elektronik Cihaz Kutuları , www.cnclazerkesim.com Medikal Cihaz Kutuları işleri yapmaktadır..
Alanında Türkiye'nin bir numaralı, Avrupa'nın sayılı dergileri arasında yer alan Alüminyum Yapı Dergisi kalitesi ve içeriği ile sektörel dergilerin en büyük handikapı olan dağıtım problemini, kullanıcı gruba göre belirleyen tek yayın olma özelliği taşımaktadır.
2000 yılında kurulmuş bir aile firmasıdır. 2005 yılındada kendi binasını alıp, ticari faliyetini daha aktif olarak sürdürmektedir.
Yaylık çelik telden mamül her türlü helisel baskı yayları, çekme yayları, torsiyon yayları ve diger yay imalatı
1993 yılından itibaren tecrübeli kadrosu ve dürüst ticaret anlayışıyla, özellikle sanayicimizin ve makine imalatçılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için yapmış olduğu üst düzeydeki ithalatlarıyla, kendi piyasasına damgasını vurmuştur.
Firmamız Dökümhane Sarf Malzemeleri ve İş Güvenliği malzemeleri üzerine çalışmaktadır. Çalıştığımız Sektörler: Dökümhaneler, Dövmehaneler,Seramik ve Çimento Fabrikaları, Meyve Suyu Fabrikaları
Baskı-kurma-çekme ve her türlü özel yay otomatik makinelerimizdeimal edilmektedir. Kartela askısı ve filtre mandalı üretimimiz mevcuttur.
Firmamız Kalıp sektörü va makina sektöründe ihtiyaç duyulan kesici takımların tümünü Klavuz/ Freze/ Torna uçları/ Kalıp zımba ve yayları KARBÜR ve HSS ÜRÜNLERLE HİZMET SUNMAKTADIR
Metal Kaplama Sektörünün ISO 9001:2000 Kalite Belgeli Lider Firması BARIŞ ELEKTROLiZ METAL KAPLAMA 'nin resmi web sitesidir.
Lama silme kare ve köşebentte 10,000ton aylık üretimimizle iç ve diş pazardayız.
Firmamız her ebatta demir boru ve profil üretimi yapmaktadır.
Pirinç Tel ve Çubuk bizim işimizdir.Misyonumuz çevreci bir firma olarak, çevreye ve insanliga zarar vermeden üretim yapmaktir. Yuvarlak, Altıköşe, Kare, Dikdörtgen kesitli çubuklar ve kullanıcı özel dizayn ve ölçülerinde kalibreli çubuklar yapılmaktadır.
Türkiye'de ürettiği her ürün ile lider konumunda olan ASAŞ gücünü; entelektüel birikimlerini paylaşan, müşteri odaklı düşünen kadrosu ile kaliteyi ilke edinerek sürekli teknolojiye yatırım yapmadaki kararlı adımlarından almaktadır.
1996 yılında Bayrampaşa'da 1000 m2’lik tesiste hizmet vermeye başlamakla birlikte 1996 ve 2007 yılları arasında sektörün talebini karşılayabilmek amacıyla bünyemize 3000 m2’lik İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki ek tesisi