Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kocaeli İle İlgili Firmalar

ZAMAN DÜŞÜNÜP VE TEKRAR DÜŞÜNÜP KARAR VERME ZAMANIDIR VE ELİMİZDEKİ MADDİYATA GÖRE HARCAMA YAPMA ZAMANIDIR HEM KALİTE HEMDE UYGUN FİYAT NEREDE BULUNUR BİZ NEKADAR PARA O KADAR KÖFTE DEYİMİNİ ES GECİP HEM KALİTE HEMDE FİYAT UYGUNLUGU VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ODAKLANMA İLKESİYLE SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HERZAMAN YANINDAYIZ BİR MÜŞTERİ 10 MÜ
Lpg cng dönüşüm sistemleri lpg haber cng haber markalar hakkında bilgi forum.
Şap zemin betonu ve yüzey sertleştirici kalıp beton ve demir işleri yapmaktayız.
Her çeşit uçurtma. Küçükler için olduğu kadar büyüklere de hitap eden profesyonel sportif sunt veya foil uçurtmalar.
Krom, alüminyum ve galvaniz metal yakıt depoları imalat ve montaj hizmeti veriyoruz.
Ajans ve radyo hizmetleri prodüksiyon, paket program, seslendirme, diksiyon dersi, radyo reklamı, tek kişilik ve gruplar halinde animasyonlar, şirket açılışları için balon süslemeleri,s unuculuk, sanatçı organizasyonu
Firmamız geniş teknik kadrosu ve konusunda uzman personeli ile Türkiye ve komşu ülkelerde, 7 farklı faaliyet alanında hizmet vermektedir.
1996 yılında tam hizmet ajansı olarak, tasarımdan uygulamaya şirketlere hizmet veren rotam 2003 yılından itibaren danışmanlık ve halkla ilişkiler hizmeti veriyoruz.
İdeal çözüm, yazılım hizmetleri sektöründe faliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır.Kobilere yönelik ön muhasebe otomasyon sistemleri, market, perakende firmalarına barkodlu hızlı satış sistemleri, Manyetik kart okuyuculu ,barkod okuyuculu personel takip sistemleri gelmektedir.
hırsız alarm ve yangın alarm sis. güvenlik kamera sis. kartlı, şifreli,göz ve damar tanımalı giriş sistemleri
Alser otelimiz ve restaurantımız formula 1 pistine cok yakın her iki havaalanına da 15 - 45 km mesafede doganın ıcınde
Firmamız pres baskı işleri, çelik konstrüksiyon, metal eşya imalatı, paslanmaz yatçılık ve deniz ekipmanları imalatı sektöründe büyük tecrübesiyle yoluna devam ediyor.
Her türlü oto klima yedek parçası, radyetör ve portatif hidrolik pres imalatı. Hortumları sökmeden yerinde müdahale etme imkanı.
Hur-Mak; plastık enjeksiyon makinaları,tarım ve genel amaçlı ihracat plastik kasaları, kalıplar, kırma ve sogutucu, ihtiyacınıza binayen çeşitli makinalar temin edilir...
Bireysel ve kurumsal eğitim..
firmamız sualtı kaynak kesim video foto deniz inşaatı gemi ve yat karina temizlik ve kontrolörlük ve genel dalgıclık hizmetleri vermekdedir
Firmamız yedek parça otomotiv makina sanayi ve ticaret şti. olarak 2000 yılında faaliyete başlamış olup dünden bugüne kadar aktif bir şekilde hidrolik, pnömatik ve yedek parça imalat ve satış sektöründe yerini almıştır.
Web hosting, domain tescil, web tasarım konularında hizmet vermekteyiz.