Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kocaeli İle İlgili Firmalar

ZAMAN DÜŞÜNÜP VE TEKRAR DÜŞÜNÜP KARAR VERME ZAMANIDIR VE ELİMİZDEKİ MADDİYATA GÖRE HARCAMA YAPMA ZAMANIDIR HEM KALİTE HEMDE UYGUN FİYAT NEREDE BULUNUR BİZ NEKADAR PARA O KADAR KÖFTE DEYİMİNİ ES GECİP HEM KALİTE HEMDE FİYAT UYGUNLUGU VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ODAKLANMA İLKESİYLE SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HERZAMAN YANINDAYIZ BİR MÜŞTERİ 10 MÜ
Firmamız geniş teknik kadrosu ve konusunda uzman personeli ile Türkiye ve komşu ülkelerde, 7 farklı faaliyet alanında hizmet vermektedir.
Şap zemin betonu ve yüzey sertleştirici kalıp beton ve demir işleri yapmaktayız.
Lpg cng dönüşüm sistemleri lpg haber cng haber markalar hakkında bilgi forum.
Krom, alüminyum ve galvaniz metal yakıt depoları imalat ve montaj hizmeti veriyoruz.
Ajans ve radyo hizmetleri prodüksiyon, paket program, seslendirme, diksiyon dersi, radyo reklamı, tek kişilik ve gruplar halinde animasyonlar, şirket açılışları için balon süslemeleri,s unuculuk, sanatçı organizasyonu
Her çeşit uçurtma. Küçükler için olduğu kadar büyüklere de hitap eden profesyonel sportif sunt veya foil uçurtmalar.
Bireysel ve kurumsal eğitim..
firmamız sualtı kaynak kesim video foto deniz inşaatı gemi ve yat karina temizlik ve kontrolörlük ve genel dalgıclık hizmetleri vermekdedir
Alser otelimiz ve restaurantımız formula 1 pistine cok yakın her iki havaalanına da 15 - 45 km mesafede doganın ıcınde
Promedyanet 1999 yılından bu yana Kocaeli'de faaliyet gösteren bir tasarım ajansıdır. Faaliyette olduğumuz konular Web Tasarım, Grafik Tasarım, Video prdüksiyon Bu güne kadar çalıştığımız ve bizi bu günlere getiren firmalara saygılarımızla..
Firmamız elektrik ve kontrol sistemleri alanında faliyet göstermektedir.
1990 yılından beri Stretch Film, BOPP Koli Batları, Köşebend, Çember, Polietilen Türevleri her çeşit oluklu mukavva koli ve ekipmnaları üzerine hizmet vermekteyiz.
Nişasta ve tatlandırıcıları (Glikoz, Fruktoz) için komple anahtar teslim fabrikalar, tahıl kökenli hammaddeden etil alkol üretim tesisi, alkol üretim tesisi, distilasyon ünitesi, fermentasyon ünitesi.
Her türlü limanlarda tahmil tahliye işlerinde kullanılabilen hidrolik mekanik uzaktan kumandalı polip kepçe , aparat, ataşman, bunker , kazan imalatı yapmaktayız.
Design medya web tasarım hosting domain resel işleri yapmaktayız.
İdeal çözüm, yazılım hizmetleri sektöründe faliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır.Kobilere yönelik ön muhasebe otomasyon sistemleri, market, perakende firmalarına barkodlu hızlı satış sistemleri, Manyetik kart okuyuculu ,barkod okuyuculu personel takip sistemleri gelmektedir.
Firmamız internet üzerinden toplu sms hizmeti sunmaktadır.