Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kocaeli İle İlgili Firmalar

ZAMAN DÜŞÜNÜP VE TEKRAR DÜŞÜNÜP KARAR VERME ZAMANIDIR VE ELİMİZDEKİ MADDİYATA GÖRE HARCAMA YAPMA ZAMANIDIR HEM KALİTE HEMDE UYGUN FİYAT NEREDE BULUNUR BİZ NEKADAR PARA O KADAR KÖFTE DEYİMİNİ ES GECİP HEM KALİTE HEMDE FİYAT UYGUNLUGU VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ODAKLANMA İLKESİYLE SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HERZAMAN YANINDAYIZ BİR MÜŞTERİ 10 MÜ
Firmamız geniş teknik kadrosu ve konusunda uzman personeli ile Türkiye ve komşu ülkelerde, 7 farklı faaliyet alanında hizmet vermektedir.
Şap zemin betonu ve yüzey sertleştirici kalıp beton ve demir işleri yapmaktayız.
Lpg cng dönüşüm sistemleri lpg haber cng haber markalar hakkında bilgi forum.
Krom, alüminyum ve galvaniz metal yakıt depoları imalat ve montaj hizmeti veriyoruz.
Ajans ve radyo hizmetleri prodüksiyon, paket program, seslendirme, diksiyon dersi, radyo reklamı, tek kişilik ve gruplar halinde animasyonlar, şirket açılışları için balon süslemeleri,s unuculuk, sanatçı organizasyonu
Her çeşit uçurtma. Küçükler için olduğu kadar büyüklere de hitap eden profesyonel sportif sunt veya foil uçurtmalar.
Cctv güvenlik kamera sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.
55 dilde profesyonel tercüme yurtdışı eğitim danışmanlık
GSM: 0535 216 81 51 Tel: 0262 322 40 80 Fax: 0262 332 20 50 www.soydanbilisim.com bilgi@soydanbilisim.com Logo Yazılım (LBS) Ürünleri Logo Tiger, Logo Gold, Logo Go, Logo LKS2, Logo ATR3, Logo Bordro, Raporlama Araçları Logo Navigator, Logo Linx, Logo Focus, Excel Üzerine istediğiniz raporlar yapılır.
Kocaelide görülmemiş fiatlar ile web sitesi olmayan kalmayacak sloganı ile yola çıktık ve sitelerini yaprığımız firmaların sayesinde adımızı duyurduk,sizleride ailemizde görmek dileği ile teşekkürler Kocaeli.
AKM, Müşteri Memnuniyet ve Sadakat Programları ile reklam ve hizmet sektörünü farklı boyutlara getirerek ,yeni bir ivme kazanmasını ve kurumların müşterilerinin, personellerinin, bayilerinin vs. memnuniyetini sağlayarak, kitlelerinin kalıcı olması yolunda alternatif çözümler sunar.
Akpaş Alarm ve Güvenlik Sistemleri, Ev Eşyaları, Medikal Ürünler
Kocaeli gemi acentalığı; 7 gün 24 saat esasına göre çalışan İstanbul ve İzmit ofislerinde, kiracı ve donatan gemilerinin sorunsuz bir şekilde, zaman kaybettirmeden acentalık hizmetlerini yerine getirmektedir.
BBS metal, enerji sektöründe alçak ve orta gerilim şalt panoları elektrik bağlantı elemanları,bakır bara,saç işleme merkezi (punch - abkant) ve talaşlı imalat olmak üzere üç farklı atölyenin tek çatı altında toplanmış halidir.
Firmamız 1997 yılından bu yana medikal ve iş kıyafetleri ile malzemeleri konusunda faaliyet göstermektedir.
Otomotiv yedek parçaları
1996 yılında tam hizmet ajansı olarak, tasarımdan uygulamaya şirketlere hizmet veren rotam 2003 yılından itibaren danışmanlık ve halkla ilişkiler hizmeti veriyoruz.