Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kocaeli İle İlgili Firmalar

Yazılım, donanım, danışmanlık hizmetleri, kurumsal ve sektörel yazılımlar, kartlı ve parmak izi personel devam kontrol sistemleri, güvenlik kamera çözümleri, ADSL başvuru noktası ve çözüm ortaklığı.
Firmamız 26 yılı aşkın tecrübesiyle otomotiv ve beyaz eşya sektörlerine sac parça tasarımı, kalıp imalatı ve seri üretim konularında ISO 9001 standardlarında hizmet vermektedir.
Web hosting, domain tescil, web tasarım konularında hizmet vermekteyiz.
Firmamız web tasarımı ve sektörel programlarla hizmetinizdedir.
Alarm sistemleri, kamera sistemleri, yangın ihbar sistemleri, telefon santralleri, kartlı geçiş sistemleri, bariyer ve turnike, görüntülü kapı diafon, personel devam kontrol, bekçi tur kontrol, ürün güvenliği, barkod sistemleri, gaz alarm sistemleri, şifreli kapı kilit sistemleri, villa otomasyon, uzak menzil görüntü aktarımı.
istanbul izmit adapazarı düzce bursa gidiş dünüşlü ambar taşımacılığı yapıyoruz
Web tasarım alanında hizmet vermekteyiz.
hırsız alarm ve yangın alarm sis. güvenlik kamera sis. kartlı, şifreli,göz ve damar tanımalı giriş sistemleri
Firmamız yedek parça otomotiv makina sanayi ve ticaret şti. olarak 2000 yılında faaliyete başlamış olup dünden bugüne kadar aktif bir şekilde hidrolik, pnömatik ve yedek parça imalat ve satış sektöründe yerini almıştır.
Nakliyat sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Boru,Profil yada Sac parcalarin kesilme sonucu olusan Capaklari temizleyen Yüksek performans fircalar ile calisan makinalar. Tel fircalar, Daire testereler. Otomatik Kesme, temizleme, Ölcme sistemeleri.
1996 yılında tam hizmet ajansı olarak, tasarımdan uygulamaya şirketlere hizmet veren rotam 2003 yılından itibaren danışmanlık ve halkla ilişkiler hizmeti veriyoruz.
Firmamız döküm tezgah, polyester döküm tezgah, akrilik tezgah imalatı yapmaktadır.
Namer Madencilik inşaat ambalaj nakliyat sanayi ticaret aş.topran İthal briket kömürü ve Sibirya ithal kömür satışı.
Amerikan Kapı ve ahşap kapı üretimi yapan kocaeli ilinde faaliyet gösteren yerli firma olup masif kapı mebran kapı pvc kapı ve pres kapı montaj ve pazarlamasını sürdürmektedir. Amerikan Panel kapıda iddalı fiyatı ile ilimizin en tanınmış firmasıdır.
Göksallar İnşaat 1999 yılında kurulmuş olup, inşaat taahhüt işlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamızın h er türlü bina inşaatında kalite, üstün hizmet ve ekonomi prensibiyle çok sayıda referansı bulunmaktadır. Sanayi Yapıları, Sosyal ve Ticari Yapılar, Konutlar, Turistik Yapılarda engin tecrübe ve makina parkıyla kısa sürede büyük işler başarma nın mutluluğunu yaşamaktayız.
Firmamız 1981 yılından beri Derince'de inşaatla ilgili tecrübesini sizlerle paylaşmaktadır.
Konveyör bantlar, kayışlar, mekanik bant ekleri, sıcak-soğuk yapıştırma, yerinde montaj imkanı, profilli ve özel bantlar.