Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kocaeli İle İlgili Firmalar

Şirketimizin ana amacı ağaç sanayi sektöründe Rusya ve Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmektir.
Firmamız Tyco Raychem yerden ısıtma, kar buz eritme kabloları ithalatçısıdır. Aynı zamanda Tyco electronics Raychem fiber optik ve bakır kablo aksesuarlarının satışını ve montajını yapmaktadır.
Okuma bayramı 23 nisan tiyatro sahne musamere doğum günü caılar bayramı maskelı balo kına gecesi sünnet bale dans folklör kostümleri kiaralama ve tasarımı
Firmamız matbaa hizmetleri vermektedir.
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız İzmit'te anahtarcılık sektöründe faliyet göstermektedir.
Mutfak projelerinizi 1 saat içinde fotoğraf kalitesinde çiziyoruz.ilk çiziminiz ücretsizdir
Bayan solitli fasıl ekıbımızle her cuma mavi duş restorandayız izmitin bır numaralı ekıbı ve bır numaralı restorano mavı düşe bekliyoruz
İş makineleri liman vinçleri bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.
Reklam ve tanıtım sektöründe faliyet göstermekteyiz.
BBS metal, enerji sektöründe alçak ve orta gerilim şalt panoları elektrik bağlantı elemanları,bakır bara,saç işleme merkezi (punch - abkant) ve talaşlı imalat olmak üzere üç farklı atölyenin tek çatı altında toplanmış halidir.
Ülkemizde ilk kez firmamız tarafından üretilen "Rulo Çöp Torbası", "Rulo T-Shirt Poşet" "Şarküteri Torbaları"nı piyasaya sürerek sektördeki öncülüğünü günümüzde de sürdürmektedir.
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Şalter tamir ve bakımı ve yedek parçaları, kesici tamir ve bakımı,kontak tamir ve imalatı, hertürlü yedek parça imalatı.Özel parça imalatıve kesici şalter ikinci el alım satım
Kocaeli gemi acentalığı; 7 gün 24 saat esasına göre çalışan İstanbul ve İzmit ofislerinde, kiracı ve donatan gemilerinin sorunsuz bir şekilde, zaman kaybettirmeden acentalık hizmetlerini yerine getirmektedir.
Akpaş Alarm ve Güvenlik Sistemleri, Ev Eşyaları, Medikal Ürünler
Firmamız alüminyum ve galvanizli toz boyalı araç yakıt depoları dorse altı termoking-frigo mazot depoları imalatı yapmaktadır.
Grafik tasarım Web Tasarımı Organizasyon