Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kocaeli İle İlgili Firmalar

Arı gayrimenkul Kocaeli İzmit merkez ve ilçelerinde her türlü konut, villa, arsa alım, satım ve ekspertiz hizmetleri vermektedir.
1ebir etüt merkezi olarak Kocaelinin en seçkin ailelerine en profesyonel hizmeti sunuyoruz. Birebir, çocuğunuza değer verir.
GEBZE DE NAKLİYAT GEBZE NAKLİYAT İŞ 0262 641 33 63 GSM 0532 393 57 16
Firmamız körfez mobilya 1980 yılından beri kocaelinde mobilya ve beyaz eşya sektöründe faliyet göstermektedir.
1988 yılında desen oto kaporta ve boya servisi adı altında başlamış olduğu hizmetini 2006 yılında İlya Motorlu Araçlar San.ve.Tic.Ltd.-Şti adı altında yeni bir oluşuma ve kurumsallaşmaya giderek devam ettirmiştir.
Tabela totem araç kaplama cephe giydirme , digital baskı, reklam ürünleri ve matbaa hizmetleri
Konut, işyeri, arsa, dükkan almak, satmak, kiraya vermek ve ekspertiz konularında çalışanlarını uzman gayrimenkul danışmanları ile büyük bir ciddiyet ve titizlikle sürdürmektedir.
İzmit sanayi sitesinde 700 m2lik atölyemizde, sac kesme, bükme yapmaktadır.
2001 yılında faaliyete geçen firmamız; dikişsiz çelik çekme boru, dikişli siyah&galvaniz boru ve ek parçaları konusunda faaliyet göstermektedir.Siz değerli müşterilerimize kaliteyi prensipli hizmeti kendisine ilke edinmiş olan firmamız ; satışını yaptığı ürünler konusunda da gerekli hassasiyeti müşterilerine sunmaktadır
En uygun fiyatlı cep telefonları, Dect telefonlar, aksesuarlar indirimli fiyat ve taksit seçenekleriyle aradığınız tüm modeller en uygun vade seçenekleriyle senmarmara.com'da
Firmamız emlak ve gayrimenkul sektöründe faliyet göstermektedir.
Oldukça Dağınık Bir Sistemde Çalışan, Reklam - Tanıtım - Organizasyon Sektörlerini Tek Bir Çatı Altında Toplayan KOCAELİNDEKİ TEK FİRMA...
Makina Yedek Parçaları İmalatı Torna ve Freze Tezgahlarında İtina ile yapılmaktadır.
Molykote Endustriyel Yağları Türkiye Temsilcisi. Adolf Schnorr Disk Yayları Ve Emniyet Pulları Türkiye Temsilcisi. Voıth Turbo Hidrolik Kaplin Ve Kardan Şaftları & Güç Aktarma elemanları. Dow Corning Endustriyel Silikonlar Ve Sızdırmazlık Ürünleri Türkiye Temsilcisi.
Uzay mutfak 12. yılını geride bırakmış güçlü ve güvenilir bir firmadır. Hazır mutfak ve banyo sektörlerinde faaliyet gösteren uzay mutfak, "bir günde teslim" sloganıyla bir ilki gerçekleştirmiştir.
Çelik yapı-iç ve dış cephe giydirme- mutfak banyo dolapları-pvc. almnym.doğrama- ve benzeri alanlarda faaliyet gösteren bir kuruluşuz.
Ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, Sektöründe örnek gösterilen, Çalışanların kariyerlerinde son halka olabilen, Müşteri taleplerine bağlı olarak yeni yatırımlar gerçekleştiren, Sektörde liderlik ve öncülük misyonunu devam ettiren bir kuruluş olmaktır.
İnşaat sektöründe faliyet göstermekteyiz.