Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kocaeli İle İlgili Firmalar

Reklamın 42 Dalında Hizmet Vermekteyiz.Tüm Açıklamalar Sitemizdedir.35 Yıllık Deneyim ve Birikimleri Olan Reklam Koordinatörleri ve İstanbulda İmalat ve Atölyeleri Olan NİZAM REKLAMLA YAPTIĞIMIZ İŞ BİRLİĞİ İLE ARTIK AÇIKHAVA REKLAMLARINDADA VARIZ
Havuz konusunda aradığınız her şey.
Mutfak ve banyo modelleriyle hizmetinizdeyiz.
Firmamız nakliyat ve lojistik sektöründe faliyet göstermektedir.
0262 644 18 80 Evden eve nakliyat
Firmamız pres baskı işleri, çelik konstrüksiyon, metal eşya imalatı, paslanmaz yatçılık ve deniz ekipmanları imalatı sektöründe büyük tecrübesiyle yoluna devam ediyor.
Her türlü oto klima yedek parçası, radyetör ve portatif hidrolik pres imalatı. Hortumları sökmeden yerinde müdahale etme imkanı.
Elektrik malzemelerinde toptan ve perakende satış yapan firmamız taahhüt işlerinizde de tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir.
1973 yılından bu yana hidrolik hortum imalatı, rakor, nipel, hava hortumu, su hortumu ve hortum çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.
LDPE HDPE Baskılı Baskısız Torba Rulo, Baskılı - Baskısız Kilitli Torba , Her Renkte Profil İmalatı, 7 cm den 300 cm kadar Plekso Baskı - 120 cm kadar Resim Baskı İmkanı
Kocaeli de elektrik elektronik araç ve gereçlerinde elli yıllık deneyimiyle elektrik motorları, aydınlatma malzemeleri, kablolar ve tüm elektrik çözümleri.
MetaElektrik: Elektrik, Elektronik, Enstruman, Otomasyon, Makina Mühendisliği Konularında Ülkenin En iyi Firmalarından Biridir.Türkiye ve Avrupadaki Firmalarla Rekabet Ederek , ALMANYA , YUNANİSTAN, G.KORE'de antlaşmalar yapmış ve üstlendiği projeleri Başarıyla tamamlamıştır.
Ahşap palet ve sandık imalatı yapmaktayız.
Hur-Mak; plastık enjeksiyon makinaları,tarım ve genel amaçlı ihracat plastik kasaları, kalıplar, kırma ve sogutucu, ihtiyacınıza binayen çeşitli makinalar temin edilir...
Tarım römorku, su tankeri, akaryakıt takeri, taksi römorku, kamyonet kasası, saha römorkları ve her türlü özel yapım römork imalatımız mevcuttur.
Yüksek kalitede doğaltaş granit ithalatı, büyük inşaat ve granit projeleri yapan, granit çeşitleri, uygun granit fiyatı sunan, blok plaka stoklarına sahip dünya standartlarında üretim yapan, natural taş sektör lideri.
Aquamatch Türkiye, 1989 yılından bu yana su arıtma sektöründe faaliyet göstermektedir. İlk yıllarda mümessillik bazında hizmet veren firma, 1996 yılından itibaren ana firma Aquamatch, Inc. ile ortak yatırıma girerek oluşturduğu İstanbul merkez ofisi ve....
Firmamız mangal kömürü imalatı ve pazarlamasını yapmaktadır.