Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kocaeli İle İlgili Firmalar

Cctv güvenlik kamera sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.
Asır catering servisimizde müşterilerimize her gün değişik lezzetler sunmaya çalışıyoruz. En iyi tadlar ve lezzetler için uğraşıyoruz.
Otomotiv yedek parçaları
Patent, marka tescil, kalite yönetim sistemleri (ISO), web tasarım, ar-ge proje hazırlama, kobi destekleri alanında faaliyet göstermektedir.
55 dilde profesyonel tercüme yurtdışı eğitim danışmanlık
GSM: 0535 216 81 51 Tel: 0262 322 40 80 Fax: 0262 332 20 50 www.soydanbilisim.com bilgi@soydanbilisim.com Logo Yazılım (LBS) Ürünleri Logo Tiger, Logo Gold, Logo Go, Logo LKS2, Logo ATR3, Logo Bordro, Raporlama Araçları Logo Navigator, Logo Linx, Logo Focus, Excel Üzerine istediğiniz raporlar yapılır.
İstanbul park'a olan yakınlığı ile F1 dönemi Gebzedeki eviniz.
AKM, Müşteri Memnuniyet ve Sadakat Programları ile reklam ve hizmet sektörünü farklı boyutlara getirerek ,yeni bir ivme kazanmasını ve kurumların müşterilerinin, personellerinin, bayilerinin vs. memnuniyetini sağlayarak, kitlelerinin kalıcı olması yolunda alternatif çözümler sunar.
Firmamız 1997 yılından bu yana medikal ve iş kıyafetleri ile malzemeleri konusunda faaliyet göstermektedir.
Kocaelide görülmemiş fiatlar ile web sitesi olmayan kalmayacak sloganı ile yola çıktık ve sitelerini yaprığımız firmaların sayesinde adımızı duyurduk,sizleride ailemizde görmek dileği ile teşekkürler Kocaeli.
TÜRKİYEDE İLK KROM JANT KAPLAMA
Firmamız web tasarım konusunda faliyet göstermektedir.
ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI ONLİNE SATIŞ MUTFAĞINIZDAKİ her şey
İş güvenliği ekipmanları ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Sistem Tıbbi ve Elektronik Malzemeler firması; 2002 yılında İzmit/Kocaeli'nde kurulmuş olup 2004 yılında Gölcük/Kocaeli'ne taşınmış ve halen aynı yerde faaliyet göstermektedir.
Arda çcocukevi 0-6 yaş arası çocukların tüm gelişimlerini iyi şekilde destekler ve yönlendirir.
çiçekçilik üretim pazarlama seracılık dış mekan bitkileri kesme ve yapay tanzimler çelenk hizmetleri açılış arajman çevre düzenlemeleri
fason lazer kesim hizmeti kesme ve bükme CNC tezgahlarla Tahta sunta MDF DAKOTA Foreks ve diğer organik veya inorganik gruptaki tüm malzemeleri kesimi ve şekillendirilmesi makina montaj tahahüt otomasyon uçak imalatı uzaktan kontrollü araba imalatı