Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir.AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.
Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
GoldMaster uydu alıcıları ege bölge bayii
2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0,5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
Yıllardır elektronik kart tamiri ve endüstriyel otomasyon çözümleri üzerindeki tecrübelerimizi bünyemizde sizlere daha kaliteli hizmet vermek için birleştirdik.
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
Endüstriyel tip muhtelif akümülatörler; akülü / aküsüz güç sistemleri; rüzgar türbini, güneş paneli vb. solar enerji uygulamaları konusunda teknik ve ticari hizmetler verilmektedir.
Elektrik muhafaza boruları, polietilen, halogen free, alev iletmeyen kangal boru konularında hizmet vermekteyiz.
Ürün koruma ve mağaza güvenlik hizmetleri vermekteyiz.
kablo rakor,körtapa,somun,sıra,motor klemensleri ,gamak pervane,k.kutusu, polyamid pp spiral borular çelik spiral ve aksesuarları EMT boru ve bağlantı elemanları imalat satış
Firmamız bölge bilişim sektöründe faliyet göstermektedir.
Türkiye'ye ısıtıcı kablo sistemini getiren firma.1992 yılından beri sayısız proje tahüt yapmıştır. ısıtıcı kablo,varil şilte ısıtıcılar.Devi intertec,chromalox,eltherm Bayilikleri
ZAYIF AKIM SİSTEMLERİNDE ANAHTAR TESLİMİ ÇÖZÜMLER
Merkez elektrik olarak, en kaliteli hizmeti vermek için uğraş göstermekteyiz.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Her türlü elektronik kart tamiri ve tasarımı Otomasyon
Firmamız elektrik ve taahüüt işlerine1992 yılından beri devam etmektedir.
Firmamız 2000 yılında Elektronik Tasarım firması olarak kurulmuştur. Ayrıca Seri ethernet Çeviriciler konusunda kusursuz ürün sunan Tibbo Teknoloji firmasının Türkiye Temsilciliğini yapmaktadır.