Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir.AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.
GoldMaster uydu alıcıları ege bölge bayii
2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0,5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
Yıllardır elektronik kart tamiri ve endüstriyel otomasyon çözümleri üzerindeki tecrübelerimizi bünyemizde sizlere daha kaliteli hizmet vermek için birleştirdik.
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
Alarm elektronik güvenlik yangın alarm hırsız alarm cctv kamera sistemleri dijital uydu sistemleri.
Enko ltd. şti. 1997 yılında Endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan enerji ve proses otomasyonu konusunda hizmet vermek üzere konusunda uzman kadrosu ile Sakarya'da kurulmuştur.
Firmamiz elektrik tesisati plan, proje, taahhut, bina bakim onarimi, su tesisati ve boya badana dekorasyon anahtar ve kapı kilit sistemleri konularinda sektorundeki gelismeleri takip ederek en son teknolojiyi musterisine sunmak icin kaliteli hizmeti amac edinmis 1975 yilinda kurulmustur.
En Hesaplı, En Hızlı, En Güvenli Cep telefonu Alışverişi
Firmamız Güneydoğu Anadolu bölgesi esispower kesintisiz güç kaynakları, invertör, redresör, servis hizmetleri bölge çözüm ortağıdır.
firmamız izmir ve çeşme alaçatıda dıgıturk d-smart next&nexstar yetkili tekniservisi bayisidir ve elektronik cihaz tamiri dıjital uydu sistemleri tamir bakım montaj ve satışını yapmaktadır
Next & Star Uydu Sistemleri, Modül-Kartlar
Kamera ve jimmy jib sistemleri konusunda faliyet göstermekteyiz.
Wieland güvencesiyle Türkiye'de klemens, fiş, priz, elektrik ve elektronik ürünlerinde hizmetinizdeyiz.
Firmamız profesyonel güvenlik sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız , Elektrik - Elektronik ve Güvenlik Sistemleri Konusunda Proje , Uygulama ve Danışmanlık Hizmetleri veren bir kuruluştur.
Bilgisayar, notbook, usb memory, hafıza kartı, oem ürünler, tv, cep telefonları, monitör, ekran kartı, bellek, rem, hard dick, pc aksesuarları, klavye, maus, hopörlör, speaker, yazıcılar, nokta vuruşlu yazıcı, laser yazıcı, tv kartı, video camera, kamera, avuçiçi bilgisayar