Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik İle İlgili Firmalar

Firmamız AC-DC motor-bobinaj sektöründe faaliyet göstermektedir.
Elektrik malzelemeleri toptan perakende satış ufo ısıtıcıları yetkili bayii.
GoldMaster uydu alıcıları ege bölge bayii
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0,5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
Her türlü elektrikli ev aletleri tamir bakım onarım yedek parca satışı yapılmaktadır.
1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir.AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.
Firmamız modüler hücre ve beton köşk imal etmektedir.
Balıkesir Neon imalat
İstanbul bilişim a.ş. sony vaio Türkiye distribütörlüğü, projeksiyon teknolojileri ve plazma&lcd tv yetkili ithalat merkezi profilleri ile üç ana kategoride ithalat ve dağıtım kanalı oluşturmuştur.
Elektronik güvenlik sistemleri alanında cctv kamera sistemleri, yangın ihbar ve söndürme sistemleri, gece güvenlik sistemleri, kartlı geçiş sistemleri gibi konularda müşterileimize çözümler sunmaktayız.
Firmamız Alman Spelsberg ve Rose firmalarının Türkiye temsilcisi olup, elektrik dağıtım kutuları satışlarını toptan ve parekende olarak gerçekleştirmektedir.
Firmamız Polonya'dan şalt mazlemesi üretimi yapan apator'un ve tyco-raychem yeniden doldurulabilir ehmuflarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.
Kesintisiz Güç Kaynakları ( Online UPS ve Line Interactive UPSler ), Kuru Aküler ( Yuasa Akü, BB Akü, Dryfit Akü vs.) Voltaj Regülatörleri, Akü Şarj Redresörleri, Statik Invertörler, SMPS Güç Kaynakları, Brookfield Viskozimetreler vs. satış ve teknik servis hizmetleri...
36 yıldır Türk sanayisinde faaliyet gösteren firmamız dijital dünyada da faaliyetlerini başlamıştır.
Türkiye'ye ısıtıcı kablo sistemini getiren firma.1992 yılından beri sayısız proje tahüt yapmıştır. ısıtıcı kablo,varil şilte ısıtıcılar.Devi intertec,chromalox,eltherm Bayilikleri
Firmamız ledli aydınlatma sistemleri üzerine hizmet vermektedir.