Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik İle İlgili Firmalar

Firmamız AC-DC motor-bobinaj sektöründe faaliyet göstermektedir.
Elektrik malzelemeleri toptan perakende satış ufo ısıtıcıları yetkili bayii.
Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
Her türlü elektrikli ev aletleri tamir bakım onarım yedek parca satışı yapılmaktadır.
1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir.AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.
2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0,5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
GoldMaster uydu alıcıları ege bölge bayii
Firmamız modüler hücre ve beton köşk imal etmektedir.
Firma 1952 yılından beri Samsun'un Bafra ilçesinde hizmet vermektedir. Felsefemiz: "İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih etmektir. Verdiğimiz sözlere ve ürünlerimize duyulan güven bizim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur."
Firmamız 1992 yılında faaliyete başlamıştır. Şirketimizin temel prensiplerine sıkı sıkıya bağlı olması dolayısıyla piyasa çevresinde referans ve geniş müşteri kapsamı ile piyasada şeçkin bir kuruluştur.
Kayan yazı, metin panosu ve özel elektronik tasarım projelerinde yeni adresiniz
Şirketimiz ticari otomasyon Yazarkasa ,Terazi ,Barkod Otomasyon Sistemleri , Mikro Ticari ve Muhasebe Programları konusunda satış ve satış sonrası teknik destek hizmetleri vermektedir.
Alarm, kamera, yangın, turnike, kartlı geçiş sistemleri satış ve pazarlaması yapmaktayız.
Ariston indesit vestel regal mondi mobilya yetkili bayisiyiz.
AG OG Enerji iletim hatları,trafo tesis,montaj endüstriyel tesislerde kuvvet,kompozasyon ve kontrol sistemleri, taahhüt işleri
Firmamız 1959'dan beri "aral ticaret" adıyla Haliç (Golden Horn) Balat mevkiinde 2.el jeneratör, kompresör, forklift, doğru akım motorları, vinç, deniz motorları olaraktan çok kapsamlı olarak hizmet vermektedir.
Merkez elektrik olarak, en kaliteli hizmeti vermek için uğraş göstermekteyiz.