Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik İle İlgili Firmalar

Elektrik malzelemeleri toptan perakende satış ufo ısıtıcıları yetkili bayii.
Firmamız AC-DC motor-bobinaj sektöründe faaliyet göstermektedir.
Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
GoldMaster uydu alıcıları ege bölge bayii
1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir.AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
Her türlü elektrikli ev aletleri tamir bakım onarım yedek parca satışı yapılmaktadır.
2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0,5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
Firmamız modüler hücre ve beton köşk imal etmektedir.
Bilkon personel devam kontrol sistemleri yüz tanıma kameralı pdks elektronik işçi kart basma saati gibi konularda faliyet göstermektedir.
Cctv güvenlik kamera, Alarm, Personel geçiş kontrol, Dadi takip, Cep telefonu, Bilgisayar, Ev elektroniği ve Oto elektronik.
Elektronik güvenlik sistemleri üzerine hizmet veren firmamız ismiyle oldugu gibi işiyle ve kalitesiylede müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini kanıtlamıştır.
modulatör:vcd,dvd,kamera,playstation,receiver, dijital uydu alıcıları,tv,sinema,ses sistemleri,dijital fotograf makinalarında çekilen resimleri tv de seyredebilme imkanı.scart ve rca,şasi girişi olmayan tv lerde bu cihazlara uyum imkanı sağlayan çok geniş amaçla kullanılabilen cihazdır.
Telsiz Haberlesme Sistemleri satis ve servis hizmeti veren firmamiz sizlerede bu alanlarda ihtiyaciniz olduğu taktirde kaliteli ve uygun fiyata hizmet vermekten memnun olacaktir ekde fiyat ve aciklayici bilgiler mevcuttur.
Elfatek elektronik, uzaktan kumanda sistemlerinde tamamen yerli, kendine özgü tasarımı ve imalatı ile işletmenizde yüksek verim ve daha fazla iş güvenliği ile firmalara yardımcı olmaktadır.
En Hesaplı, En Hızlı, En Güvenli Cep telefonu Alışverişi
Firmamız polimer ve seramik muhafazalı metal oksit dirençli orta gerilim parafudrları imalatını yapmaktayız.
TSE ve ISO 9001:2000 (TUV SUD) Belgeli Elektrik Pano Üretimi.