Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Turizm İle İlgili Firmalar

Ankaralıların tatil ve eğlence merkezi
Özgür koop.siz değerli müşterilerimize günün her saati kilis ve antep arası taşimacılık yapılmaktadır.
karya hotel, turizmin ilk başaldıgı yerimiz olan kuşadasında, şehirmerkezinde aile otelciligi anlayışında işletilen kendi sınıfında öncü otellerden biridir.hotel in özellikleri arasında tüm odalarda tv,klima,24saat sıcaksu,balkon,telefon,ayrıca terasta restaurant,havuz,lobibar,bulunmaktadır.
Pansiyonumuz yeryüzü cenneti Şirinceye Köyünde 1802 yıllında inşa edilen tarihi ve koruma alt ı nda olan bir evde hizmet vermektedir. Tipik bir Şirince evinin tüm özellikleri özenle korunmaktadır. Geleneklere uygun olarak üst katta sadec
**KONFEKSİYON VE NAKIŞ MAKİNA YEDEK PARÇALARI AKSESUARLARI TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞI **METO ETİKETİ VE KONTROL ETİKET İMALATI
Kozlar yaylası doğa otel, Mersin'in Mut ilçesi kozlar yaylası'ndadır.
Sahil motel Maramara Ereğlisi'ndeki eviniz.
Son model 17 kişilik araçlarımızla turizm, düğün vs organizasyonlarda kaliteli ulaşım hizmeti sunmaktayız.
Datça Hayıtbükü'nde denize sıfır konumda aile işletmesi olarak faliyet göstermekteyiz.
Kuşadasında eviniz gibi nezih bir aile ortamında.
Firmamız Van'da oto kiralama sektöründe faliyet göstermektedir.
Otelimiz İstanbul Fındıkzadede wsc ISO 9001 kalite belgesine sahip 4 yıldızlı bir oteldir.
Ajansımız bünyesinde bulunan Mahvi Türk Müziği ve Sema Topluluğumuz ile Türk Müziği konserleri ve Sema Gösterisi ( Mevlevi Ayin-i) icra etmekteyiz.
Ottoman Hotel Imperial Istanbul combines the traditional Turkish hospitality with comfort, elegant service and the prime location in the heart of this impressive city.
Yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize zamanında ve kaliteli hizmeti vermek bizim ana prensibimizdir. Farkı farkedin ve bizimle yaşayın.
Müşteri memnuniyeti prensibinden hareketle müşterilerimizin kullandığı araçlarla ilgili doğabilecek sorun ve aksaklıklarla ilgili anında çözüm..
Firmamız bilardo.air hockey langırt, pinpon masası ve aksesuarları toptan perakende imal ve satışını yapmaktadır.
ORTADOĞULULAR YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ (OYDEM) Yabancı Dil okulu ODTÜ İngilizce öğretmenliği ( F.L.E ) mezunlarının kurmuş oldukları bir eğitim danışmanlık firmasıdır.