Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Icel İle İlgili Firmalar

Zemin temizlik pedlerinin direkt ithalatcı firmasıyız
kendi biodizel'nizi kendiniz avrupa standarlarında üretiniz.
A-Group bir Şirketler grubudur.. Türkiye' de Bilişim, Yazılım, Web Donanımları, Sigorta, Kent Mobilyaları, Mimarlık,İnşaat sektörlerinde yine Türkiye' nin en büyük firmalarıyla çözüm ortaklığı yaparak müşterilerine hizmet vermektedir.
Salonumuz her türlü tören ve kutlamalarınızda hizmetinizdedir.
firmmamız 1993 yılında fotoğrafçılık ve çiçekçilik üzerine kuruldu.
Doğayı kirletmeden ısınmanın yolu şimşek'ten geçer.
1951 yılında Akdenizin incisi Mersinde kurulan firmamız birinci yılında olduğu gibi 56.yılındada kaliteli ürün kaliteli hizmet sloganıyla üretimine devam etmektedir.
Firmamız 2003 yılında kurulmuş olup japon ve kore arçları oto yedek parça satıcısıdır
Kozlar yaylası doğa otel, Mersin'in Mut ilçesi kozlar yaylası'ndadır.
Katolog-Broşür, Web Tasarımı, İnteraktif CD, Kurumsal Kimlik Çalışması
Firmamız vakum pres imalatcısıdır.
Göksu Arıtma Yurt içinde ve Yurt dışında çevre ve arıtma teknolojileri proje,uygulama ve işletme konularında firmamız yaklaşık 15 yıl'dır hizmet vermektedir. Arıtma sistemlerinde genel olarak Anahtar teslimi çözümler üretmektedir.
Biodiesel production biodizel biyodizel bioyakıt biyoyakıt teknolojileri makina tesis tarsus mersin türkiye aksan reaktör eşanjör ısıtma soğutma sistem altarnatif enerji sistemleri yanık yağ kazanları
Firmamız bilişim sektöründe hizmet vermektedir.
ISO 9001:2000, ISO 22000,HACPP,OHSAS 18001,ISO 14001,TSE, CE belgeleri ,marka tescil, web tasarımı ve endüstri mühendisliği uygulamarı ile hizmetinizdeyiz.
Fırmamız 25 yıllık deneyimiyle gıda sektöründe önemli bir yere sahip olmuştur.
Firmamız evlerinizde, okullarınızda, ofislerinizde vb. daha güzel, ferah, parlayan ve ışıltılı alanlar yaratmanıza yardımcı olur.
Urfa ve Mersin de tarım ürünleri ticareti yapan firmalardan bizi soracak olursanız sektörde ne kadar iyi bir yerimiz olduğunu daha iyi göreceksiniz.