Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Danismanlik Hizmetleri İle İlgili Firmalar

Firmamız danışmanlık hizmetleri ve ürün güvenliği danışmanlığı yapmaktadır.
Firmamız marka tescili ve patent konusunda faliyet göstermektedir.
Firmamız kalite yönetim sistemleri danışmanlığı yapmaktadır.
Firmamız ücretsiz marka araştırması yapmaktadır.
Firmamız resmi prosödürde yürütülmesi gereken her türlü işlerde tüm sektöre danışmanlık yapmaktadır.
Firmamız marka, patent, endüstriyel tasarım, yatırım teşvik, turizm teşvik, ihracat teşvik, yabancı sermaye konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.
Patent, marka tescil, kalite yönetim sistemleri (ISO), web tasarım, ar-ge proje hazırlama, kobi destekleri alanında faaliyet göstermektedir.
Firmamız üyelerine danışmanlık ve yazılım hizmetleri vermektedir.
2002 yılında kurulan firmamız İso 9001:2000 iso 14001 iso 18001 İso 22000:2005 marka patent yatırım teşvik belgesi ve web tasarım konularında profesyonel hizmet sağlamaktadır.
Firmamız Türkiye'de danışmanlık sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız aile şirketlerinin, marka yaratmaya çalışan küçük ve orta ölçekli kuruluşların, kurumsallaşmak isteyen firmaların isteklerine uzman danışman ve eğitmenleri ile web ve windows tabanlı e-ticaret yazılım programları geliştirerek kurumsal çözümler üretmektedir.
Fortiy olarak kalite yönetim sistemleri'nin kurulması, geliştirilmesi ve iyileştirilmesi konularında faaliyet gösteren bir firmayız.
Stratejik vizyon danışmanlık uzman kadrosu, geniş bilgi ve deneyimi ile kalite sistemleri konusunda danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.
ISO 9001, OHSAS, ISO 14001, ISO 22000 HACCP Gıda güvenliği, marka tescili
Şirketimiz firma ve şahıslara danışmanlık hizmeti vermek üzere İstanbul'da kurulmuştur.
Pas, bağımsız bir firma olarak, müşterilerine sap platformunda hizmet vermektedir.
Dünyanın ve ülkemizin önde gelen kuruluşları ile işbirliği yaparak, tüm sektörlerdeki organizasyonlara kalite yönetim sistemleri ve uluslararası standartlara uyumu konusunda danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren ve "tek elden çözüm sunan" lider bir kuruluştur.
Firmamız kalite sistemleri, yönetim danışmanlığı, eğitim seminerleri ve kimya sektöründe deneyimli 2006 yılında uzman kadrosu ile hizmetlerini tam surat vermeye başlamıştır.