Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Mobilya İle İlgili Firmalar

ZAMAN DÜŞÜNÜP VE TEKRAR DÜŞÜNÜP KARAR VERME ZAMANIDIR VE ELİMİZDEKİ MADDİYATA GÖRE HARCAMA YAPMA ZAMANIDIR HEM KALİTE HEMDE UYGUN FİYAT NEREDE BULUNUR BİZ NEKADAR PARA O KADAR KÖFTE DEYİMİNİ ES GECİP HEM KALİTE HEMDE FİYAT UYGUNLUGU VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ODAKLANMA İLKESİYLE SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HERZAMAN YANINDAYIZ BİR MÜŞTERİ 10 MÜ
Ankara merkezli firmamız yatak, baza, başlık, visco yastık ve ev tekstili üretmektedir.
Şirketimiz EV - mobilyası üretmektedir ve bu mobilyaların tarzı , çizgisi çok özeldir, bu mobilyaların tümü Magma dizayn markası ile tescilidir, şirketimiz Mimarın Mobilyası sloganı ile sektörün içinde yer almaktadır bu konuda yeni ve teknolojik yatırımlar yaptık lütfen detaylı kataloglarımızı isteyiniz ve yurt içinde ve yurt dışında çalışma yapılıyor bu konuda Bayilikler verilecekdir
Apex Dericilik deri kaplama sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız ev mobilyaları ile ilgili yoxfurniture tescilli olan markamızla (iç tasarım,dizayn & proje uygulamaları) hizmet vermektedir. Ayrıca üretimini yaptığımız bazı concept ürünler ile ilgili (plazma tv & LCD tv duvar üniteleri) toptan satış yapmakta olup, yurt içi ve yurt dışı bayilikler verilecektir.
Firmamız graffi marka Bebek ve genç odalarının üretimini, ihracatını ve toptan/bayilik bazında satışını gerçekleştirmektedir.
Firmamız mağaza raf sistemleri konfeksiyon askılık çeşitleri ve manken çeşitleriyle hizmetinizde.
Bedir sandalye 1996 yılından beri masa, sandalye ve aksesuar çeşitleri ile ev, otel, cafe, bar, restourant, okullar ve benzeri gruplara hizmet vermektedir.
Mobilya ve döşeme sektörüne hizmet vermekteyiz.
1986 yılından itibaren mobilya sektörünün içindeyiz. Ev,ofis,mağaza,okul,anaokulu mobilyaları imalatı yapmaktayız
Firmamiz 1983 yilindan buyana en iyi dekorasyon islerini yaparak günümüz teknolojisiyle en iyi aksesuarlarla yaptigimiz isleri zengin kilmaktir Hakkımızda Ural Mobilya & Dekorasyon olarak 1982 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz.
Hareketli mobilyalar üretmek asıl hedefi olan firmanın, ahşap,mekanik,elektrik,elektronik üretim hattı kurarak tescilli ARTLIFT markasını dünya markası yapmayı amaç ve ilke edinmiştir.
Bahçe mobilyaları, ahşap yat imalat ve bakımı, Afrika ağaçları ithalat ve satışı yapmaktayız.
Fabrikamız istanbul deri org san bolg sünger imalatı yapmaktadır. istediğiniz ölçülerde kesilmiş sünger satışımız mevcuttur. 02163942563(pbx)02163942561(fax)
Büro ve ofis mobilyaları sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Firmamız ofis büro mobilyaları imalatı ve pazarlaması yapmaktadır.
ofis mobilyası+kanepe+koltuk+mutfak masa ve sandalyesi tasarım+üretim+garanti
Modoko'nun hemen altında yeralan atölyemiz ürettiğimiz koltu takımlarımızı artık imalattan sizlere sunarak daha hesaplı almanızı sağlamayı amaçladık.